Myszki

16 000 DPI i 15 programowalnych przycisków - oto Logitech G604 Lightspeed

z dnia 2019-09-16
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Wysoka czułość, długi czas pracy i pokaźny zestaw przycisków, dających pełną kontrolę nad rozgrywką. Oto najnowsza myszka bezprzewodowa dla graczy firmy Logitech: G604.

Myszka Logitech G604 Lightspeed z sensorem HERO 16K

Logitech G604 to myszka dla graczy, której sercem jest sensor HERO 16K, dzięki któremu czułość można regulować w zakresie od 100 do nawet 16 000 DPI i na każdym poziomie spodziewać się równie dobrego działania (co potwierdziły już testy). 

Brak wygładzania, akceleracji czy filtrowania to cechy charakterystyczne tego czujnika, a na uwagę zasługuje poza tym szybkość śledzenia przekraczająca 400 IPS.

Logitech G604 wygląd

15 programowalnych przycisków i kółko wyższej klasy

Nowy gryzoń Logitech przyciąga uwagę jednak czymś innym, a mianowicie tym, że ma aż 15 programowalnych przycisków mechanicznych. Sześć znajduje się pod kciukiem, a kolejne dwa uzupełniają krawędź lewego przycisku głównego. Tak duża ich liczba to coś, co docenią przede wszystkim miłośnicy gier MMO i MOBA. 

Kolejnym istotnym elementem jest metalowe, działające zarówno w pionie, jak i poziomie kółko przewijania, oferujące przewijanie błyskawiczne i zapadkowe. To już wykorzysta się w wielu różnych grach, także spoza wspomnianych wyżej kategorii. 

Logitech G604 myszka

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Bez kabla, ale też bez opóźnień

Jak wspomnieliśmy we wstępie, Logitech G604 to myszka bezprzewodowa. Z komputerem może łączyć się z wykorzystaniem pasma 2,4 GHz lub technologii Bluetooth. Jedna bateria AA pozwala bawić się przez 240 godzin w tym pierwszym trybie i ponad 5 miesięcy w tym drugim.

Choć pierwsza opcja ogranicza czas działania, warto się na nią zdecydować, bo dzięki technologi Lightspeed nie ma mowy o opóźnieniach – czas reakcji wynosi 1 ms, czyli dokładnie tyle samo, co w przypadku połączenia przewodowego. 

Ile kosztuje Logitech G604? Cena do zaakceptowania

Logitech G604 Lightspeed nie jest tanią myszką, ale to nikogo nie powinno dziwić. Dobra wiadomość jest taka, że w sumie nie jest też przesadnie droga. Owszem, kosztuje niemało – jej cena to 399 złotych, ale jak za te parametry, to zdecydowanie można to zaakceptować. Rynkowa premiera odbędzie się jesienią.

Źródło: Logitech G

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  W końcu godny następca G602. bo takowa posiadam już lata czas na wymianę ale nic nie było interesującego bo wszystkie na akumulator wbudowany a ja cenie baterie wkładam i wyjmuje bez ceregieli jak podłączanie kabla zęby aku naładować lub przypiąć kabel na czas ładowania ja mam to gdzieś ja chce po staremu na baterie bo na mojej G602. 2 bateriach hasa miesiącami
  Zaloguj się
 • avatar
  Mam myszkę co ma chyba 6 programowalnych przycisków ...ani razu ich nie użyłem...Tylko dwa podstawowe i rolka...:)
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  W końcu godny następca G602. A nie kolejna, przewodowa mysz z 3-ma przyciskami za 350 zł.
 • avatar
  Czekam na następce G700s, którą używam od ładnych paru lat.
 • avatar
  Chyba 7 albo 8 rok używam G700 - ta myszka jest nie do zajechania :) ale z przyjemnością czytam o ewentualnych następcach