Na topie

Ghost Recon Breakpoint ze zwiastunami na E3 2019

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ubisoft pochwalił się nowymi materiałami z Ghost Recon Breakpoint, potwierdził również beta testy i ujawnił warunki, które trzeba spełnić aby się do nich dostać.

 • Ghost Recon Breakpoint ze zwiastunami na E3 2019
A A

Od zapowiedzi Ghost Recon Breakpoint nie minęło wiele czasu, ale Ubisoft bardzo szybko ponownie o tym tytule przypomina. Mało kto mógł zresztą sądzić, iż zostanie on pominięty na konferencji zorganizowanej z okazji targów E3 2019.

Dowiedzieliśmy się, kiedy wystartują beta testy (o tym nieco niżej), otrzymaliśmy również nowe zwiastuny. Za pośrednictwem pierwszego Duchy zdradzają swoje największe atuty, dzięki którym są w stanie walczyć z lepiej wyposażonym wrogiem.

„Ranny i tropiony przez Wilki, byłe, zbuntowane Duchy, musisz walczyć o przetrwanie. Oni są idealnymi drapieżnikami, ale ty masz umiejętności, aby wyrównać szanse. Z braćmi i siostrami u boku nie musisz się obawiać żadnego starcia.”


Drugi ze zwiastunów skupia się na postaci Cole D. Walkera, w którego wciela się popularny aktor Jon Bernthal. Wedle twórców, będzie to najgroźniejszy przeciwnik w historii serii Ghost Recon.

„Zespół z ogromną przyjemnością współpracował z Jonem Bernthalem, aby ożywić postać Cole D. Walkera. Walker to skomplikowany złoczyńca, a my koniecznie chcieliśmy znaleźć kogoś, kto odegra odpowiednią głębię jego charakteru. Jon spisał się świetnie - nie możemy się już doczekać, kiedy gracze zobaczą go w akcji!” - Nouredine Abboud, starszy producent w Ubisoft Paris


Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że premiera Ghost Recon: Breakpoint odbędzie się 4 października. Od 5 do 8 września potrwają natomiast beta testy. Aby uzyskać do nich dostęp należy zamówić grę w przedsprzedaży lub zapisać się na oficjalnej stronie i liczyć na szczęście w losowaniu wolnych miejsc.

Źródło: Ubisoft Polska, Ubisoft North America

Odsłon: 2037 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Lord_Krecitsqa
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-11 20:24

  Poczekam na pełną wersję i co powiedzą inni po zakupie.

  Skomentuj

  1. człowiek-taboret
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-06-12 12:23

   Ja grałem w techniczną betę ale nie mogę nic powiedzieć, bo NDA.

   Czekaj dalej :)

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!