Na topie

Poznań Game Arena z nową misją

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Tematyka: Poznań Game Arena

Organizatorzy akcji planują zebranie 12 000 złotych, które przekazane zostaną twórcom indyków.

Poznań Game Arena

AA

Targi Poznań Game Arena zyskują na popularności, dzięki czemu stają się doskonałą okazją do promowania wszystkiego, co tylko związane z grami. Twórcy chcą z tego skorzystać i dlatego też postawili przed sobą nowy cel.

Wspólnie z serwisem Polak Potrafi podjęto działania, których celem jest promowanie niezależnych twórców gier. Pierwszych 12 ekip otrzymało już przepustkę do walki o pieniądze i tym samym możliwość realizacji swoich projektów. Organizatorzy akcji planują zebranie 12 000 złotych, które przekazane zostaną twórcom "indyków".

"Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tym razem jednak cel jest szczytny i bardzo pozytywny. Chcemy wspierać gamingowe talenty, dając im możliwość dotarcia z projektami do grona 50 000 zwiedzających, wśród których spotkać można nie tylko graczy, ale również przedstawicieli mediów oraz reprezentantów dużych studiów developerskich." – Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Game Arena.

Jeśli chcecie pomóc twórcom wystarczy wejść na stronę internetową polakpotrafi i wesprzeć projekt, w który biorą udział Dark Workshop, BlackMoon Design, NowaHutaGames.com, Robot Gentleman, Dreamworld Engineers, Koshmaar Games,  Nitreal Games, BestToiletGames, Sleepless Clinic, Enidust, Barok Engine oraz Quantized Bit.

Twórcy gier przekażą w zamian kody do swoich gier, unikatowe tapety oraz zaproszenia na osobiste spotkania z ekipami. Organizatorzy Poznań Game Arena dorzucą wejściówki na targi, koszulki i wyjątkowy pojedynek na pady z dyrektorem projektu.


Źródło: pga, polakpotrafi

Odsłon: 4662 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. freezoid
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2014-05-23 11:16

  Tylko uważajcie w tym roku na hordy darmozjadów

  Skomentuj

 2. dacyb
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2014-05-23 11:25

  dobrze czytam?! 12 tyś?! 1-2 wypłaty to chyba bardzo mało. nie jestem producentem czegokolwiek ale nie sądzę że takie pieniądze coś znaczą.

  Skomentuj

  1. Marucins
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2014-05-23 14:53

   Zauważ że jest tam liczba mnoga. Czyli jest jeszcze gorzej.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!