Na topie

Pakiety bezpieczeństwa ESET - co nowego w wersjach 2019?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Bezpieczeństwo

Firma ESET udostępniła już najnowsze wersje swoich pakietów bezpieczeństwa: NOD32 Antivirus, Internet Security, Smart Security Premium oraz Security Pack. Jakie nowości zostały w nich wprowadzone?

 • Pakiety bezpieczeństwa ESET - co nowego w wersjach 2019?
A A

110 milionów na świecie i 4 miliony w Polsce – tyloma użytkownikami może pochwalić się firma ESET. To właśnie z myślą o nich, ale też by zachęcić kolejnych, udostępniła ona najnowsze wersje pakietów dla użytkowników domowych i małych firm.

Nowe pakiety antywirusowe zostały wzbogacone między innymi o raport zabezpieczeń. Pozwala on w prosty sposób podejrzeć, jakie strony WWW zostały zablokowane, ile wykryto zainfekowanych wiadomości i jakie aplikacje żądały zbyt dużych uprawnień. Jest też monitor sieci domowej, a dopełnieniem całości jest odświeżony moduł ochrony bankowości internetowej, którego zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa przy płatnościach wykonywanych online.

Firma ESET chwali się również optymalizacją. Zapowiada, że program będzie się instalował w czasie krótszym o 40 proc. niż miało to miejsce w przypadku poprzedniej wersji, a do tego przekonuje o działaniu praktycznie niezauważalnym dla użytkownika. Oczywiście niezmiennie pakiety antywirusowe gwarantować mają wysoki poziom ochrony przed znanymi, jak i nieznanymi cyberzagrożeniami – to może być trojan, ransmoware, keylogger czy pułapka phishingowa.

Podstawę oferty stanowi program antywirusowy i antyszpiegowski ESET NOD32 Antivirus. W pakiecie ESET Internet Security można dodatkowo liczyć na wspomniane składniki: monitor sieci domowej i ochronę bankowości internetowej, a także niewspominany jeszcze moduł Anti-Theft pozwalający zlokalizować zgubionego lub skradzionego laptopa i wysłać komunikat do jego „nowego właściciela”. 

Dla najbardziej wymagających przeznaczony jest natomiast ESET Smart Security Premium, który zawiera wszystko to, co Internet Security, a dodatkowo jeszcze ma narzędzia do szyfrowania plików oraz generowania i przechowywania haseł. Kolekcję uzupełnia pakiet ESET Security Pack w dwóch wersjach: na 1 komputer i 1 urządzenie dodatkowe (smartfon, tablet lub telewizor) oraz na 3 komputery i 3 inne urządzenia).

Jeśli korzystacie z rozwiązań ESET i macie aktywną licencję, to ich nowe wersje możecie zainstalować bez dodatkowych opłat. Istnieje również możliwość bezpłatnego przetestowania tych programów – w tym celu należy udać się na oficjalną stronę.

Źródło: ESET, DAGMA

Odsłon: 3658 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. MrAve
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-10-24 12:58

  Obecnie zostałem zmuszony zakupić nowy system, więc nie mając już możliwości zakupu nowego W7, wpakowałem się w W10 - bo M$ tak chciał, a więc siłą rzeczy jadę na Windows Defender. Póki co, nie narzekam, ale na W7 siedziałem na pakiecie ESET i byłem z niego cholernie zadowolony. Ponad 5 lat i absolutnie żadnych problemów, nie przymulał systemu (choć i tak działałem na SSD), robił swoje i działał w tle. ESET jest wart swoich pieniędzy. Gdybym miał dziś instalował antywirusa z pewnością wróciłbym do ESET'a.

  Skomentuj

  1. BeeDead
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-10-24 15:29

   @MrAve - a jaki problem zainstalować ESET'a na Windows 10?

   Skomentuj

  2. prohans
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-10-24 16:25

   Przecież są dostępne nowe licencje W7 nawet jak dobrze poszukasz to 3.11 nówkę z fakturą znajdziesz więc nie rozumiem za bardzo tego postu.

   Skomentuj

 2. bonio89
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-25 08:26

  Przeszedłem z KIS na ESET Endpoint Security. Na licencje z kasperskiego dostałem 50% rabatu. Program działa wyśmienicie a dodatkowy agent i konsola dodają wielu możliwości. Cenowo dużo lepsza bez rabatów niż Kaspersky Total Security.
  Ale moim skromnym zdaniem to Kaspersky jest najlepszy.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!