Na topie

Gigabyte zapowiada płytę Z390 Aorus Master - znamy datę premiery

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Płyty główne

Efektowna, funkcjonalna i nowoczesna. Nowa płyta będzie współpracować z procesorami Intel Coffee Lake, ale na jej premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

  • Gigabyte zapowiada płytę Z390 Aorus Master - znamy datę premiery
A A

Do premiery płyt głównych Intel Z390 pozostało jeszcze trochę czasu. Firma Gigabyte postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i zapowiedziała jedną ze swoich flagowych propozycji.

Mowa o płycie Gigabyte Z390 Aorus Master (jest to odpowiednik dotychczasowych modeli z dopiskiem Gaming 7). Możemy liczyć na efektowną stylistykę, wliczając w to również podświetlenie RGB LED i rozbudowane radiatory.

Nie zapomniano też o funkcjonalności. Płyta oferuje cztery ekranowane banki pamięci DDR4 DIMM, trzy wzmocnione sloty PCI-Express x16, a także trzy złącza M.2 (wszystkie z dodatkowym chłodzeniem).

To jednak nie wszystko, bo filmik został opisany tagiem #Oct8, co może sugerować datę premiery płyt głównych z serii Z390 (8 października).

Na koniec warto dodać, że wcześniej pisaliśmy o innych modelach Z390 od tajwańskiego producenta: Z390 Aorus Elite, Z390 Gaming SLI i Z390 I Aorus Pro WiFi.

Źródło: Aorus JP

Odsłon: 3258 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!