Na topie

Polska, słodko-gorzka opowieść o przyjaźni w czasach wojny z narracją Patricka Stewarta

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Znany przede wszystkim z filmowych serii Star Trek i X-Men brytyjski aktor Patrick Stewart będzie narratorem w grze My Memory of Us – przygodówce polskiego studia Juggler Games, która zapowiada się wyśmienicie. Premiera wkrótce.

 • Polska, słodko-gorzka opowieść o przyjaźni w czasach wojny z narracją Patricka Stewarta
A A

Polacy tworzą coraz ciekawsze gry, a My Memory of Us może być kolejną perełką. Nie będziemy musieli już długo czekać na możliwość przekonania się o tym na własnej skórze. Ekipa Juggler Games z Warszawy ujawniła bardzo ważną informację:

My Memory of Us – premiera w październiku

Premiera gry My Memory of Us odbędzie się dokładnie 9 października 2018 roku. Tego samego dnia ukażą się wersje przeznaczone na wszystkie trzy platformy docelowe, którymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. 

Jak mówi Mikołaj Pawłowski stojący na czele studia, „My Memory of Us to dla nas osobista opowieść, ponieważ nasi dziadkowie musieli stawić czoła opresji podczas II wojny światowej. Ta gra jest naszą odą do nich i milionów innych, którzy żyli i zmarli w tamtych czasach”. 

My Memory of Us screen

My Memory of Us przedstawi słodko-gorzką opowieść o dziecięcej przyjaźni w czasach terroru, bazującą na prawdziwych historiach. Pod względem technicznym będzie to natomiast miks przygodówki i platformówki z logicznymi zagadkami i systemem pozwalającym sterować jednym bohaterem lub parą. Co ciekawe…

Narratorem w My Memory of Us będzie Patrick Stewart.

Tak, ten sam Patrick Stewart, czyli kapitan Jean-Luc Picard ze Star Treka, profesor Charles Xavier z serii X-Men i cesarz Uriel Septim VII (a właściwie jego głos) z The Elder Scrolls IV: Oblivion. Brytyjski aktor słynie z charakterystycznej barwy, która na pewno uświetni rozgrywkę.

„Patrick Stewart był idealnym kandydatem do roli narratora. Jego niesamowita kariera aktorska trwa już blisko sześć dekad i od samego początku cechuje ją niezwykła emocjonalność. Jego umiejętności zapewniają odpowiednią mieszkankę przyziemności i nadziei, co doskonale współgra z naszą grą” – dodał Pawłowski.

O tym, jak wypada Patrick Stewart, a także jak wygląda rozgrywka w tej świetnie zapowiadającej się polskiej produkcji, możecie przekonać się, oglądając najnowszy…

Zwiastun gry My Memory of Us (trailer):

Źródło: Juggler Games, Cenega, IMGN.PRO

Odsłon: 2198 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Dragonik
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-08-15 11:22

  A będzie wersja polska polskiej produkcji?

  Skomentuj

 2. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-08-15 11:26

  Trudno będzie przebić ten głos w polskiej wersji językowej... bo taka będzie, mam nadzieję...

  Skomentuj

 3. xxx.514
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-17 19:39

  I teraz wiem, czemu cesarza Uriela zawsze się tak miło słuchało. Sama gra zapowiada się ciekawie, grafiką przypomina trochę Cuphead'a - w obydwu produkcjach wyraźnie czuć ducha przeszłości.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!