Na topie

PlayStation 4 Pro wzbogaci się o Boost Mode

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Konsole do gier

Kategoria: Gry Sprzęt do gier Konsole do gier Producenci: SONY

Rozwiązanie to przydać ma się w przypadku zabawy na PlayStation 4 Pro ze starszymi grami.

  • PlayStation 4 Pro wzbogaci się o Boost Mode
A A

Nie dalej jak wczoraj Sony opublikowało listę zmian, jakie aktualizacja 4.50 wniesie do oprogramowania konsoli PlayStation 4. Dość szybko pojawiły się jednak przecieki, że ciekawej nowości spodziewać powinni się także posiadacze PlayStation 4 Pro. Co najlepsze, producent już to potwierdził.

Chodzi tutaj o tryb Boost Mode. Nazwa wydaje się dość wymowna i patrząc na funkcjonalność tego rozwiązania nie jest zaskakująca. Nie jest tajemnicą, że stosunkowo ograniczona liczba gier obecnych już na rynku otrzymała aktualizacje pozwalające im wykorzystać moce PlayStation 4 Pro. Dla innych ratunkiem ma być właśnie tryb Boost Mode.

„Poznaj udoskonalone wrażenia z rozgrywki, takie jak wyższa liczba klatek na sekundę, w części gier, które zostały wydane przed debiutem modelu PS4 Pro. Wyłącz tę funkcję, jeśli podczas rozgrywki wystąpią nieoczekiwane zachowania.”

PlayStation 4 Pro Boost Mode

Pojawiają się pierwsze sugestie związane z technicznymi aspektami tego rozwiązania, ale nie są one jeszcze szczególnie precyzyjne. Wypada zatem poczekać na konkrety, a także testy pokazujące, jak Boost Mode wypada w praktyce. Nie zapominajmy też, że mowa o rozwiązaniu wciąż będącym w fazie testów.

Źródło: theverge

Odsłon: 9127 Skomentuj newsa
Komentarze

58

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-02-04 17:18

    Jesli ktoś jest ciekawy jak wyglądają pierwsze odczucia użytkowników wersji beta:

    https://www.reddit.com/r/PS4/comments/5rvknp/list_of_games_with_noticeable_improvements_in/?st=iyreztcm&sh=0265dc9b


    Wyniki nie są niczym zaskakującym, w końcu wersja pro jest kolo dwa razy wydajniejsza od "zwykłego" PS4.

    Ale wspolczuje ludziom którzy maja pierwsza edycje PS4, Sony olewa was na maksa i praktycznie zmusza do kupna "nowej" konsoli...

    Ciekawe czy po Scropio zrobią PS4 Deluxe i cykl zacznie się od nowa?

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-02-04 21:29

      nie przesadzajmy, nie ma az tak wielkich roznic - to nie jest na zasadzie takiej ze będzie nagle we wszystkich grach 2x wieksza wydajność jeśli idzie o framerate.
      Raczej będzie po prostu mniejszy framedrop i tyle.
      Jest to oczywiście cos fajnego dla posiadaczy ps4 pro (ja tam się ciesze) ale nie jest to na tyle wielka rzecz by posiadaczy standardowej ps4 mogli czuc się poruszeni.

      Glowna zaleta ps4 pro to wysoka rozdzielczość specjalnie pod TV 4k i hdr, to jest ten glowny wabik który przyciąga do PRO

      Skomentuj

      1. uraharu
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-02-06 11:57

        haha, jak wy się łatwo dajecie ogłupić marketingowej papce
        różnica między wersją slim a pro, jest praktycznie znikoma
        zarówno horizon będzie działał płynnie na wersji pro jak i slim, z tym, że w wersji pro i opcji FHD ma być 60fps, a na slim nie ma tej gwarancji.
        obie konstrukcje działają na tym samym procesorze, który jest wąskim gardłem całego zestawu, nie wyciśnie się z tego samego sprzętu 2 krotnie większej wydajności

        Skomentuj

    2. Radical
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-02-06 10:13

      Ja mam "stare" już ponad 3 lata od premiery i byłem lekko napalony na pro ale szczerze mówiąc kompletnie nie czuje potrzeby zmiany. Miałem nadzieje na 60fpsów albo natywne 4k w każdej grze a prawie nic nie korzysta z tej dodatkowej mocy a nawet jeśli to trzeba z lupą szukać różnic. Strzelam że za 2-3 lata wyjdzie ps5 dlatego uważam że zmiana na pro jest bezsensu, co innego jak ktoś nadal nie ma konsoli to pewnie, kupować pro.

