Na topie

Duży dodatek do The Surge zaprezentowany na zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W dodatku A Walk in the Park gracze odwiedzą park rozrywki, ale nie należy nastawiać się na szczególnie przyjemną atmosferę.

 • Duży dodatek do The Surge zaprezentowany na zwiastunie
A A

Mamy tutaj graczy, którzy zdecydowali się na sięgniecie po The Surge? Gra nie została wprawdzie wielkim hitem, ale jeśli komuś się spodobała to ostatnie zapowiedzi również odebrane zostaną ciepło.

Focus Home Interactive ujawniło bowiem bliższe informacje na temat dużego dodatku do gry. A Walk in the Park, bo o nim mowa, pozwoli graczom odwiedzić nową lokację. Jak łatwo się domyślić, chodzi o tytułowy park. I chociaż mowa o parku rozrywki, nie należy nastawiać się na szczególnie przyjemną atmosferę.

„Zapomnij jednak o wacie cukrowej – niestety w CREO Worldzie doszło do katastrofy. Cały park jest teraz śmiertelną pułapką. Wałęsają się w nim obłąkani członkowie ekipy ratunkowej i szalejące mechaniczne maskotki, cierpliwie czekający na kolejnych odwiedzających, by zgotować im prawdziwie zabójcze powitanie.”

Prócz nowego miejsca spodziewać można się nieznanych wcześniej przeciwników (także bossów), 16 kolejnych broni oraz dodatkowych pancerzy i implantów.


Dodatek A Walk in the Park zadebiutuje 5 grudnia. Dostępny będzie na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Focus Home Interactive, steam

Odsłon: 2682 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. leon-san
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-11-17 20:19

  Mnie się gra podobała. Trochę krótkawa, ale ciągle bardzo fajna.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!