Na topie

Konkurs ze Sniper Elite 4 - gra i gadżety do wygrania - wyniki

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Gry Ciekawostki Konkursy Tematyka: strzelanina Producenci: Cenega Rebellion

Sniper Elite 4 to jedna z najgorętszych gier pierwszej połowy tego roku. Mamy dla was konkurs z nagrodami. Podejmujecie wyzwanie?

  • Konkurs ze Sniper Elite 4 - gra i gadżety do wygrania - wyniki
A A

AKTUALIZACJA [08.03.2017]: Przedstawiamy wyniki naszego konkursu.

Na wstępie dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Poziom był bardzo wysoki i ostateczny wybór trzech najlepszych komentarzy (a właściwie komentatorów) nie należał do najłatwiejszych, ale udało się. Oto wyłonieni zwycięzcy, z którymi skontaktujemy się mailowo:

  • I miejsce: Bocheck
  • II miejsce: Takamasa1106
  • III miejsce: Kujawa

Gratulujemy!

NEWS [21.02.2017]: Być jak Karl Fairburne. Jedni marzą o tym już od ponad dekady. Inni, którzy dopiero od Sniper Elite 4 rozpoczynają swoją przygodę z tą serią, dopiero od niedawna. To jednak bez znaczenia – ważne, że teraz jest taka możliwość. Co powiecie na konkurs? 

Wraz z firmą Cenega przygotowaliśmy dla was konkurs związany z grą Sniper Elite 4, której recenzja właśnie ukazała się na naszej stronie. Mamy świetne nagrody dla trzech szczęśliwców, którzy najlepiej poradzą sobie z naszym zadaniem. Zanim do niego przejdziemy, rzućmy okiem na nagrody. 

Do wygrania:

  • Miejsce I: gra Sniper Elite 4 na PlayStation 4
  • Miejsce II: artbook i naszywki Sniper Elite 4
  • Miejsce III: metalowy kubek i mini-latarka Sniper Elite 4

Co trzeba zrobić, aby zyskać szansę na wygranie jednej z tych nagród? Przede wszystkim mieć konto na benchmark.pl i uzupełniony profil. Jeśli spełniacie ten warunek, to musicie jeszcze tylko podjąć wyzwanie i wykonać przygotowane przez nas zadanie.

Dokończ zdanie: W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…

Zastanówcie się i wpisujcie swoje odpowiedzi w sekcji komentarzy. Macie na to kilka dni. Konkurs potrwa do 26 lutego. Powodzenia! Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Źródło: inf. własna

Odsłon: 4739 Skomentuj newsa
Komentarze

97

Udostępnij
  1. AzMoDaN
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-02-21 16:25

    …element zaskoczenia

    Skomentuj

  2. BestEd
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-02-21 16:27

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się spoglądanie na świat przymrużonym okiem.

    Skomentuj

  3. chrisplbw
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 16:36

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… bliski kontakt z naturą

    Skomentuj

  4. kokosnh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 16:53

    ... strzelanie w "zewnętrzne narządy ciała" i animacje które temu towarzyszą.

    Skomentuj

  5. jan13
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:01

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się opracowywanie strategi w tym wyjątkowym klimacie.

    Skomentuj

  6. Kafel
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:02

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się umięjętność wtopienia w otoczenie.

    Skomentuj

  7. kladiator
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:05

    ... to, że przy takich typu grach , nie ma grania na "chama" , tylko trzeba każdy krok dokładnie przemyśleć. Daje to bardzo też bardzo dużo satysfakcji ;)

    Skomentuj Historia edycji

    1. kladiator
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-02-26 18:25

      ... to, że przy takich typu grach , nie ma grania na "chama" , tylko trzeba każdy krok dokładnie przemyśleć. Daje to bardzo, bardzo dużo satysfakcji ;)

      Skomentuj

  8. Dancio3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:07

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się...wytępianie nazistów

    Skomentuj

  9. webster58
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:15

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…

    ... to że gra wymaga ode mnie skupienia, myślenia i planowania. Istne szachy a trawie, błocie, ale zamiast bicia pionków bije do nazistów.

    Skomentuj Historia edycji

  10. carnivor
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:16

    poczucie, że to nie jest zabawa...