      Skomentuj

  2. robertgr1
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-02-04 17:52

    Czego tu współczuć sam mam PS4 i ta konsola nadaje się tylko w zasadzie tylko do grania w gry sportowe , bijatyki i ścigałki [ sam gram tylko w NBA 2K17 ] we wszystko inne gram na PC o niebo lepsza grafika i fps 60+

    Skomentuj

    1. Mkozlowski
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-02-04 18:14

      Nie no a konsolowe exy? Uncharted, Horizon, Bloodborne?

      Skomentuj

      1. alfr3d
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-02-04 18:29

        Ja trochę sam siebie w balona zrobiłem bo zakupiłem PS4 slim zamiast poczekać te kilka miesięcy na dostawę PS4 pro, no ale z drugiej strony konsola służy tylko do ogrywania exów a do gier multiplatformowych mam PC. Ale patrząc na różnice między Horizon Zero Down na PS4 a PS4 Pro to jednak mogłem trochę poczekać, no cóż Polak mądry po szkodzie.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2017-02-05 17:06

          a za ile kupiles ?
          masz TV 4k ?

          Skomentuj

  3. blebleble
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-02-04 18:28

    Co konsolowcy robią żeby mieć więcej fps w grze?

    Co 3 lata kupują nową konsole.

    Hue hue hue hue :D

    Skomentuj Historia edycji

      1. blebleble
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2017-02-04 21:04

        No bo przecież producenci gier jeszcze nie okiełznali tej potężnej mocy wykorzystując jedynie 10% jak to Kratos44 pisał.

        hue hue hue hue :D

        Skomentuj

          1. blebleble
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-02-05 10:52

            A wy dalej wierzycie w te filmiki od Sony.

            A ja i tak wam później wstawię filmik jak obcięli grafikę.

            hue hue hue hue :D

            Zobacz jak wygląda Wiedźmin 3 na PC w porównaniu do tego badziewia Horizon Zero Dawn.

            https://youtu.be/Z8LrfUDhsEw

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

    1. detazu
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-02-04 22:45

      Konsolowce to są świetne dojne krowy, które wiadomo, że kupią każdą nową konsolę bez względu na to czy ma to sens. Dają sobie łatwo sprzedać każdą bajeczkę, że konsola za mocna, za słaba, za ciasna itp, więc do wymiany, bo przecież wszystko musi grać. aż chyba sam wymyślę jakąś konsolę bo to niezły biznes.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-02-04 23:26

        tak samo Ci wszyscy co kupuja nowe grafy, a gier które by te grafy wykorzystywały to jak na lekarstwo.

        Rownie dobrze możesz się smiac ze ja pije Whisky, podczas gdy Ty pijesz Luksusową bo tak samo można się nawalić i jednym i drugim.

        Skomentuj

        1. Botanix
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-02-05 04:45

          Większej bzdury dawno nie widziałem. Odpal większość nowych gier na max detalach i 4k to zajedzie praktycznie każdą kartę.

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-02-05 10:40

            bo widać nie rozumiesz w 100% co napisałem.
            Mogę napisac bys w 8k odpalił dwuletnią gre i zajedziesz grafe na maxa. Jeśli to jest dla Ciebie wykorzystanie grafy to gratuluje podejścia.

            Skomentuj

        2. mombata
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-02-11 17:25

          wow,tez mi luksus,bimbrem sie nawalic :P

          Skomentuj

    2. yamata
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-02-04 23:30

      Wiesz, ale jak ktoś już sam zarabia, to nie jest jakiś specjalny wydatek. Znaczy taka dla ciebie mityczna, niczym jednorożec, konsola do gier. I nikt ci nie broni mieć tyle kasy, by se kupić wszystkie konsole na rynku i jeszcze wypasionego PC.

      W ogóle nie widzę tu problemu i konfliktu, oraz durnego przerzucania się argumentami "co lepsze"...

      Osobną sprawą jest to, w jakiej sytuacji stawia Sony czy Microsoft posiadaczy starszych konsol tej samej generacji. Powinna być możliwość wymiany za dopłatą albo coś w tym stylu. Inaczej jest to niestety dość (delikatnie mówiąc), podła praktyka...

      Skomentuj

    3. Niepiskoj
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-02-05 11:46

      No a podzespoły do PC to są za darmo, szczególnie karty graficzne co kosztują tyle co kilka konsol.

      Skomentuj

    4. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-02-16 08:55

      co robią pecetowcy żeby mieć lepszą grafikę w grach ? Pisza petycje o porty z konsol :D heheheheh

      Skomentuj

  4. LuckyNumber8
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-02-04 18:39

    Czyli jednak dało się zaimplementować boosta do starszych gier bez patcha pod pro, super.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-02-05 01:19

      ale ten boost polega tylko na odblokowaniu zegarow, nie dodaje nic więcej z możliwości ktore sa. Ta kczy siak dobre i to jeśli chodzi o gry ktore nie miały być patchowane.

      Skomentuj

    1. Botanix
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-02-05 04:57

      Niech winą samych siebie... Nikt nigdy nie twierdzil, że ta konsola będzie na topie przez 10 lat.

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-02-05 10:42

      ale czemu faker od sony ?
      to ludzie tworzą sobie mity i nadzieje ze konsola pociągnie 11 lat bo poprzednie tyle dawały rade.
      Z generacji na generacji ten czas się skraca.
      Z jednej strony wymagamy zmian w oprawie graficznej z drugiej strony chcemy by działało to na tym samym sprzęcie latami.

      Karte graficzna teraz tez praktycznie co rok musisz zmieniac by nie musiec zmieniac detali w nowych grach.

      Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-02-05 17:05

          Pokaz mi jak W3 chodzi w FHD na max detali na 290tce w 60fps
          chyba sobie kpiny urządzasz chłopie albo nie grales w W3.
          https://www.youtube.com/watch?v=dej4_VAkx_0

          Bez HW ledwo co dobija chwilami do 60fps a tak to spadki do 40fps.
          Zobacz jaki tu jest procesor i nie tworz mitow bo mówimy o grze która dziś już jest starą grą.
          Miałem 4 takie karty to wiem co na nich pojdzie a co nie.
          Nawet Crysis 3 na ultra będzie miał poniżej 50fps.


          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-02-05 18:21

            chwila chwila, to 50fps czy "daje rade utrzymać 60fps" ?
            zdecyduj się i przestan konfabulować bo jak widać zaraz zjedziemy ze będzie 30fps stabilnie a czasami nawet i 60.
            I przypominam ze to jest stara gra z przed kilku lat.
            A odpal Crysisa 3 na ultra i wtedy pogadamy, nie mowiac juz o kilku tytułach w których tez nie utrzyma 60fps.
            Ile ta grafa kosztowała w chwili zakupu i jak szybko nagle stała się średniakiem gdzie trzeba ciąc detale by utrzymać te 60fps.

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-02-05 19:25

            no ale jak to nie ma sensu ? to co teraz będziesz wybiwerał w jakiej grze jest sens ?

