Na topie

Przed nami trzecia kolejka spotkań Ligi Akademickiej

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: e-Sport League of Legends Liga Akademicka

Przed nami kolejny dzień zmagań w ramach trzeciej kolejki Ligi Akademickiej, gdzie drużyny studenckie walczą o nagrody od AORUS.

  • Przed nami trzecia kolejka spotkań Ligi Akademickiej
A A

Po wczorajszych spotkaniach Krasnoludów UEKat z Medykami WUM i Smoków PK z Bachusikami UZ, wiadomo już, że ekipy z Zielonej Góry i z Warszawy nie mają realnych szans na wyjście z grupy.

Dzisiaj będziemy mogli oglądać pojedynek pomiędzy Lwami z Politechniki Gdańskiej oraz Koziołkami z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mecz rozpocznie się o 18:00.

W drugiej parze wystąpią Wilki z Uniwersytetu Warszawskiego i Kwantowy Potencjał z Politechniki Rzeszowskiej.

To będzie bardzo ważne spotkanie dla Lwów, które zostały okrzyknięte najsilniejszą ekipą Ligi Akademickiej, a w pierwszym meczu uległy AGHentom.

Jeśli i tym razem nie staną na wysokości zadania, to mogą nie wyjść z grupy, a warto nadmienić, że Koziołki z UAM tylko czekają na zgarnięcie drugiego zwycięstwa i zapewnienie sobie awansu.

Podobna sytuacja będzie miała miejsce w drugiej parze, gdzie Wilki z PW staną naprzeciwko Kwantowego Potencjału PRz. Dla ekipy z Rzeszowa to będzie być, albo nie być, więc zakładamy ostre starcie!

Mecze można oglądać na Twitch.tv od godziny 18:00. Zapraszamy do kibicowania i wspierania swoich drużyn.

Odsłon: 3208 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij