Gry na konsole

Final Fantasy XV - magia, walka i piękne lokacje

z dnia 2016-05-19
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Mamy dwa nowe materiały wideo poświęcone jednej z najlepiej zapowiadających się tegorocznych produkcji.

Choć do premiery coraz bliżej, ostatnio o Final Fantasy XV nie było zbyt głośno. Teraz się to wreszcie zmieniło – doczekaliśmy się dwóch interesujących materiałów wideo. Pierwszy – od IGN – przedstawia system magii i walki w akcji, drugi zaś pochodzi od samego Square Enix i pozwala dostrzec piękno przygotowanych lokacji.

Filmik redakcji IGN trwa zaledwie półtorej minuty, ale czas ten wypełniony jest efektownymi ujęciami. To krótka prezentacja magicznych i bojowych możliwości naszych bohaterów. Zapowiada się nie tylko świetna, dynamiczna mechanika walki, ale też cudowna oprawa wizualna z niezłymi efektami. Zresztą sami zobaczcie:

Znacznie spokojniejszy materiał numer dwa to z kolei zwiastun zatytułowany „World of Wonder”. Widzimy na nim miasteczka, jaskinie, budynki i inne elementy środowiska – wszystkie przykuwające wzrok i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Filmik ten został po raz pierwszy pokazany w marcu, ale dopiero teraz doczekaliśmy się wersji HD:

Gra Final Fantasy XV już 30 września wyląduje na konsolach PlayStation 4Xbox One. Kilka tygodni temu poznaliśmy mnóstwo szczegółów na jej temat – jeżeli czekacie na ten tytuł, sprawdźcie (lub przypomnijcie sobie) je koniecznie.

Źródło: Gematsu, GameSpot

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nie jestem fanem serii ale na wiadomość o widowisku audio-wizualnym zajrzałem do obu filmików i mam jakieś dziwne odczucia. Odnośnie lokacji to światy wyglądają jak połączenie filmów fantasy z wycieczką wykupioną z rodzicami do Grecji :D i jakoś nie przekonuje mnie walka, gdzie mały ludek uwija się jak szalony, bijąc po piętach wielkiego nosorożca, gdy ten zdaje się nie zwracać na to żadnej uwagi.
 • avatar
  Czy trailery wyświetlają Wam się w faktycznym 1080p?
  Mam włączony 1080p a trailer wygląda co najwyżej na 720p.

  I teraz zastanawiam się, czy to u mnie coś "nie gra", czy po prostu gra wygląda tak a nie inaczej.
  Zaloguj się