Na topie

Prey na zwiastunie i na gameplayu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

To ostatnie materiały poświęcone grze Prey przed jej premierą, która odbędzie się już w najbliższy piątek. Wygląda na to, że jest na co czekać.

 • Prey na zwiastunie i na gameplayu
A A

Już jutro na rynku zadebiutuje jeden z najgorętszych tegorocznych tytułów, mianowicie Prey. Sprawdzamy więc zwiastun premierowy i świeżutki zapis rozgrywki.

Premierowy zwiastun Prey wieńczy serię materiałów, którymi ekipy Arkane Studios i Bethesda raczyły nas w ostatnich tygodniach. To widowiskowa prezentacja tego, co ta gra akcji ma do zaoferowania, jak również swego rodzaju wstęp do opowieści, jaką przyjdzie nam poznać. Zresztą zobaczcie sami:

My mieliśmy okazję już nieco pograć i naprawdę przypadł nam ten nowy Prey do gustu (o naszych pierwszych wrażeniach możecie przeczytać w artykule nie bez powodu zatytułowanym Prey – czarny koń 2017 roku?).

Jeśli macie konsolę PlayStation 4 lub Xbox One, to możecie też sprawdzić Prey w wersji demonstracyjnej. Jeżeli jednak nie macie, to pozostaje wam (sprawdzenie wymagań sprzętowych i) obejrzenie świeżutkiego zapisu rozgrywki opublikowanego przez ekipę Bethesda. Mięsko rozpoczyna się w 6:19:

„W Prey budzisz się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Jesteś kluczowym obiektem doświadczalnym w eksperymencie, który na zawsze ma odmienić oblicze ludzkości” – przypomnijmy, że taki właśnie jest oficjalny opis tej gry. 

Trzeba przyznać, że brzmi to wszystko intrygująco, ale czy Prey spełni pokładane nadzieje, dowiemy się dopiero za kilka dni. Bethesda postanowiła bowiem nie spieszyć się szczególnie z dostarczaniem kopii recenzenckich.

Źródło: VG247, Bethesda

Odsłon: 2328 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. KENJI512
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-05-04 12:32

  Włączyłem trailer... kilka sekund i myśl "Grafika taka trochę konsolowa..." :(

  Skomentuj

  1. kitamo
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-04 15:27

   Grafika taka jakbym gral w Bioshocka.

   Skomentuj

 2. MarTum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-05-04 15:43

  Bardzo odpychająca oprawa graficzna rodem z ostatnich COD.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!