• benchmark.pl
 • Gry
 • „Po niemiecku albo...!” - nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus
Gry

„Po niemiecku albo...!” - nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus

opublikowano przez w dniu 2017-07-14

Machine Games i Bethesda wiedzą jak zainteresować graczy swoimi produkcjami. Nowy Wolfenstein promowany kolejnym ciekawym materiałem.

Wolfenstein to jedna z najbardziej lubianych serii strzelanin. Dla wielu graczy świetną zabawą jest tu przede wszystkim rozgrywka, ale trzeba też przyznać, że z dużą przyjemnością oglądać można przygotowywane przez twórców zwiastuny. A właśnie pojawił się kolejny.

Promuje on oczywiście Wolfenstein II: The New Colossus. Jak już zapewne wiecie, Machine Games i Bethesda przedstawiają tu alternatywną wizję rzeczywistości. Przeniesiemy się na tereny USA okupowane przez Nazistów, których wpływom nie oparła się nawet popkultura.

Materiał przedstawia teleturniej „Po niemiecku albo...!”, który przygotowuje amerykańską populację do porozumiewania się wyłącznie po niemiecku. Jego fragment pokazano na targach E3, teraz rzucić możemy okiem na dłuższą wersję.

„Zwykłe podporządkowanie sobie planety to dla żołnierzy reżimu za mało, dlatego obcym wpływom nie oparła się nawet popkultura. Okupanci przejęli najpopularniejsze programy amerykańskiej telewizji i przerobili je na niemiecką modłę. Zapraszamy do obejrzenia jednego z odcinków teleturnieju „Po niemiecku albo...!”, który pozwoli wam przez chwilę poczuć, czym jest tyrania w Wolfenstein II: The New Colossus.”


Premiera Wolfenstein II: The New Colossus odbędzie się 27 października. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

marketplace

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Blazkowicz zrobi z tym porządek
 • avatar
  Oj będzie grane!
 • avatar
  Dawno tak dobrej zapowiedzi nie widziałem. Są ciarki jest dobrze.
 • avatar
  Trailer zajebi$ty :)
 • avatar
  "planona" ???????????

  Co tam, łatwiej dać bana albo usunąć konto, zamiast bardziej się postarać. W dupie z czytelnikiem... liczy się hajs za sponsorowane artykuły pełne błędów.
  Zaloguj się
  -8