    Skomentuj

  11. G0R088
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:35

    obserwacja i chwila przed wystrzałem do niczego nie spodziewającego się przeciwnika, napawającego się wspaniałaścią wschodu słońca po porannej kupe.

    Skomentuj

  12. P-ek1985
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:38

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…

    bycie łowcą gdy wróg jest zwierzyną..

    Skomentuj

  13. freddy198
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:40

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…
    czekanie............................................................................................................................................................................................................................................................................................................ widzę przeciwnika, jeden strzał, jeden trup...czasem dwa.

    Skomentuj Historia edycji

  14. WaltKowalski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:40

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… skupienie celownika na headach :P

    Skomentuj

  15. Kujawa
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 17:42

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się... możliwość długiego leżenia w "pracy" :) pzdr

    Skomentuj

  16. dynamite
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 18:02

    ...wyczekiwanie na odpowiedni moment, gdy już wiesz, że zaraz oddasz strzał który jest zwieńczeniem dzieła.

    Skomentuj

  17. dynamite
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 18:02

    ...wyczekiwanie na odpowiedni moment, gdy już wiesz, że zaraz oddasz strzał który jest zwieńczeniem dzieła.

    Skomentuj

  18. LoLekk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 18:05

    ...działanie na odległość, opracowywanie strategii i bycie tym, od którego może zależeć wiele na polu walki. Doprowadzanie do przygwożdżenia przeciwników, sprawiania, że stają się prawie bezbronni :)

    Skomentuj

  19. pawelceb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 18:07

    Zaskoczenie przeciwników gdy pada strzał

    Skomentuj

  20. sebarn 78
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 18:08

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…
    ...uczucie że jestem ''Panem Bogiem''dla swoich wrogów w grze.

    Skomentuj

  21. krzysieks
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 18:14

    ...to, że ja widzę wrogów, a oni mnie nie. :-)

    Skomentuj

  22. sebarn 78
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 18:15

    ...bezradność i nieświadomość swojego ''celu'' który nic już nie może zrobić gdy biorę go w krzyż swojej lunety

    Skomentuj

  23. Ster85
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 18:43

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się strzelanie w kończyny dolne by początkowo uniemożliwić ofierze ucieczkę, potem w górne, by nie mógł się bronić, a na końcu headshot, wiadomo, najwięcej punktów ;)

    Skomentuj

  24. DaroBenchmarkPC
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 19:22

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się element skradania, zajęcie odpowiedniej pozycji i... pudło :D

    Skomentuj

  25. tomas123
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 19:28

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… to, że mogę zabić kogoś leżąc, jednym palcem:)

    Skomentuj

  26. Majuss
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 19:32

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się zabijanie

    Skomentuj

  27. deseczka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 19:35

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… że to ja decyduję kto położy się spać pierwszy :)

    Skomentuj

  28. Kamillex22
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 19:49

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…. moment kiedy dostrzegasz swa ofiarę, serce bije mocniej,żar się leje z nieba,orzeźwiająca bryza morska zaczyna wiać a ty i tak wiesz że za kilka chwil twoja ofiara chwyci się za gardło, tamując krwotok uczyniony twoim Dragunovem znalezionym w piwnicy dziadka.

    Skomentuj

  29. Maksiu
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-21 20:08

    ...możliwość podglądania z daleka.

    Skomentuj

  30. keisimjom
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 20:55

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się lenistwo. Leżę sobie w trawie i czekam aż się ktoś napatoczy.

    Skomentuj

  31. hitmaniak17
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 21:34

    wyczekiwanie na nieszczęśnika głodnego ołowiu :P

    Skomentuj

  32. Dyspozytornia
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 21:46

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…
    ... świadomość, że trzymasz PADA a nie Springfield M1903.

    Skomentuj

  33. BluePandoraBox
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 21:54

    ... "czysta" zabawa :-)

    Skomentuj

  34. Hezen
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 22:18

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się... wstrzymanie oddechu przed pociągnięciem za "spust"

    Skomentuj

  35. miedzianek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 22:38

    ...spuszczanie łomotu niczego nieświadomym wrogom!

