• benchmark.pl
 • Gry
 • Lords of the Fallen najlepszą niemiecką grą roku 2014
Gry

Lords of the Fallen najlepszą niemiecką grą roku 2014

z dnia 2014-12-21
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
28 komentarzy Dyskutuj z nami

Jakim cudem dzieło CI Games wygrać mogło w takiej właśnie kategorii?

Lords of the Fallen gra

Lords of The Fallen otrzymało właśnie nagrodę dla najlepszej niemieckiej gry roku 2014. Twórcy mają zatem kolejne powody do zadowolenia, a część z Was zapytać może, jakim cudem dzieło CI Games wygrać mogło w takiej właśnie kategorii?

Zaraz to wyjaśnimy i nie będzie to szczególnie długa argumentacja. Polacy nie pracowali bowiem nad grą sami, ale korzystali z pomocy niemieckiego właśnie studia Deck13 Interactive. Tym samym brana byłą pod uwagę w kategorii najlepszej niemieckiej gry roku i wedle jury German Developer Awards 2014 nie miała szczególnie dużej konkurencji.

Co więcej, nie jest to jedyne wyróżnienie, jakie przyznane zostało wspomnianej produkcji. Dodatkowo okazała się ona bezkonkurencyjna w kategoriach Best Action Game oraz Best Game Design, a Deck13 Interactive wybrane zostało na najlepsze niemieckie studio tego roku.

"Lords of the Fallen jest największym zwycięzcą tego prestiżowego konkursu. Jesteśmy dumni z aż trzech nagród, zwłaszcza, że pośród nich znajduje się ta najważniejsza - dla najlepszej gry 2014 roku." - Marek Tymiński, prezes CI Games

German Developer Awards 2014 gra

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

W takiej sytuacji wypada przypomnieć, iż w przyszłym roku pojawić ma się mobilna wersja Lords of The Fallen, która trafi na systemy Android oraz iOS. Dodatkowo potwierdzono już prace nad pełnoprawną kontynuacją.

Źródło: gameinformer, CI Games

marketplace

Komentarze

28
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Taa, jezeli to w kategorii "najlepszej niemieckiej gry roku" to watpie zeby napisali choc slowo ze to placy robili ta gre, slynna szkopska arogancja, co najlepsze to nasze.
  Zaloguj się
 • avatar
  najlepsza gra w Niemczech.. no nie dziwota, na palcach jednej ręki można policzyć niemieckie gry z tego roku.. Licząc że ta jedna ręka jest od pirata i ma tam hak ;)
 • avatar
  I wiadomo już dlaczego nie była w polskiej wersji językowej.

  A serio praktycznie cały polski eksport do Niemiec ( i nie tylko) to eksport na zasadzie murzyn robi, biały pan firmuje.

  I mimo iż Polskie elementy stanowią część ekskluzywnych towarów made in Germany - nie raz są to w całości produkty made in Poland to dla zachodniego europejczyka Polska to nadal kraj złodziei samochodów i wyrobów ala Cepelia (rzemiosło ludowe)

  szkoda....
  Zaloguj się
 • avatar
  Nagroda niemiecka bo i gra niemiecka stworzyli ją szwaby przy pomocy polaków a nie na odwrót więc skończcie w końcu pisać że to polska gra! Sam Gop w jednym z wywiadów mówi że 3/4 ekipy było z niemiec!
 • avatar
  Już chciałem wesprzeć - kupić rodzimą produkcję, a tu se ją przywłaszczyli sąsiedzi i nie wiem co mam zrobić? ;)
  Zaloguj się
 • avatar
  hehe
 • avatar
  to że podwykonawcą było jakieś małe studio niemieckie nie powinno oznaczać że LoF to gra niemiecka! naciąganie rzeczywistości jak się nie ma własnych sukcesów...
 • avatar
  Serio? Wygrał z Risenem 3?
 • avatar
  Gra taka sobie .
 • avatar
  Ale nie ma się co dziwić, że Lordy dostały nagrodę akurat w takiej kategorii. Tak jak już wspominano, większość zespołu pochodziła z Niemiec. Więc produkcja jest polsko-niemiecka. Nie ma potrzeby tego roztrząsać. Przecież wszyscy wiedzieli jak jest, nikt tego nie ukrywał. Najważniejsze powinno być to, że Lords of the Fallen zostało dostrzeżone i nagrodzone.