Karty graficzne

PowerColor zapowiada kartę Radeon RX 5700 XT Red Devil

opublikowano przez Paweł Maziarz w dniu 2019-07-04

Pierwsza autorska karta Navi na horyzoncie. Czego możemy oczekiwać po flagowym modelu PowerColor?

Coraz większymi krokami zbliża się premiera kart graficznych Radeon RX 5700 i Radeon RX 5700 XT. Wiemy, że początkowo na rynku pojawią się tylko referencyjne modele, ale producenci mają też w planach autorskie konstrukcje. PowerColor zapowiedział wersję Red Devil.

Producent przygotował konkurs, w którym do zgarnięcia są karty podarunkowe Steam o wartości 30 dolarów oraz karta graficzna z serii Red Devil (wiemy, że chodzi o model PowerColor Radeon RX 5700 XT Red Devil).

PowerColor - regulamin promocji
Co prawda producent nie mówi wprost jaki model można wygrać, ale wątpliwości rozwiał regulamin promocji

Szczegóły na temat wersji Red Devil jeszcze nie są znane. Możemy jednak oczekiwać fabrycznie podniesionych taktowań i wyższej wydajności oraz autorskiego chłodzenia o lepszej efektywności. Pozostaje więc czekać na kolejne szczegóły.

Źródło: PowerColor

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  czekam na rollback strony do poprzedniej wersji
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  Również czekam na powrót do poprzedniej wersji strony.
 • avatar
  Ja też.
 • avatar
  czekam na rollback strony do poprzedniej wersji
 • avatar
  producenci w ogóle ogłupieli z nazewnictwem, co chwila jakieś bezsensowne nazwy, albo jakiś głupawy devil i wszystko wysmarowane na czerwono, albo inny lodzik, chłód itp, dla podzespołów które się rozgrzewają do ponad 70st.C . Czekam na następną konstrukcję o wycudowanej nazwie, np. Nożownik z Hamburgerem :)