Na topie

Gran Turismo Sport bez mikropłatności

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Gran Turismo Sport zadebiutuje w październiku. Już teraz można mieć jednak pewność, że w grze nie pojawią się mikropłatności.

  • Gran Turismo Sport bez mikropłatności
A A

Mikropłatności w grach nikogo już nie dziwią. Wielu graczy ocenia je negatywnie. Jesteście w ich gronie? Ostatnie informacje powinny Was ucieszyć, przynajmniej jeśli czekacie na premierę Gran Turismo Sport, bo właśnie o tej produkcji będzie mowa.

W ostatnim wywiadzie wątpliwości rozwiał Kazunori Yamauchi, dyrektor Polyphony Digital. Na pytanie o mikropłatności stwierdził wprost, iż w Gran Turismo Sport ich nie znajdziemy. To zaprzeczenie niedawnym przeciekom, które nie były przecież bezpodstawne - w poprzedniej odsłonie serii mikropłatności zostały zaimplementowane.

Przypomnijmy, że Gran Turismo Sport zadebiutuje w październiku, trafiając wyłącznie na konsole PlayStation 4. Będąc przy omawianym tytule warto wspomnieć o opublikowanych ostatnio zwiastunach. Skupiają się one na GT Academy - konkursie (stworzonym przez Sony i Polyphony Digital, we współpracy z Nissan Europe), dzięki któremu najlepsi spełnić mogą marzenia o byciu zawodowym kierowcą wyścigowym.


 

 


Źródło: vg247, PlayStation

Odsłon: 2064 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-08-13 22:09

    Nieeee, koniec świata !

    Skomentuj

  2. bullseye
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-08-13 22:47

    Mikropłatności może i nie, ale za to DLC po 10 aut za 30zł już owszem :D

    Skomentuj

  3. ifeelveryblah
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-14 06:59

    Jaka cena za tego indyka?

    Skomentuj

    1. dangh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-14 14:45

      Nie martw sie, kazdy nowy gracz ma problemy, ale kiedys zaczniesz rozrozniac typy gier;)

      Skomentuj

  4. cacodemon
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-14 07:32

    Świadomie wybieram Forze 7. Po latach pasji i grania w GT, nie mam zamiaru kupować PS4.

    Skomentuj

    1. bullseye
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-14 14:16

      Dla GT5 kupilem PS3, potem zrobiłem glupote i wymienilem GT5 na GT6 i pd tego czasu juz nie uzywalem PS3 :(

      Skomentuj

      1. cacodemon
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-16 06:52

        No to duży błąd. GT6 jest lepsze od GT5. Gram od dnia premiery do dziś.

        Skomentuj

    2. dangh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-14 14:44

      Na PC masz prawdziwe symulatory, wiec arcade w stylu Forza to troche tak wstecz...;)

      Skomentuj

  5. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-14 10:16

    Kiedy na PC?
    :)

    Skomentuj

    1. dangh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-14 14:44

      Nigdy.
      ;)

      Skomentuj

    2. Leader86
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-14 15:01

      A malo Ci pozadnych symulatorow na PC ? Po co chcialbys kolejnego arcade ? Grafika gorsza od tej FORZy 7, znowu nuda, nuda i jeszcze raz nuda (symulacja ma sens tylko z odpowiednim siedzieniem 5x-6x + kiera FF + VR, inaczej nie ma sensu jezdzic w gierkach typu Forza czy GT bo to bardzo dalekie od symulacji).


      Oczywiscie sa tacy ktorzy mysla ze to symulator, ale ten kto jezdzi od razu zgodzi sie ze jednak VR + fotel 6x + dobra kiera to juz cos w miare bliskiego do prawdziwej jazdy.

      Kto chcialby tracic czas na tego typu rozrywke ?

      Rozumiem grac w gry akcji, ale symulatory ? Moze XPlane/FSX tez ktos gra na padzie :>