Na topie

For Honor zostanie rozbudowany, a gracze korzystający z PC mogą pobrać grę za darmo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W październiku udostępniona zostanie aktualizacja Marching Fire. Dzięki niej For Honor wzbogaci się między innymi o nową frakcję - Wu Lin.

 • For Honor zostanie rozbudowany, a gracze korzystający z PC mogą pobrać grę za darmo
A A

Ubisoft promuje na E3 2018 nie tylko nadchodzące tytuły, ale również te, które są już dostępne od pewnego czasu. Mamy tu na myśli przede wszystkim For Honor, któremu poświecono sporo uwagi. Fani mogą nastawiać się na dodatkową zawartość.

Zanim do niej przejdziemy, warto wspomnieć o niespodziance, która zainteresować powinna tych, którzy do tej pory nie zdecydowali się na sięgnięcie po For Honor. Korzystający z PC mogą pobrać grę za darmo. To wprawdzie najmniej imponujący pakiet Starter Edition, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Promocja obowiązuje do 18 czerwca (na Uplay).

„Starter Edition zapewnia graczom możliwość korzystania ze wszystkich map i trybów w For Honor, oferując jednak inne podejście do dostępności postaci. Domyślnie w pełni odblokowani są w niej trzej bohaterowie-weterani – strażnik, drengr i kensei – a ponadto inni trzej, zależni od wybranej frakcji, pozostają grywalni (jednak bez możliwości personalizacji). Te ostatnie postacie, a także wszyscy inni bohaterowie gry z pozostałych frakcji mogą zostać w pełni odblokowani i spersonalizowani za 8000 szt. stali (waluty w grze) każda.”

Co z wspomnianymi nowościami? W październiku udostępniona zostanie aktualizacja Marching Fire, która ma być największą aktualizacją w historii tej gry. Najważniejsza będzie tu nowa frakcja (Wu Lin) składająca się z 4 bohaterów, ale pojawi się też tryb Szturm z 3 nowymi mapami i szereg usprawnień graficznych (poprawione tekstury, ulepszone oświetlenie globalne oraz nowe technologie nieba i chmur).

„Największa i najbardziej ambitna jak dotąd aktualizacja For Honor ukaże się 16 października 2018 r. Nowa frakcja składająca się z 4 bohaterów, nowy tryb 4v4, znaczne ulepszenia wyglądu oraz nieujawniony jeszcze nieograniczony tryb PvE dostępny dla jednego lub dwóch graczy w kooperacji sprawią, że Marching Fire rozszerzy świat For Honor jak nigdy dotąd.”


 


Źródło: forhonor.ubisoft, Ubisoft Polska

Odsłon: 4233 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Zobacz podobne

 1. raffal81
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-06-12 09:21

  Tej gry nic już nie uratuje.

  Skomentuj

  1. Xaarr
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-06-12 16:44

   Ja tam zakupiłem gierkę za 6 dyszek, gram już 3 miesiąc i bardzo sobie chwalę. Nie rozumiem tego nieuzasadnionego hejtu.

   Skomentuj

 2. Pawlus
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-12 09:32

  A ja tam chętnie zagram ze znajomymi. Wreszcie nie będę musiał nikogo namawiać do zakupu skoro jest starter edition. Będzie super chociaż przez pierwsze 2-3 tyg. ^^

  Skomentuj

 3. piccardo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-12 19:50

  Gierka ma za mały kontent przez co szybko się nudzi, beta zniechęciła mnie do zakupu i dobrze :) Powinny być z każdej gry takie bety i nic dziwnego że teraz będą to dawać nawet za darmo heh...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!