    Skomentuj

  36. desmon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 22:39

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się headshot:D

    Skomentuj

  37. raffal81
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-21 22:45

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się...

    bycie samotnym wilkiem, kontakt z przyrodą, można posłuchać co piszczy w trawie, posłuchać szumiących drzew i śpiewu ptaków, a kiedy przyjdzie ten moment przytulić się do swojej ukochanej, wstrzymać oddech, palec na spust i zakończyć żywot nazistowskiego dyktatora(hitler).

    Skomentuj

  38. Inspirion
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 23:03

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się....A ja przecież nie mam ps4

    Skomentuj

  39. qwerty1997
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-21 23:24

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… To jak z jedego miejsca można obserwować wszystkich przeciwników. być niemal jak Bóg w grze. Dzięki czemu można obmyślać plan jak ich pokonać aby osiągnąć cel. W większości przypadków siedzę godzinę aż zacznę zabawę. Ale zawsze pojawia sie ten dreszczyk emocji czy uda się to zrobić niezauważenie, aby żaden przeciwnik nie zorientował że jego "znajomy" nie żyje i nie zaalarmował innych.


    Powodzenia innym :D

    Skomentuj

  40. VanDunio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 01:07

    że to ja rozdaje karty, kiedy i kto będzie ostatni raz na celowniku. I po całej akcji nie zostaną żadne ślady. Kurcza normalnie jak przeminęło z wiatrem XD Ciach bach i nie ma mnie XD

    Skomentuj

  41. Wojownik616
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 05:45

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się uśmiech wroga kiedy do niego celuję z 200 metrów bez lunety.

    Skomentuj

  42. ZombaL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 08:16

    strzelanie...!

    Skomentuj

  43. Arved
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 09:10

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się, że to nie zabawa, to już styl życia ;)

    Skomentuj

  44. Kamilkadze
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 10:20

    ... skradanie i cicha eliminacja przeciwników.

    Skomentuj

  45. krzysztof73
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 10:22

    ... to, że mogę być Bogiem.

    Skomentuj

  46. jaredj
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 10:52

    ... kwestia eliminacji wrogów i pozostania nie wykrytym. Właśnie w takich grach nie chodzi o parcie naprzód jak Commando ale o takie zabijanie wrogów by nawet inni żołnierze nie zorientowali się, że ich kamrat odbył podróż w zaświaty. To właśnie najbardziej mi się podoba w grze w snajpera.

    Skomentuj

  47. Hevelius
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 10:54

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… możliwość drastycznych zabaw z przeciwnikiem jak kaleczenie poprzez celne strzały z dużej odległości, ściąganie grupy przeciwników do pomocy postrzałowej a następnie wysadzanie ich grupowo w powietrze.

    Skomentuj

  48. zabuza
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 11:02

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…X-ray przejścia kuli przez ciało ludzkie :D, jeszcze lepsze niż w SE3.

    Skomentuj

  49. pastorex
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 11:27

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… ten ułamek sekundy przed samym naciśnięciem spustu, kiedy mózg już wysłał sygnał do palca żeby zwolnił iglicę ale strzał jeszcze nie padł. Przez tą chwilę czasu najpiękniejsza jest niepewność, czy dobrze obliczyłem wszystkie współrzędne, czy w międzyczasie nie zmienił się wiatr lub czy cel właśnie nie zaczął zmieniać położenia lub prędkości ruchu. Wtedy nic nie jest już wiadome, nic nie możemy zmienić i liczy się tylko oczekiwanie na rezultat naszych działań.

    Skomentuj

  50. bizum
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 11:53

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się możliwość szlifowania cech, które są przydatne w prawdziwym życiu. Uczy bycia wsparciem dla zespołu, pokazuje jak pojedyncza osoba może mieć wpływ na całe zadanie. Rozwija umiejętność skupienia się na wykonywanym zadaniu, nie będąc rozpraszanym przez otoczenie i inne wydarzenia mające miejsce wokół - oczywiście gdy takie podejście jest wymagane! Ważna umiejętnością jest także pokazanie swoich umiejętności w tej jednej, konkretnej chwili. Musi być ona idealnie dobrana aby wyciągnąć maksimum efektywności. Co za problem zamiast snajperki zabrać gatlinga :) tylko czy takim "narzędziem" nie zrobimy więcej szkód niż pożytku ;)
    I najważniejsze - bycie snajperem pokazuje, że nigdy nasze umiejętności nie są zbyt dobre.
    Takie cechy mają wartość nie tylko w roli snajpera ale także w życiu prywatnym czy zawodowym :)

