Na topie

Fallout 76 zadebiutował w sklepach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzisiaj odbyła się oficjalna premiera gry Fallout 76 na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Oto otwiera się nowy (mający trwać wiecznie) rozdział w historii tej serii.

 • Fallout 76 zadebiutował w sklepach
A A

Fallout 76 nie jest może „Falloutem, na jaki wszyscy czekali”, ale dalekie od prawdy byłoby też stwierdzenie, że w ogóle nie czekał na niego nikt. Fakt jest taki, że nowa strzelanka studia Bethesda to jeden z najgorętszych tytułów tej jesieni, a od dzisiaj jest on dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Dziś premiera gry Fallout 76

Nowy Fallout jest osadzony w znanym i lubianym, postapokaliptycznym uniwersum, ale nie jest rasowym erpegiem, lecz wieloosobową strzelanką z jego elementami. Fabuła (o próbach odbudowy Stanów Zjednoczonych) jest tutaj istotna, ale ważniejsze jest jednak samo eksplorowanie świata i budowanie baz. 

W grze Falout 76 „każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem. Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj z innymi albo nie. Otrzymujesz największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został stworzony w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle”, czytamy w opisie.

Gra Fallout 76 od dzisiaj jest dostępna w wersjach przeznaczonych na PC (sprawdźcie wymagania) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. W każdym przypadku możemy liczyć na polską wersję kinową. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, poniżej znajdziecie „pigułkę wiedzy”:

Źródło: Cenega, Bethesda

Odsłon: 4143 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Dragonik
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-11-14 19:11

  Jeśli dalej są takie babole jak opisywano to odważny ruch ze strony Bugthesty

  Skomentuj

 2. DrMjut
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2018-11-14 19:25

  " ale ważniejsze jest jednak samo eksplorowanie świata i budowanie baz. "
  Jeśli chodzi o budowanie baz to jest straszna lipa, bo jak wyjdziesz z serwera to to co zbudowałeś trafia do ekwipunku i za każdym razem trzeba rozstawiać wszystko od zera. Dlatego też nikt nic nie buduje, a eksploracja się skończy do końca tego tygodnia, bo mapa jest wyjątkowo mała jak na multiplayer.

  Skomentuj

  1. miedzianek
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2018-11-14 20:30

   Pewnie opcja zapisu bazy będzie w płatnym DLC

   Skomentuj

 3. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2018-11-15 09:41

  Ilość błędów, problemow, źle przemyślanych mechanik gry, PvP to jakiś żart, żenująco niski poziom trudności, komunikacja klient-serwer bez żadnego szyfrowania, brak systemu anti-cheat, 50GB+ patch pierwszego dnia. F76 nie zasługuje nawet na status early access.

  Ale Cash shop działa wyśmienicie i to jedyna rzecz jaka się liczy dla Betesdy...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!