Na topie

GTA 5 najbrutalniejszą grą 2014 roku

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wkroczyliśmy już w rok 2015, ale jeszcze przez pewien czas powinny pojawiać się różnego rodzaju zestawienia nawiązujące do minionych 12 miesięcy.

GTA 5 gra

AA

Wkroczyliśmy już w rok 2015, ale jeszcze przez pewien czas powinny pojawiać się różnego rodzaju zestawienia nawiązujące do minionych 12 miesięcy. Bohaterem najnowszego nich zostało właśnie Grand Theft Auto V.

Postawienie pytania o najbrutalniejszą grę mogłoby być bardzo ciekawe, ponieważ ilu graczy, tyle zapewne byłoby odpowiedzi. Produkcje, w których przemoc strumieniami wylewa się z monitorów czy telewizorów nie brakowało także w poprzednim roku i właśnie temu tematowi poświecił się teraz Consumer Reports.

Tym sposobem wybrano 5 gier, które "nigdy nie powinny nawet na chwilę pojawiać się w pobliżu dzieci". Dodać trzeba jednak, że na tapetę wzięto jedynie najgłośniejsze tytuły, a więc brutalnych produkcji przygotowanych przez niezależne studia tutaj nie znajdziemy.

Tak czy inaczej obyło się chyba bez zaskoczenia, ponieważ na czele znalazło się Grand Theft Auto V, a więc najnowsza odsłona serii, która przez wielu utożsamiana jest właśnie z dużą dawką przemocy i treści nieodpowiednich dla młodszych graczy. Dość ciekawie prezentują się jednak kolejne pozycje zestawienia.

TOP 5 najbrutalniejszych gier 2014 roku według Consumer Reports:

  1. Grand Theft Auto V
  2. Watch Dogs
  3. The Evil Within
  4. Assassin's Creed Unity
  5. Sunset Overdrive

Zgadzacie się z takimi typami, czy też może mielibyście inne propozycje?

Źródło: gamespot, gamezone.de

Odsłon: 10620 Skomentuj newsa
Komentarze

31

Udostępnij
  1. miedzianek
    Oceń komentarz:

    21    

    Opublikowano: 2015-01-01 19:28

    Assassin's Creed Unity? Toc juz Mortal Kombat byl brutalniejszy...

    Skomentuj

    1. DanteGamer
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2015-01-01 19:36

      Mortal Kombat nie jest z tego roku.

      Skomentuj

        1. czarbar3
          Oceń komentarz:

          33    

          Opublikowano: 2015-01-01 22:38

          Nie pecetowcy dostaną grę ukończoną, podziękują konsolowcą za beta testy ;)

          Skomentuj

          1. czarbar3
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2015-01-02 12:28

            O mój komputerek nie bój się skoro pisałem wcześniej już o gta v jestem przygotowany na tą grę, raczej martw się swoją konsolą która -ma coraz mniej exclusive'ów i na której gry wyglądają gorzej w porównaniu do wersji pc-towej. ;) tak czy siak miłej gry życzę

            Skomentuj

        2. misiek192
          Oceń komentarz:

          8    

          Opublikowano: 2015-01-01 23:07

          hehe a pomysl na przykład ile jest "exclusivów" na pc i ile użytecznych rzeczy mozna robić na pececie ;)

          Skomentuj

          1. limera1n
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2015-01-02 12:36

            kurde, jaki Ty fajny jesteś... co masz jeszcze?

            Skomentuj

          2. pietrov
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2015-01-02 12:55

            :D

            Skomentuj

          3. davv1882
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2015-01-02 14:04

            Jedziecie po gościu bo prawdę pisze? Niestety jak ktoś napisze coś pozytywnego o konsoli ( a w tym przypadku to prawda, bo 2 lata później gra wychodzi na PC) to zaraz hejty, a nie bierzecie pod uwagę, że gość też ma kompa (bo kto w tych czasach niema?) Ja mam konsolę, rzadko z niej korzystam, ale i tak jestem zdania, że czasem dobrze jest na niej pograć (chociażby w Fife czy jakieś exclusivy), ale wy i tak będziecie hejtować, bo to konsola, bo ktoś jeszcze ma coś takiego w domu. Szkoda gadać..

            Skomentuj

          4. tommi.dee
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-01-02 19:28

            Popieram.
            Ja nie wyobrażałem sobie grania na konsoli... do czasu zakupu X360. I teraz gram częściej na konsoli niż na kompie. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta: jestem za stary i nie mam aż tyle czasu na zabawę co kiedyś.

