Na topie

Tak wygląda Green Hell - walka o przetrwanie w amazońskiej dżungli

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Green Hell to nieźle zapowiadająca się gra polskiego studia Creepy Jar, w której „gracz będzie musiał zmierzyć się z własnymi słabościami i stawić czoła zagrożeniom”, których nie brakuje w amazońskiej dżungli.

 • Tak wygląda Green Hell - walka o przetrwanie w amazońskiej dżungli
A A

Lubicie walczyć o przetrwanie w wirtualnym świecie? Jeśli tak, to Green Hell może wam się spodobać. Polacy ze studia Creepy Jar (w którym pracują byli autorzy Dying Light i Dead Island) postawią przed wami właśnie takie zadanie, a najlepsze, że tym razem nie będzie to nawiedzony dom, kosmos czy amerykańskie miasteczko w czasach zombiekalipsy, lecz amazońska dżungla.

Amazońska dżungla nie jest najlepszym miejscem samotnej pobudki, ale nasz bohater zostanie zbudzony właśnie przez jej odgłosy. Ma przy sobie niewiele, a jego umiejętności z zakresu survivalu są praktycznie zerowe – będzie się więc trzeba nauczyć rozpalać ogień, polować, pozyskiwać surowce, a także tworzyć schronienie, pułapki czy broń. 

Green Hell screen 1

„Gracz będzie musiał zmierzyć się z własnymi słabościami i stawić czoła zagrożeniom, takim jak głód, pragnienie, zmęczenie, ataki dzikich zwierząt, choroby tropikalne oraz walka z własną psychiką” – czytamy na stronie studia.

Twórcy zapewniają, że ich priorytetem jest realizm – ma to być pełnokrwisty symulator przetrwania z wiernie odwzorowaną fauną i florą amazońskiej dżungli. Równocześnie nie zapomnieli oni o opowieści, która ma być wciągająca i tłumaczyć wszystko, co dzieje się wokół.

Green Hell screen 2

Premiera gry Green Hell planowana jest na tegoroczne lato. Spójrzcie na poniższe materiały, by przekonać się, czy warto czekać.

Green Hell - zwiastun i gameplay

Źródło: IGN, COGconnected, Creepy Jar

Odsłon: 5213 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. xchaotic
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-05-18 17:42

  Grafika jak Far Cry 1. A green hell sie mi bardziej kojarzy z nurburgringiem niz dzungla. Takze oczekiwania mam niskie ;)

  Skomentuj

  1. Sander Cohen
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-05-18 18:54

   Chyba w Far Cry 1 nie grales skoro piszesz take rzeczy. Ale i samego Far Cry'a polecam sprawdzic bo znowu jest prawie darmo na Steamie. Bedziesz mial wtedy porownanie.

   Skomentuj

  2. Sharimsejn
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-05-18 20:54

   To co rzuciło mi się w oczy to poruszanie się roślinności w jedno tempo. Razi mnie to i liczę, że to jeszcze zmienią.

   Skomentuj

 2. DaroBenchmarkPC
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-18 19:57

  Drugi The Forest powstaje... dokładnie to samo tylko inna lokalizacja rozgrywki

  Skomentuj

 3. arekwisniarek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-19 22:43

  Ja może się podzielę swoim wrażenie chłopaki , gierka pod względem oprawy graficznej kojarzy mi się z far cry 3 co cała mapa far cry 3 albo znacznie podobna większa część mapy z far cry 3 jest oparta na na pierwszej części far cry i z tym porównanie otoczenia jungli przedstawiającej Green Hell do farcry 1 no zgadzam się z tym. Tylko że far cry 1 został stworzony na silniku gry Cry Engine.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!