Gry

CI Games ujawnia datę premiery Enemy Front

z dnia 2014-03-25
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Kiedy będziemy mogli cieszyć się grą?

Enemy Front gra data premiery

Nie ma nic dziwnego w tym, że gry przygotowywane przez naszych rodzimych producentów budzą u nas więcej emocji. Wkrótce można będzie dyskutować o kolejnej z nich - Enemy Front. CI Games ujawniło datę premiery gry.

Warto przypomnieć, iż tytuł ten budzi u wielu raczy bardzo duże nadzieje. Bedzie to bowiem FPS, którego akcja osadzona zostanie w czasie II wojny światowej, a więc jest to połączenie dla wielu graczy idealne. Co więcej, w trakcie rozgrywki zwiedzić trzeba będzie również Polskę, gdzie gracze spędzą podobno sporo czasu.

"10 lat temu akcja praktycznie co drugiego shootera rozgrywała się w czasie Drugiej Wojny Światowej. Za to od ponad 5 lat właściwie żadna typowa gra w tym gatunku nie powróciła do tej epoki. To dla nas bardzo duża szansa." - Marek Tymiński, prezes CI Games

Prace nad grą dobiegają już końca, dzięki czemu twórcy mogli ustalić konkretny termin wydania swojej nowej produkcji. Kiedy będziemy mogli się nią cieszyć?

Enemy Front zadebiutuje 10 czerwca w USA i 3 dni później w Europie. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Jeśli liczycie, że w późniejszym czasie tytuł ten trafi również na PlayStation 4Xbox One, to możecie swoje nadzieje porzucić - nie ma na to szans.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: CI Games, facebook - Enemy Front

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nareszcie jakaś odmiana od czerstwych marines.
 • avatar
  Titan Z!!!
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  To chyba dobrze.Czułem że coś pod grudzień będzie.
 • avatar
  Dobra wiadomość, konkret, i to mi się podoba! To prawda że w ostatnim czasie nie było za dużo gier w klimacie stricte druga wojna światowa, pewnie wiele osób czuje taki sam głód gry w takim klimacie jak ja. Już tylko 2 miesiące, niecałe.
 • avatar
  Oooo jak miło :D w końcu jakieś nowe wieści i to jeszcze jaka, konkretna data:) czas oczekiwania dobiega końca:) A i mam wisienkę na torcie:D tutaj nie znalazłam więc się podzielę, widziałam nowego gameplaya :D sami zobaczcie http://www.gametrailers.com/videos/lyqewk/enemy-front-exclusive-gameplay-reveal-trailer
  wymiata