            A z tymi co dalej twierdzą, że nigdy nie będą mieli konsoli - pogadamy za 10 lat jak będziecie mieli rodziny i inne obowiązki (a nie przejście kolejnego poziomu w gierce).
            Wtedy docenicie "bezobsługowość" konsol a 100 PLN więcej za grę, nie będzie problemem.

            Skomentuj

  2. Skullek
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2015-01-01 19:36

    Watch Dogs. (Tak... To kropka nienawiści).

    Skomentuj

  3. Croshiify
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2015-01-01 19:51

    Watch Dogs i brutalność? ahahha.

    Skomentuj

    1. Slavko94
      Oceń komentarz:

      17    

      Opublikowano: 2015-01-01 20:01

      Brutalnie dusi ekran telefonu hakując bankomat.

      Skomentuj

  4. Człowiek Ściana
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-01-01 20:22

    Nie brali pod uwagę niezależnych twórców....więc po co to zestawienie ?

    Skomentuj

  5. Supel
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2015-01-01 20:30

    ja powiem tylko tyle...
    buhahaha...

    Skomentuj

  6. Meruem
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-01-01 21:07

    GTA 5 jest troche brutalne fajna misja jak trzeba typka torturować, no i samo zachowanie Trevora który bije ludzi za nic i w sumie przez chwile chciałem wybrać zakończenie ze ginie, ale życzenie śmierci brzmiało atrakcyjniej ;D

    Skomentuj

      1. Meruem
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-01-02 00:15

        Nom, w GTA 4 były dwa zakończenia a w GTA 5 są trzy zakończenia, z czego lepiej zapisać pierw gre bo potem mogą być nieodwracalne skutki np nie można ukończyć gry na 100%.. Wątek fabularny w GTA V to jakieś 60% gry

        Skomentuj

  7. neXt___
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-01-01 21:38

    Pojawiły się już zwierzęta i dzieci, czy wciąż mordować można jedynie ludzi w wieku 18-60? Taką brutalność to mogą sobie w buty wsadzić.
    Ten ranking to jakieś nieporozumienie.

    Skomentuj

    1. diego93z
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-01-02 13:51

      Nigdy chyba nie zrozumiem co jest nie tak ze zabijaniem osób poniżej 18 wieku życia w grach. Przecież 14 latek to taka sama osoba jak 20 latek, z tym, że jego już piła może pociąć na 40 kawałków a młodszego nie, bo będzie brutalna. To jest bzdura, którą wielu ludzi dało sobie wbić do głowy. Ot taka chora poprawność polityczna.

      Skomentuj

  8. prime27pl
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2015-01-01 22:11

    Dobre żarty , jeszcze pokemony niech dodadzą do listy .

    Skomentuj

    1. Człowiek Ściana
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-01-01 22:24

      I heloł kity

      Skomentuj

  9. wefhy
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-01-01 22:19

    A co z haterd?

    Skomentuj

    1. Człowiek Ściana
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2015-01-01 22:24

      "Dodać trzeba jednak, że na tapetę wzięto jedynie najgłośniejsze tytuły, a więc brutalnych produkcji przygotowanych przez niezależne studia tutaj nie znajdziemy."

      Skomentuj

      1. Człowiek Ściana
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-01-02 18:12

        Łapki w dół za przytoczenie cytatu, słusznego z resztą. Zapomniałem, że to benczmark...

        Skomentuj

    2. Zero-Cool
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-01-02 05:04

      akurat to dopiero co dostało "green light" i jeszcze nie wyszło dopier 2Q 2015

      Skomentuj

  10. gamerrxx
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-01-02 00:29

    assassin ponieważ kiedy się w to grało miałeś ochotę coś delikatnie ujmująć zniszczyć :D

    Skomentuj

  11. feskol
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-01-02 09:39

    Przecież to nie jest ranking, tylko reklama tych tytułów.:)

    Skomentuj

  12. Lord_Krecitsqa
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-01-02 09:56

    Brutalna to bedzie dla naszych portfeli.

    Skomentuj

  13. steny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-01-02 11:53

    A w 2015 roku najbrutalniejszą grą będzie Hatred :D

    Skomentuj

  14. diego93z
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-01-02 13:48

    Tą listę robili chyba ankietowani z familiady :D
    Ewidentnie widać, że pojawiły się tytuły, które miały się pojawić, dla reklamy. Zupełnie jak nasze wybory.

    Skomentuj

  15. davv1882
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-01-02 14:00

    Co racja to racja. Konsolowcy dawno tą grę przeszli i jeszcze będzie tak, że GTA V wejdzie na kompa a za pół roku będzie VI zapowiedziane na konsole. Dla mnie to kpina i zastanawiam się czy z następną częścią też będę musiał tyle czekać..