Smartfony

Galaxy S8 i Galaxy S8+ biją rekordy także w polskiej przedsprzedaży

opublikowano przez w dniu 2017-04-13

W ciągu niespełna 2 tygodni Polacy złożyli ponad trzykrotnie więcej zamówień niż w analogicznym okresie przedsprzedaży serii Galaxy S7.

Ręka do góry, kto zdecydował się na wcześniejszy zakup się Galaxy S8 lub Galaxy S8+? Jeśli odpowiadacie twierdząco to możecie mieć już pewność, że znajdujecie się w naprawdę dużym gronie.

Kilka dni temu pisaliśmy o doskonałym starcie przedsprzedaży nowych flagowców na rynku koreańskim. Zastanawialiśmy się, czy podobnie będzie w innych krajach, chociażby w Polsce. Wiemy już, że tak.

Rodzimy oddział producenta poinformował, Galaxy S8 i Galaxy S8+ biją rekordy także w polskiej przedsprzedaży. W ciągu niespełna 2 tygodnie Polacy złożyli ponad trzykrotnie więcej zamówień niż w analogicznym okresie przedsprzedaży serii Galaxy S7.

„(...) Z drugiej strony liczba złożonych zamówień na Galaxy S8 oraz S8+ w polskiej przedsprzedaży przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że już na tym etapie będziemy mogli powiedzieć, że przedsprzedaż okaże się tak wielkim sukcesem. Bardzo dziękujemy każdemu klientowi, który przyczynił się do tego sukcesu Galaxy S8 i S8+. Kontynuujemy przyjmowanie zamówień na nasze najnowsze produkty, jednak w związku z olbrzymią falą zainteresowania nimi – nie możemy już zagwarantować, że osoby składające nowe zamówienia otrzymają swoje smartfony do 8 dni zanim trafią na półki sklepowe.” – Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce

Wcześniejsze cieszenie się smartfonem to jeden z przywilejów przedsprzedaży, obok Guard S8. Jak widać, ogromne zainteresowanie klientów może spowodować, iż kolejni zamawiający będą cieszyć się tylko tym drugim.

Regularna sprzedaż Galaxy S8 i Galaxy S8+ ruszy 28 kwietnia.

Źródło: Samsung

marketplace

Komentarze

18
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Komunia się zbliża, więc i sprzedaż rośnie.
  Zaloguj się
 • avatar
  A podobno taka bieda w Polsce.
  Zaloguj się
 • avatar
  Wystarczy spojrzeć raz na ten ekran by dać się oczarować, jest nieziemski cena też kosmiczna! Poza tym w tym roku chyba więcej kasy poszło na marketing. A przedsprzedaż mniej atrakcyjna w zaszłym roku do s7 edge za 3600 dawali google VR a w tym roku chyba tylko gwarancje na 3 lata na ale co zrobić trzeba sobie bombowe S7 i Note7 odbić. Baterie są mniejsze chyba dlatego żeby już nie wybuchały!!!
  Zaloguj się
 • avatar
  A wszystko przez 500+ :)
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  2 posty dziennie o S8 robią robotę? ;/
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Myślenie grupowe prowadzi do podejmowania błędnych decyzji i kryzysów, gdyż umożliwia grupie widzenie i słyszenie tylko tego, co chce słyszeć. Informacje niezgodne z poglądami grupy są ignorowane, zwłaszcza jeśli pochodzą z zewnątrz. Grupa nie poszukuje i nie bierze pod uwagę nowych możliwości, co prowadzi do nieuzasadnionego optymizmu i samozadowolenia, a w następstwie do kryzysu.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  A ja stwierdzę, że S7 był niewypałem, a wręczy wypałem ;) i dlatego ludzie czekali na S8 i teraz się rzucili i będą się przenosić z S6, ot cała filozofia :D
 • avatar
  bardzo ciekawe?