    Skomentuj

  51. markovfreeman
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 14:18

    Snajper to ma życie. Po wypucowaniu spluwy głównej i podręcznego glocka, zawodowiec odbiera maila od generalicji z krótką treścią "gdzie co i jak", oraz załączoną wielką mordą głównego antagonisty do odstrzału. I to ostatni rozkaz od starych pryków z orderami w tej misji. Nasz żołnierz od tej chwili, zaplanować musi sobie wszystko sam, mając oczywiście koordynaty celu do zlikwidowania. I tu pojawiają się główne cechy wyborowego snajpera: samotnik-egoista (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Kolejne uwidaczniają się już na terenie wykonywanej misji. Spokojny strzelec, po wybraniu dogodnego miejsca do "leżakowania" i obserwacji, może bez trudu zakamuflowany leżeć w pozycji bojowej długie godziny. Opanowanie, koncentracja, jeden strzał, dziura w czaszce i zadanie wykonane (ewentualnie mile widziany przelew na konto za poboczne zlecenie;)) To najbardziej podoba mi się u cichych bohaterów konfliktu.

    Skomentuj

  52. Takamasa1106
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 14:29

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się - dystans do ludzi i dobra precyzja. ;)
    Czyniąc zaś temat bardziej poważnym, urzeka tutaj element odczuwania. Leżąc tak i wypatrując swojego celu, pojawiają się myśli co by odczuwał prawdziwy snajper w tamtych czasach. Cóż widzi przez lunetę? Drugiego człowieka, który właśnie skończył pić poranną kawę i odpala papierosa. Cała sytuacja staje się wtedy bardzo osobista, zastanawiasz się czy oddać strzał, czy słusznym jest to co powinieneś zrobić. Kolejnym elementem jest sposób w jaki gracz zamierza bawić się w wirtualnym świecie, nie ma tutaj mowy o zabawie w "Rambo", gdzie wskakujemy pomiędzy przeciwników i nabijamy K/D, tutaj liczą się umiejętności kalkulacji, przewidywania, trenujemy cierpliwość i opanowanie. A satysfakcja płynąca z idealne oddanego strzału, który przeszywa przeciwnika z setek metrów, jest niezastąpiona. Zaraz jednak pojawia się adrenalina i poczucie presji, stajemy się ofiarą, mamy świadomość swojej bezsilności wobec ognia z karabinów maszynowych, więc szybko umykamy, szukając lepszej kryjówki z której oddamy kolejny udany strzał. Myślę, że te najważniejsze elementy nadają tej zabawie niezapomniany klimat, niemożliwy do podrobienia gdziekolwiek indziej. :)

    Skomentuj

  53. _JIG_
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 14:47

    Planowanie całej strategi działania. Bycie snajperem to nie strzelanie na chama we wszystko co się rusza. Trzeba zaplanować każdy strzał i wykazać się cierpliwością w oczekiwaniu na ten jeden idealny moment aby przycisnąć spust.

    Skomentuj

  54. sobiepan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 17:02

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…ochrona i ratowanie życia moim sojusznikom. Takie misje lubię najbardziej, zresztą nie ma nic lepszego niż czyjaś dozgonna wdzięczność.

    Skomentuj

  55. Zur3k
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 18:04

    ...że to nie na mnie polują :)

    Skomentuj

  56. Bocheck
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-22 18:16

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się to, że to tylko zabawa opowiadająca i ucząca o przeszłości, wyrabiająca szacunek do bohaterów i budząca niechęć by nie powtarzać więcej tych zachowań i wydarzeń, które do tego doprowadziły, to świetna zabawa pozwalająca w bezpieczny i nieszkodliwy sposób rozładować złe emocje, rozwijać budowanie strategii, nauka taktyki i zachowań, a nie aktualna codzienność, gdzie strach wyjść z domu, bo ktoś może mieć na Ciebie oko...