            Dlateg owyraznie wyżej napisałem - żeby utrzymać ten sam poziom, to co roku musial bys zmieniac karte graficzna. Chodzi o brak zmian w detalach czyli jak wszystk ona full to na full.
            Jak kupisz karte ze sredniej polki to podobna sytuacja - wszystko na średnich to na średnich.
            Niestet gry na PC są albo co raz to gorzej optymalizowane albo tak przekombinowane ze dają popalić obecnym GPU.
            Przykładem niech będzie najnowszy resident - trzeba czekać na łatkę bo obecnie bez 8gb vram nie ma co podchodzić żeby nie trzeba było ciąć tekstur, a bierz pod uwagę ze taki 1060 czy nawet rx480 to karty które kosztują tyle co ps4.

            Skomentuj

  5. Yukko
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-02-04 21:01

    Teraz to strach się bać kupować konsole bo nie wiadomo kiedy zostanie wydana nowa wersja a starą zamiotą pod dywan (czyli zaprzestaną wsparcia).

    A kieeeeedyś, tak ze 15 lat i szło do sąsiadów to po prostu wkładało się płytę do PSX i grało i było git. A teraz?

    Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-02-04 21:47

        Lepsze to niż wsadzić do DVD 7 czy 8 płyt na PC i instalować 2H ;]]]] GTA5 czy Witcher3 ;]]]

        Się już Piotrusiu nie czepiaj, bo Ci z zazdrości żyłka pęknie i się wrzodów dorobisz ;P

        Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-02-05 14:31

            no ja kupuje na nośnikach, w czym jest problem ?

            Skomentuj

      2. Niepiskoj
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-02-05 11:50

        W singla możesz grać bez instalacji patcha, czyli jest tak jak było wkładasz płytę i grasz a patch się szybciej pobierze niż ty grę zainstalujesz na pececie więc pudło.

        Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-05 15:17

            na oczy konsoli nie widziałeś.

            Skomentuj

  6. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-04 21:37

    Nie ma dramatycznej roznicy - posiadacze standardowej ps4 mogą spac spokojnie. Roznice są czasem czysto kosmetyczne i dotycza po prostu framedropów.
    Nie ma tu olbrzymich fajerwerkow.

    Z drugiej strony dla posiadaczy ps4 pro w końcu jest to jakiś plus bo ze starszych gier niewiele dostało patcha.

    Najwiekszym problemem jest dostepnosc - PS4 pro ciężko jest obecnie kupic i ta kwestia nie zmieni się do marca.

    Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-05 16:48

            pokazujesz filmik z przed 3 lat.
            Już pierwszy czy drugi patch do KZ poprawiał płynność w multi a także FP w singlu

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-06 01:17

            multi poprawili baranie a nie campagin lol.

            Skomentuj

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-06 16:03

            frame pacing.

            a cop to ja pokazywarka jestem ? zainteresowany jesteś to wejdź na strone KZSF bo tam masz informacje o wszystkich patcha'ch

            Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-02-04 22:20

      PlayStation 4 pro ciężko kupić

      To wejdź na Allegro.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-02-04 23:18

        A widzisz kiedy aukcje dodane ?
        te konsole wjechały teraz do tych kupcow i to po kilka sztuk.
        Dlatego takie ceny kosmiczne sa.
        Ja kupowałem poniżej 1500zl podczas premiery a teraz jest po prawie 2 klocki.
        Jak te sztuki się wyprzedadzą to znow będzie sucho na allegro.
        Sam tez dostałem zaledwie kilkadziesiąt na 500 zamówionych.

        Skomentuj

        1. Sander Cohen
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-02-05 01:55

          Ja kupilem za £349.00 z Fallout 4, Infamous: Second Son i przepustka do Now TV na miesiac, ktora od razu wyladowala na eBay. Do tego sklep dal mi punkty, doplacilem £10 i kupilem od nich jeszcze Uncharted: The Nathan's Drake Collection. W Black Friday.

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-05 02:41

            trafiles na niezla kumulacje ofertową ;)
            Ja kupiłem bez zadnej oferty specjalnej za 1499 czy nawet mniej (już nawet teraz nie pamiętam) w dniu premiery. Wtedy PRO praktycznie nie schodziły a wzięcie miały regularne ps4

            Skomentuj Historia edycji

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-05 10:47

            "PS4 pro ciężko jest obecnie kupic"

            Napiszę jeszcze raz.

