Na topie

Huawei Watch GT już w polskich sklepach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria Mobilne

Urządzenie znajdziemy chociażby w Komputronik, RTV EURO AGD czy MediaExpert. Cena nie jest zaskoczeniem, ponieważ producent podał ją już przy zapowiedzi - wynosi 999 złotych.

 • Huawei Watch GT już w polskich sklepach
A A

W dniu premiery Huawei Mate 20 i Huawei Mate 20 Pro poznaliśmy także Huawei Watch GT. Obydwa smartfony pojawiły się w naszych sklepach już wcześniej, na wspomniany inteligentny zegarek musieliśmy poczekać chwilę dłużej. Do teraz.

Wybrane sklepy rozpoczęły przedsprzedaż Huawei Watch GT. Urządzenie znajdziemy chociażby w Komputronik, RTV EURO AGD czy MediaExpert. Cena nie jest zaskoczeniem, ponieważ producent podał ją już przy zapowiedzi - wynosi 999 złotych.

Warto jednak zaznaczyć, iż wcześniejsze zamówienia nagradzane są małym bonusem. Decydujący się na takowe mogą odebrać słuchawki Huawei AM61 za symboliczną złotówkę. Promocja trwa do 11 listopada.

Do wyboru są dwa warianty różniące się nieco stylistyką/kolorystyką. W wariancie Sport dominuje czerń, wariant Classic ma natomiast srebrne wstawki i brązowy pasek.

Huawei Watch GT

Huawei Watch GT

O możliwościach Huawei Watch GT pisaliśmy już wcześniej. Przypomnijmy jednak, że oferuje on kolorowy ekran AMOLED i autorskie oprogramowanie producenta. Wedle deklaracji łączy w sobie cechy klasycznego zegarka i smartwatcha z funkcjami sportowymi. Urządzenie może nie tylko prezentować czas i powiadomienia za smartfona, posiada też GPS, pulsometr, może mierzyć spalane kalorie i monitorować sen.

Źródło: Huawei

Odsłon: 5701 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Akcesoria Mobilne w marketplace

 1. Coperfield
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-10-30 09:57

  Co jak co ale trzeba przyznać, że to chyba jedne z najładniejszych Smartwatchy na rynku.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!