    Skomentuj

  57. Neilipryde
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-22 21:04

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się skradanie, taktyka i możliwość dwóch headshotów jedną kulą....

    Skomentuj

  58. Noobek P-ce
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-22 23:07

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się,że po każdym następnym "szocie" poprawia się szybkość reakcji oraz celność ;))

    Skomentuj

  59. grande
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 09:22

    ...dystans do ludzi i patrzenie na świat z przymrużeniem oka.

    Skomentuj

  60. heli_plock
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 09:31

    ... zaskoczenie przeciwnika jak jego kolega upada od strzału w łepek :D

    Skomentuj

  61. bhaal1982
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 09:53

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się możliwość dogłębnego zapoznania się z anatomią człowieka - szczególnie wtedy kiedy przeciwnik dostaje kulkę w głowę. Także granie snajperem zawsze sprzyja nauczaniu biologi :)

    Skomentuj

  62. publo102
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-23 11:47

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się skradanie i czekanie na odpowiedni moment żeby oddać ten jeden celny strzał w głowę.

    Skomentuj

  63. Igi79
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 12:47

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… jeszcze nie wiem, bo nie miałem okazji zagrać, ale chętnie spróbuję :-)

    Skomentuj

  64. kjubus
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 12:52

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się to, że w końcu znalazła się jakaś zabawa, która nagradza mój stoicki spokój i cierpliwość. Rzecz rzadko spotykana, gdyż najczęściej kończy się to moją przegraną, a nie zwycięstwem.

    Skomentuj

  65. mariovenager
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 14:02

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się, że wczuwam się w rolę assasyna z II wojny światowej a osobiście jestem fanem assasynów.

    Skomentuj

  66. frodo85
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 14:05

    ....wyciszenie,skupienie,cel, głęboki oddech i strzał.... kolejny wróg nie żyje.

    Skomentuj

  67. iwa1988
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 14:14

    prawdziwe poczucie grozy na własnej skórze - walka jest niezwykła i podniebna.

    Skomentuj

  68. photodo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 16:16

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się, że mysz i klawiatura zmieniają się w skuteczną, zabójczą broń niczym karabin snajperski i to uczucie to dla mnie strzał w 10.

    Skomentuj

  69. maci3k
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 16:28

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się zabijanie strzałami z rentgenem w zwolnionym tempie, podczas których widać wszystkie organy wewnętrzne.

    Skomentuj

  70. bustle
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 17:02

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się ten dreszczyk emocji pojawiający się przed pociągnięciem za spust.

    Skomentuj

  71. KobaKurde
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 18:46

    ...robienie obliczeń. Może i jestem nerdem, ale Sniper na najwyższym poziomie trudności, zeszyt A4 i ołówek łączą przyjemne z pożytecznym.

    Skomentuj

  72. tasioros
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 21:29

    ... gdy trawa mnie łaskocze po twarzy,
    a lufa po oddanym strzale parzy.
    Gdy w mą lunetę wciskam swe oko,
    a wróg zalewa się nagle posoką.

    Skomentuj

  73. agasam9
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-23 21:30

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się podnoszenie poziomu adrenaliny

    Skomentuj

  74. ahael
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 04:45

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… moment, w którym odchodzę do komputera, żona krzyczy "Jak możesz tyle grać... mówię coś do Ciebie!", a ja przymrużam jedno oko i zaczynam w nią celować...;)

    Skomentuj

  75. Robert
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 07:54

    Moment kiedy przybliżam celownik, nabieram powietrza w płuca przed oddaniem strzału i już wiem, że wróg za chwilę pożegna się ze światem gry...

    Skomentuj

  76. dadales
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 08:01

    ciche działanie z ukrycia, niewykrywalność przez wroga i wysoka skuteczność działania.

    Skomentuj

  77. Krecik1218
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 13:18

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się decydowanie o ludzkim życiu ;)

    Skomentuj

  78. hoper1
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 14:16

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się

    klimat i skupienie, które się czuje podczas przygotowania pozycji do oddania strzału, w taki sposób by pozostać niewykrytym.