            To wejdź na Allegro.

            Skomentuj

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-05 12:14

            to napisze jeszcze raz - jesteś analfabetą który nie umie czytać.
            20 aukcji na allegro które pojawiło się nagle nie swiadczy o tym ze nie ma problemu z dostępnoscia.

            Skomentuj

          4. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-05 15:22

            MM

            Skomentuj

          5. blebleble
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-02-05 17:25

            Obecnie to nie tydzień temu ani dwa tygodnie temu.

            Więc nie bądź analfabetą.

            Skomentuj

          6. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-02-05 17:30

            dobra dobra, zgaszony, to do domu. już myk myk

            Skomentuj

          7. kitamo
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-05 22:54

            no nie przypominam bym wspominał wiec proszę nie konfabulować.
            Bez rabatu gdybym miał dostępna to bym sobie teraz kupił a i tak bym nie był w stanie osiągnąć tej kwoty bo takich marzy to nawet największe januszki nie mają. (no chyba ze teraz bo po 2 kafle nawet się pojawia).

            Konsola PlayStation 4 Pro 1TB A Chassis Czarna 10
            1 499,00 zł

            Skomentuj Historia edycji

          8. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-06 01:57

            Mow sobie co tam chcesz, wiem ile zaplacilem, a Tobie to nawet nikt tu nie uwierzy ze na oczy ja widziales.

            Skomentuj Historia edycji

          9. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-06 16:04

            co może jeszcze zdjecie paragonu lub faktury bys chciał ? heh

            Skomentuj

          10. mombata
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-02-11 17:33

            lol,ale go zaorales z tą cena ps4 pro , brawo!

            Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2017-02-05 10:39

        widać chyba czytac nie umiesz - Nie MA Dramatycznej Róznicy
        WIekszosc gier ma po prostu poprawiony framedrop bo jest cap na 30fps
        wiem bo widze jak to działa w akcji.

        W bloodborne poprawiono nieco frame pacing i czasy ładowania (bo CPU szybciej w locie dekompresuje). To jest istotna roznica.

        Pewnie nie przeczytałeś co wkleiłeś wiec wytłumacze - w 99% przypadków mowa jest o tym że są mniejsze frame dropy lub lepsza wydajność.
        Ta lepsza wydajność to tak na moje oko po prostu mniej framedropow podczas gry i lepiej grający frame pacing w grach które mają capa na 30fps

        Jeśli ktoś spodziewal się ze roznica będzie na zasadzie 30 vs 60fps to jest w błędzie.

        Duzo bardziej widoczne są skrocone czasy ładowania w grach które faktycznie mają strasznie długie loadingi.

        Proponuje wpierw samemu sprawdzić zamiast cytować innych i probówac udowadniać cos tym którzy to przetestowali.

        Skomentuj Historia edycji

  7. decrypterie
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-04 23:07

    to jak to teraz wygląda granie po sieci? np taki rainbow six to na ps4 grają w 30fps a na zero 60?

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-02-04 23:20

      nie do końca.
      Gry mają w większości cap na 30fps i ten cap zostaje.
      Zmienia się frame pacing, zmienia się czas ładowania itp.
      Gra owszem jest plynniejsza bo mniej szarpie ale nie jest to roznica kosmiczna w stylu 30 vs 60

      Jesl igra ma odblokowany licznik to na ogol i tak smiga w okolicach 60fps ze spadkami, co przy ps4 pro może dac stabilne 60fps lub po prostu mniej framedropow.

      Jest lepiej ale to nie jest tak kosmiczna roznica.

      Zobacz na necie, jest masa filmikow i porownan.

