Na topie

Ciekawe informacje na temat systemu Nemesis w Śródziemie: Cień Wojny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Monolith Productions pozwoli przenieść do Śródziemie: Cień Wojny najsilniejszego przeciwnika z poprzedniej odsłony serii.

 • Ciekawe informacje na temat systemu Nemesis w Śródziemie: Cień Wojny
A A

Fani twórczości Monolith Productions z pewnością zacierają ręce na myśl o zbliżającej się premierze Śródziemie: Cień Wojny. Twórcy ujawnili właśnie nowe informacje, które ucieszyć powinny szczególnie te osoby, które bawiły się przy poprzedniej odsłonie serii.

Śródziemie: Cień Mordoru wyróżniało się systemem Nemesis pozwalającym rozwijać się przeciwnikom, rosnąć w siłę, a jednocześnie zyskiwać indywidualne cechy. Gra otrzymała właśnie aktualizację Kuźnia Nemesis, dzięki której można będzie przenieść najsilniejszego rywala (a także poplecznika) do nadchodzącego Śródziemie: Cień Wojny.

Brzmi ciekawie, prawda? To jednak nie wszystko. Zdecydowano, że do 9 lipca przy Śródziemie: Cień Mordoru bawić można się za darmo - na PC i Xbox One. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy nie mieli okazji sprawdzić gry, a chcieliby nadrobić zaległości przed premierą nowej odsłony. Jeśli zabawa przypadnie do gustu skorzystać można z dużych rabatów na zakup (także na pozostałych platformach docelowych).


Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje w październiku. Gra dostępna będzie na PC z Windows 10, a także konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Cenega Polska

Odsłon: 3595 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. silvver
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-07 22:30

  a propo Nemesis, to również Blizz zastosował system o takiej nazwie w Diablo 3, ale tylko na konsolach :> PCetowcy nigdy nie doświadczą tego ficzera, ba, ludzie nawet nie mają o tym pojęcia

  Skomentuj

  1. kubas246
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-07-07 23:37

   "Podczas gry postacią na poziomie 10 lub wyższym każdy przeciwnik, który cię pokona – z wyjątkiem potworów elitarnych i bossów – będzie miał szansę na przekształcenie się w Nemezis"

   No i masz odpowiedź dlaczego nie ma na PC. Mi nie zdarzyło się paść od potwora nie elitarnego i nie bossa.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!