Na topie

ELEX - tak wygląda nowe RPG od Piranha Bytes

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Nowy zwiastun gry ELEX koncentruje się na samej rozgrywce. Ukazuje różnorodność, jaką zaoferować ma nowe dzieło cenionego studia Piranha Bytes.

  • ELEX - tak wygląda nowe RPG od Piranha Bytes
A A

Kilka dni temu ekipa Piranha Bytes zaserwowała nam filmowy zwiastun swojego najnowszego erpega zatytułowanego ELEX, który jesienią trafi do sklepów. Teraz uzupełnia ten materiał kolejnym, tym razem prezentującym samą rozgrywkę.

Osadzona w oryginalnym świecie, trochę magicznym, trochę historycznym i trochę futurystycznym gra ELEX zachęcać będzie nas przede wszystkim do eksploracji i walki, ale ma przy tym stawiać na swobodę. To gracz kreuje swojego bohatera i gracz decyduje, jaka będzie jego opowieść.

Nowy zwiastun jest próbą ukazania różnych form rozgrywki, z jakimi będziemy mieli do czynienia podczas zabawy w ELEX. Jeśli więc po Gothicu i Risenie macie ochotę na nieco świeżości, to koniecznie rzućcie okiem na materiał poniżej:

Zainteresowani? Jeśli tak, to przypominamy, że premiera gry ELEX na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 17 października bieżącego roku. 

Źródło: PC Gamer

Odsłon: 5645 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij

Gry w marketplace

    1. Q2hvY2hsaWs2
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-06-07 16:56

      Co ku*wa? Coś chyba nie tak napisałeś. Weź słownik lepiej.

      Skomentuj

      1. IVPANVZERVI
        Oceń komentarz:

        17    

        Opublikowano: 2017-06-07 17:14

        Teraz będzie cisną na ELEX, bo okazało się że to nie jest port z konsoli.

        Skomentuj

          1. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-08 08:41

            Widać, że nie port z konsol. Tak grubo ciosane obiekty to domena PCtowych gier.

            Skomentuj

    2. hexenisalive
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-06-08 00:03

      Serio, wstrzymywałem się z odpowiedzią na Twoje komentarze. Wiem że kiedy ktoś daje Ci minus albo komentarz zwrotny - Ty wygrywasz.

      Ale naprawdę, nie ma nic fajnego, żadnego osiągnięcia w zbieraniu minusów za tak kiepskiej jakości bait. Głupotę tak niskich lotów już widziałem, to nic nowego. Nie ma mnie czym zaskoczyć.

      Gdybyś zgrywał idiotę tak, by nikt nie mógł tego dostrzec to jeszcze to było by zabawne. Gdyby była w tym jakaś finezja, wysiłek.
      Ale to o wiele niżej. Uderzasz o poziom shitpostu KacWawy.

      To żałosne.

      Skomentuj

  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-06-07 16:22

    Nie podoba mi się połączenie klimatów:

    średniowiecza + nowoczesność

    Skomentuj

  2. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-06-07 17:18

    Nadal twierdzę, że z braku nowych pomysłów wrzucili wszystkie dotychczasowe do mixera i zrobili grę. Ale to nie wygląda tak źle jak początkowo, niektóre lokacje całkiem klimatyczne. Żeby to przypadkiem nie był cichy, czarny koń roku 2017 ; - )

    Skomentuj

    1. HelmuD
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-07 18:44

      Sorki ale czemu "... nie był...", przecież jak będzie to tylko się cieszyć :)

      Skomentuj

    2. hexenisalive
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-08 00:05

      Po Fallout4 i Andromedzie i tym jakimi grami się okazały te produkcje, Elex może być dla mnie nowym Falloutem i MassEffectem. Ciekawe co wyjdzie.

      Skomentuj

    3. Marucins
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-10 10:32

      A ja biorę Elexa.
      Chcę odmiany od napompowanego marketingowego g*wna - Faillouta 4, SzajsEffect Andromeda, Rzygafia 3, No Man’s Cry, itd.

      Skomentuj

  3. Yamaraj6
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-06-07 19:04

    Ja powiem tylko, że wygląda o wiele lepiej niż Fallout 4 którego tworzyło 100 ludzi.
    Ogólnie mi się podoba i jak będzie dobry polski dubbing to chyba biorę w ciemno.

    Skomentuj

  4. Yamaraj6
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-07 19:04

    Ja powiem tylko, że wygląda o wiele lepiej niż Fallout 4 którego tworzyło 100 ludzi.
    Ogólnie mi się podoba i jak będzie dobry polski dubbing to chyba biorę w ciemno.

    Skomentuj

  5. Mkozlowski
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-07 20:44

    Wygląda bardzo fajnie, szalony duet Fallout & Gothic.

    Skomentuj

  6. apuk666
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-06-08 00:12

    Ta gra jest kretyńska...

    Skomentuj

    1. Marucins
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-10 10:40

      Chodzi co o zapowiedź?
      No pewnie bo lepiej pokazywać wyssane z palca filmiki nie mające nic wspólnego z gameplayem niż prawdziwą grę.

      Skomentuj

  7. siwyandrew
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-08 07:20

    "Jeśli więc po Gothicu i Risenie macie ochotę na nieco świeżości"

    No własnie motyw jest taki, że kompletnie nie chcemy tego powiewu. Ludziom do szczęścia potrzeba tylko chleba i gothica. Tylko nowy gothic zapewne bedzię taki jak half life 3, czyli go nie będzie, bo piranie wiedzą jaka jest presja społeczeństwa i nigdy nie uda im się sprostać oczekiwaniom graczy. na otarcie leż polecam moda do gothica 2 - returning 2.0 nowa dużo dłuższa historia i dx11 robią swoje.

    Skomentuj

  8. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-10 10:25

    Mimo niektórych "sztywnych" aspektów tej gry, biorę ją wraz z pełnym polskim dubbingiem.