      Skomentuj

  8. asurito
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-02-05 19:06

    Heh ta cała wojenka między pc a konsolami prowadzona przez takie dzieci jak wy jest iście żenująca. Osobiście sam posiadam kompa (trzeci raz kupowany), ps1 ps2, xbox 360, xbox one, 3dsa, ps4. Tą ostatnią kupiłem w grudniu 2016 i nie zdecydowałem się na pro gdyż nie mam tv 4k hd z hdr, nie planuje kupić takiego, dopłata 400zł za konsole, która była z samym padem była mi bardzo zbędna. A to że mi spadną fpsy z 60 do 50 "momentami" to naprawdę wielkie halo.... Nie siedzę w padem w łapie, żeby liczyć każdego fpsa. Spadną na chwile i zaraz wracają...No straszne prawda?????

    Ja yebie jak czytam wasze komentarze to żygać się zachciało. O każdego 1 fpsa sie dzieci biją. A co do exów to zawsze tak było i będzie. Pctowców boli, że nie ma bloodborna, kingdom hearts, tych nowych produkcji jak nioh czy horizon zero dawn ale gdyby były to pierwsi by spiracili...zwykłe cebulowe złodziejaszki polaczki i tyle

    Najlepsi są w tym ci "pctowcy" Zapewne to osoby, które kompa mają jeszcze z niedawno odbytej komunii, lub jest to jakiś "tani" składak z bazarku. Boli fakt, że co kwartał trzeba wydać 2tysie na kartę grafiki żeby mieć boosta z 10 czy 15 fps. Reszta to zwyczajna zazdrość - polska zazdrość - że ktoś ma a inny nie:) Muszą podbić swoje ego proporcjonalnie do dwucyfrowego IQ i wypisywać głupoty. Jak was nie stać to wypier do pracy, a nie spinać ryje i zgrywać kozaków przez kable.

    Cywilizowani ludzie jak w krajach skandynawskich, Anglii, Ameryce preferują konsole ze względu na wygodę i dobrą jakość grania. Tylko w polszy wieśniakom wystarczy byle obornik, który dwuklikiem z pulpitu grę odpali i tyle. A gdzie użytek multimedialności itp? Typowy polak przecież nie kupi (jak ja) abonamentu za 40zł na netflixie żeby obejrzeć prison break tylko wpisze w google fraze "prison break online"
    Kuhwa żenada level 9999 na exp booście.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-02-05 19:33

      hahaha :D przecież to BMK, tu innych nie ma :D

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-02-06 10:32

        No nie mów że grasz na PS4 Piotruś ;]]]]

        Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-17 09:18

            Czyli na pc tez slajdy :D

            Skomentuj

    1. asurito
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-02-06 18:01

      Leć do starych na żebry bo za miesiąc nowa karta z cyferkami 1090 od geforca za 3 tysie wyleci albo jakis intelek edycja dla bezmózgów "prawie takie sam jak poprzedni ale inny bo lepszy o 0.2%" I nie zapomnij o zasilaczu albo dodatkowych ram:)

      Jak widze ile odmian kart grafiki dla tych ubogich pctowców jest to dusze się ze śmiechu....

      Jestem bardziej niż pewien, ze nie nasz przynajmniej polowy możliwosci funkcjonowalności swojego złoma^^ ale na taką pske 4 dalej nie stać:( smutłem na te polske biedote, może paczke ryżu chcesz?

      Skomentuj Historia edycji

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-02-06 22:03

        No ale przecież gry są dużo droższe jak tu większość PC'towców powtarza, to jak to jest w końcu ??
        Więc konsole dla mniej zamożnych tak ???

        Prawda jest taka że Ci których by było stać na dobry pc i konsole, nie wszczynali by głupich wojen z zazdrości, a jak widać większość tutaj to 13 latki, które wyżebrały komputer do NAUKI i próbują na siłę przekonać innych o swojej racji, gdy dysk pęka w szwach od torrentów.

        Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-02-20 01:26

        to nie jest żadne OC. PS4 PRO ma nominalnie takie zegary. W starszych grach po prostu pracuje zgodnie z zegarami zwyklej ps4 bo wynikało to po prostu z dev kitów na których były tworzone te gry.
        Boost mode pozwala ps4 pro dzialac na jej nominalnych zegarach i tyle.
        To nie ma niczego wspólnego z OC