Na topie

Pokemon GO Plus - bransoletka, dzięki której złapiesz wymarzonego Pokemona

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gadżety

Nie zawsze możemy zerkać na ekran smartfona. Pokemon GO Plus da pewność, że nie umknie nam żaden Pokemon.

  • Pokemon GO Plus - bransoletka, dzięki której złapiesz wymarzonego Pokemona
A A

Jak idą Wam zmagania w Pokemon GO? Niektórzy osiągnęli już bardzo wysokie levele, orientując się przy tym, że schwytanie najbardziej atrakcyjnych Pokemonów nie jest łatwe. Chyba, że zainwestujecie w Pokemon GO Plus.

Pokemon GO Plus to coś, co porównać można chyba do smartwatcha. Urządzenie jest jednak zdecydowanie mniej skomplikowane. Jednocześnie stanowić może poważny oręż w rywalizacji z innymi graczami. Dzięki Pokemon GO Plus można mieć pewność, że nie umknie nam żaden Pokemon.

Pokemon GO Plus korzysta z modułu Bluetooth, za pomocą którego łączy się ze smartfonem, na którym gości już oczywiście gra Pokemon GO. Jeśli w pobliżu znajdować będzie się Pokemon bransoletka zacznie wibrować oraz świecić. Wciskając przycisk można będzie złapać stworka bez wyciągania smartfona.

Pokemon GO Plus

Całość ukierunkowana jest na dzikie Pokemony, które pojawiają się w wybranych tylko miejscach i często można je zwyczajnie przegapić. Pokemon GO Plus czuwać może bez przerwy i tym samym daje pewność, że nie umknie nam Hitmonlee, Snorlax czy Mew. Bransoletka zasygnalizuje też jeśli użytkownik znajdzie się w pobliżu PokeStop.

Zakup Pokemon GO Plus stanowić będzie koszt około 170 złotych.

Źródło: pokemongo

Odsłon: 10677 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij

Gadżety w marketplace

  1. Dudzio993
    Oceń komentarz:

    22    

    Opublikowano: 2016-07-20 19:14

    Całkiem nieźle to wymyślili, teraz tylko zbijać kasę z dziwnych ludzi :)

    Skomentuj

    1. sabaru
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2016-07-20 22:41

      Ponoć codziennie gra w to miliony osób więc na dziwaka wychodzisz ty bo nie grasz.

      Skomentuj

      1. Botanix
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2016-07-20 23:26

        Milony z milardów to niewielki odsetek...

        Skomentuj

      2. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-07-21 09:22

        te pokemony mnie wkurzają. teraz nie mogę wyciągnąć smartfona aby przestawić sobie radio czy słuchaną muzykę, bo od razu myślą że tych durnych pokemonów szukam. uech...... zaraz pewnie się pojawi komentarz "a nie szukasz?" :D

        jak widać można niezłą kasę wyczesać na czymś czego nie ma.

        Skomentuj

        1. LukisK
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-07-21 14:56

          Hmm to chyba tak jak z każdą grą ?

          Skomentuj

      3. borat1979
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-07-24 13:51

        To, że jest na świecie kilka milionów idiotów nie oznacza, że trzeba robić to samo co oni.

        Skomentuj

  2. raffal81
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2016-07-20 21:21

    Najlepsze że tych dziwnych ludzi to setki tysięcy za pewne :D jak nie więcej :D jedna prosta aplikacja i bam :D

    Co prawda nie mam nic do tych ludzi, jeżeli sprawi im to przyjemność, to dlaczego nie, każdy powinien robić to co lubi ;)

    Skomentuj

  3. Fenio
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-07-20 21:36

    Oglądaliście taki film Idiokracja ?

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-07-20 23:17

      pijesz wode z kibla ??

      Skomentuj

    2. Nullmaruzero
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-07-21 11:42

      Racja, lepiej kupić nowego kolejnego CSa z tymi samymi mapami, gnatami i itemami od 20 lat z nowymi teksturami i dźwiękami a później kwiczeć na youtube przy otwieraniu skrzynek z jeszcze innymi teksturami albo po raz kolejny nie iść na wybory "bo nie ma na kogo głosować" a później skakać razem z KODem. To nie jest idiokracja. Ocknij ty się chłopie, w około jest tyle idiotyzmów że Pokemony to jedna z lepszych rzeczy bo z założenia kultywuje pozytywne interakcje międzyludzkie.

      Nie rozumiem tego hejtu na pokemony, spotykają się ludzie w grupach, spacerują i grają w coś co lubią nikomu przy tym gry nie psując (a nie jak np. w WOT gdzie twój debilizm potrafi zepsuć grę 14 innym osobom), a inni narzekają. Jedni 170zł przepiją i będą zdychać dwa dni a inni kupią jakiś badziew który im pomoże grać w to co lubią.

      Skomentuj

  4. Darkseeder
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2016-07-20 22:41

    co za bzdury

    Skomentuj

  5. guru43
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2016-07-20 23:53

    160 złotych za kawałek plastiku z modułem Bluetooth na sznurku??? Leże :D A i tak gimba to kupi...

    Skomentuj

  6. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-07-21 08:50

    Musze przyznać że sadziłem iż to jest dużo mniejsze, coś wielkości damskiego zegarka. Bylem bardo zaskoczony kiedy w zeszłym tygodniu zobaczyłem jednego na żywo. To jest wielkie, dużo większe od porządnego męskiego zegarka.

    Mogliście dodać że ten bajer jest na baterie. Tak, Tak w środku nie ma akumulatorka do lądowania...

    Skomentuj

    1. BluePandoraBox
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-07-21 10:38

      bo ten gadżet producenci baterii wymyślili abyś je co drugi dzień kupował ;)

      Skomentuj

    2. 19robert95
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-07-21 13:57

      Tak z ciekawości jak ci się udało tak szybko wgl zobaczyć tą opaskę? Z tego co czytałem sprzedaż od sierpnia ma być.

      Skomentuj

  7. pawluto
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-07-23 15:18

    Gra jak każda inna , może bardziej nowatorska , zmuszająca do chodzenia i zwiedzania.
    Narazie w to nie gram , ale może kiedyś zainstaluje i spróbuje...i wtedy powiem że to jest ....fajne albo głupie...
    Sie zobaczy a narazie pozdrawiam grających i prosze o bezpieczną grę , byście nie padali ofiarami wypadków czy innych nieszczęść.

    Skomentuj

  8. FejsOpisy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-08-24 16:30

    jak piszą na http://fejsopisy.pl/pokemon-go-plus/ już niedługo premiera:) kto z Was planuje kupić plusa?