Gry

Hunt: Showdown otrzyma tryb Trinity

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-07-21

Już wkrótce odbędzie się premiera finalnej wersji Hunt: Showdown. Twórcy przygotowali z tej okazji miłą niespodziankę. W grze znajdzie się coś, o co gracze mający kontakt z wczesną wersją mocno zabiegali.

Crytek potwierdził, że Hunt: Showdown otrzyma tryb Trinity. Możliwa będzie w nim rywalizacja trzyosobowych zespołów. Powinno to pozwolić na stosowanie innych strategii i znacząco zmienić przebieg rywalizacji, do której obecnie można przystępować tylko grając w pojedynkę lub w duecie. Dla wielu były to zdecydowanie zbyt skromne opcje jak na strzelankę, która wedle twórców nastawiona jest na rywalizację online.

Gra Hunt: Showdown zadebiutowała na początku 2018 roku, w ramach programu Early Access na platformie Steam. Po miesiącach rozwoju przyszedł czas na oddanie w ręce graczy finalnej wersji. Premiera odbędzie się już 20 sierpnia, na PC oraz Xbox One. Do zabawy będą mogli przyłączyć się również posiadacze PlayStation 4, ale w tym przypadku trzeba będzie poczekać kilka miesięcy dłużej.

Źródło: Hunt: Showdown

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Ta gra jest niesamowita!! Nie ma już problemów z opytmalizacją. na 1060ti 60fps na high. Płaczą Ci co chcą grać na integrze. W żadnej grze miałem takiego uczucia przy zabijaniu. Grafika i animacja mega-lux.
  • avatar
    Kurczaki! nie moje klimaty ale bardzo mnie intryguje ta gra do tego stopnia że nam ochotę sprawdzić osobiście i zagrać:)
  • avatar
    Zdecydowanie świetna gra, z czystym sercem - polecam