Na topie

„Po niemiecku albo...!” - nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Machine Games i Bethesda wiedzą jak zainteresować graczy swoimi produkcjami. Nowy Wolfenstein promowany kolejnym ciekawym materiałem.

 • „Po niemiecku albo...!” - nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus
A A

Wolfenstein to jedna z najbardziej lubianych serii strzelanin. Dla wielu graczy świetną zabawą jest tu przede wszystkim rozgrywka, ale trzeba też przyznać, że z dużą przyjemnością oglądać można przygotowywane przez twórców zwiastuny. A właśnie pojawił się kolejny.

Promuje on oczywiście Wolfenstein II: The New Colossus. Jak już zapewne wiecie, Machine Games i Bethesda przedstawiają tu alternatywną wizję rzeczywistości. Przeniesiemy się na tereny USA okupowane przez Nazistów, których wpływom nie oparła się nawet popkultura.

Materiał przedstawia teleturniej „Po niemiecku albo...!”, który przygotowuje amerykańską populację do porozumiewania się wyłącznie po niemiecku. Jego fragment pokazano na targach E3, teraz rzucić możemy okiem na dłuższą wersję.

„Zwykłe podporządkowanie sobie planety to dla żołnierzy reżimu za mało, dlatego obcym wpływom nie oparła się nawet popkultura. Okupanci przejęli najpopularniejsze programy amerykańskiej telewizji i przerobili je na niemiecką modłę. Zapraszamy do obejrzenia jednego z odcinków teleturnieju „Po niemiecku albo...!”, który pozwoli wam przez chwilę poczuć, czym jest tyrania w Wolfenstein II: The New Colossus.”


Premiera Wolfenstein II: The New Colossus odbędzie się 27 października. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Odsłon: 5600 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. mesjan
   Oceń komentarz:

   9    

   Opublikowano: 2017-07-14 14:37

   To chyba dobry czas byś zaparzył sobie melisy.

   Skomentuj

    1. mesjan
     Oceń komentarz:

     6    

     Opublikowano: 2017-07-14 17:07

     Z tym banowaniem to też nie wiem jak jest. Raz usunięto mi komentarz oraz dano bana za słowo du..ń którym nawet nie określałem żadnego z użytkowników. Widuję komentarze w których słowo to widnieje jako obraza drugiego użytkownika i nic z tym nie robią. Widocznie są równi i równiejsi.

     Skomentuj

     1. Zwis88
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-17 01:27

      Ja dostałem cichego bana za to, że objechałem spółkę axel springer a zwłaszcza onet.pl, nie użyłem ani jednego wulgaryzmu, a najgorsze co tam było to jakiś niewybredny tekst apropo emo w rurkach żłopiącego kawe z starbucksa i cenzurującego komentarze na polecenie ich guru tomasza lisa.

      Skomentuj

 1. bakczysaraj
  Oceń komentarz:

  8    

  Opublikowano: 2017-07-14 13:37

  Blazkowicz zrobi z tym porządek

  Skomentuj

 2. drcocaina
  Oceń komentarz:

  6    

  Opublikowano: 2017-07-14 14:15

  Dawno tak dobrej zapowiedzi nie widziałem. Są ciarki jest dobrze.

  Skomentuj

 3. czarnobrody
  Oceń komentarz:

  8    

  Opublikowano: 2017-07-14 14:19

  Oj będzie grane!

  Skomentuj

 4. specialboy
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-07-15 14:40

  Trailer zajebi$ty :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!