    Skomentuj

  79. wlodek.j.siemieniuk
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 14:41

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się snajperowanie.

    Skomentuj

  80. arturionidas
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 14:54

    Dokładne celowanie do wybranego celu i skuteczne jego wyeliminowanie

    Skomentuj

  81. MatiFCBAR
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 19:43

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się… to, że przy pomocy jednego strzału mogę się znaleźć w centrum uwagi wielu wrogów i czuć skok adrenaliny uciekając przed nimi z miejsca zbrodni.

    Skomentuj

  82. mika19
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 20:04

    adrenalina

    Skomentuj

  83. krukov
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-24 23:55

    W zabawie snajpera najbardziej podoba mi się fakt, że wiedza ze szkoły wreszcie do czegoś może się przydać :) Matematyka, fizyka, czy biologia nigdy nie były w życiu tak bardzo przydatne...

    Skomentuj

  84. wwzsocki
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-25 16:10

    W zabawie snajpera najbardziej podoba mi się to jakie to jest realistyczne. Czuje sie jak bym tam byl a gra co chwile potrafi mnie jakos zaskoczyc czy nawet przestraszyc.

    Skomentuj

  85. the_matrix
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-25 23:31

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się oddanie tego jednego, najlepiej celnego strzału. Ta więź snajpera / żołnierza wraz z swoją bronią. Oczekiwanie na odpowiedni moment do oddania strzału tak, aby kula trafiła prosto w cel. Zabawa w snajpera jest ciekawa i ekscytująca, lecz tylko w grze. Przypomnijmy, że podczas II WŚ snajperzy byli zabijani od razu, bez wahania ze strony wroga, który go wytropił. Snajperzy byli świetnymi żołnierzami, na terenie wroga potrafili czynić cuda zabijając wielu przeciwników. Wasilij Zajcew czy kobieta snajper Ludmiła Pawliczenko to tylko niektórzy z historycznych snajperów. Zabawa w snajpera jest zawsze ciekawa, lecz trzeba mieć pewną rękę, sprawne oko oraz kamuflaż i dobre miejsce do oddania strzału. Odrobina szczęścia również się przyda. Snajperski "fach" to ciężki kawałek chleba ;)

    Skomentuj

  86. magda1811
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-26 12:03

    W zabawie w Snajpera najbardziej podobają mi się umiejętności które on posiada a których nauczyłem się grając w poprzednie części oraz inne gry np. kamuflaż przed domowymi obowiązkami, wstrzymywanie oddechu podczas zabawy w chowanego, celne oko podczas grania w rzutki oraz ambicja w realizowaniu celu małymi kroczkami.

    Skomentuj

  87. Gusiol
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-26 12:05

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się praca solo, wykonywanie zadań i stawanie się bohaterem dzięki swoim umiejętnościom, dzięki sprytowi, celności i cierpliwości.

    Skomentuj

  88. Franulka
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-26 14:41

    Ta nuta zazdrości słyszana po drugiej stronie telefonu, kiedy oznajmiam mojemu najlepiej przyjaciółce, że właśnie gram w Sniper Elite 4 i wcielam się w snipera, a ona umiera z nudów u fryzjera.

    Skomentuj

  89. watsman
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-26 19:14

    że czuję się jak nanochirurg który musi być pewny szybki i zdecydowany kiedy ma czyjeś życie w swoich rękach.

    Skomentuj

  90. grazkra
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-26 19:29

    Kampienie.

    Skomentuj

  91. aro1225
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-26 19:59

    Czekanie na fraga.

    Skomentuj

  92. Karwan
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-26 23:10

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się…
    Klimat prawdziwego polowania. Wczucie się w grę na 110%

    Skomentuj

  93. paticzak
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-26 23:15

    Lubie karać botów.

    Skomentuj

  94. biuro74
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-08 16:59

    .... wkladka od zuzytego papieru toaletowego i kij od szczotki ;-)

    Skomentuj

  95. BestEd
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-08 17:32

    Gratulacje :)

    Skomentuj

  96. Zapinator
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-08 19:48

    W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się że Konkurs potrwa do 26 lutego. Powodzenia!