• benchmark.pl
  • Gry
  • For Honor będzie rozwijane po premierze - czego oczekiwać?
Gry

For Honor będzie rozwijane po premierze - czego oczekiwać?

z dnia 2017-02-03
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Ubisoft obiecuje pamiętać o For Honor przynajmniej przez rok.

Jesteśmy jeszcze przed premierą For Honor, ale mimo tego producent już teraz postanowił ujawnić informacje na temat tego, jak wyglądać będą losy tego tytułu w kolejnych miesiącach po debiucie.

Zdecydowano się udostępniać dodatkową zawartość w ramach tak zwanych Sezonów, które pojawiać mają się co trzy miesiące. Każdy z nich przyniesie 2 dodatkowych bohaterów, 2 dodatkowe mapy, a także nowe nagrody, bronie i uzbrojenie. Poza tym udostępniane będą aktualizacje z trybami rozgrywki i kolejnymi funkcjami.

Co najważniejsze, nie trzeba będzie za to płacić. For Honor nie obejdzie się jednak bez Przepustki Sezonowej. Osoby decydujące się na wydatek otrzymają powyższe elementy tydzień wcześniej niż pozostali, a także kilka innych cyfrowych dodatków urozmaicających zabawę. Wszystko przybliża przygotowany przez twórców materiał wideo.


Premiera For Honor odbędzie się 14 lutego. Pamiętajcie jednak, że chwilę przed nią można sprawdzić grę podczas otwartych beta testów.

Źródło: Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Czyli Season Pass bedzie działał jak w R6S, dobre i to. Może w końcu Ubi się ogarnie i wróci do jakości gier z przed epoki "Down-grade"?
  • avatar
    Ubisoft będzie przez rok zdzierał kasę na płatnych dlc oczywiście teraz rzucił jedno na przynętę za friko.
    Zaloguj się