Na topie

Nowy zwiastun Fallout 76 przypomina o ważnej roli towarzyszy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wprawdzie przewidziano opcję gry w pojedynkę, ale przemierzanie świata Fallout 76 z towarzyszami ma być nie tylko bardziej interesujące, ale też efektywniejsze.

 • Nowy zwiastun Fallout 76 przypomina o ważnej roli towarzyszy
A A

Promowanie Fallout 76 zaczyna przybierać na sile. Bethesda zaczyna systematycznie publikować kolejne zwiastuny, które nie prezentują wprawdzie fragmentów rozgrywki, ale w ciekawy sposób przybliżają jej najważniejsze elementy.

Już od pierwszych zapowiedzi wiemy, iż Fallout 76 nastawiony będzie na zabawę wieloosobową. Wprawdzie przewidziano opcję gry w pojedynkę, ale przemierzanie świata z towarzyszami ma być nie tylko bardziej interesujące, ale też efektywniejsze. Trzeba będzie jednak uważać, ponieważ nie wszyscy będą mieli dobre zamiary.

„Nie pozwól się sponiewierać nowemu życiu tuż po wyjściu z Krypty 76. Twoi byli współlokatorzy przybywają z pomocą! Najnowszy odcinek uczy nas o wartości przyjaźni i pracy zespołowej.”


Przypominamy, że Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W październiku można będzie sprawdzić grę podczas beta testów.

Źródło: Bethesda Polska

Odsłon: 3185 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Warmonger
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-08-15 21:11

  Gra mi zwisa, ale ten filmik jest rewelacyjny :D

  Skomentuj

 2. Piotrek7
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-08-16 03:09

  Zawsze czekam na te filmiki przed premierą nowego Fallouta :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!