Na topie

Promocje w ramach Dni Serwisowych Huawei

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Telefony Tablety Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Producenci: Huawei

Producent przygotował ofertę specjalną dla klientów, którzy chcą naprawić pogwarancyjnie swoje urządzenie. Mogą otrzymać rabat i darmową folię ochronną na wyświetlacz.

 • Promocje w ramach Dni Serwisowych Huawei
A A

Huawei to jeden z najpopularniejszych producentów sprzętu mobilnego, który ma wielu zwolenników również na naszym rynku. Chociaż nie wypada nikomu życzyć okazji do skorzystania z najnowszych promocji, jednocześnie trzeba pochwalić producenta za ich wprowadzenie.

W każdy ostatni czwartek, piątek oraz sobotę miesiąca, klienci będą mogli naprawić pogwarancyjnie swoje urządzenie z rabatem w wysokości 100 złotych. Dodatkowo otrzymają darmową folię ochronną na wyświetlacz, o ile posiadają urządzenie objęte promocją. Akcja rusza już 30 maja. Potrwa do odwołania.

Dni Serwisowe Huawei będą obowiązywać w 17 centrach serwisowych w całej Polsce i oficjalnym sklepie Huawei w centrum handlowym Arkadia w Warszawie.

Szczegóły dotyczące promocji, lista centrów serwisów biorących w niej udział, a także zestawienie urządzeń, na które można uzyskać darmową folię ochronną znajdują się na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Huawei

Odsłon: 7188 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-29 13:42

  czy to jeden ze skutków trampkowego embarga?

  Skomentuj

  1. chrisplbw
   Oceń komentarz:

   5    

   Opublikowano: 2019-05-29 14:25

   Tak się składa, że Dni Serwisowe są już od zeszłego roku, kiedy to nikt o trampkowej paranoi nie słyszał, a zmienia się tylko ich forma.

   Skomentuj

   1. BrumBrumBrum
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-05-30 13:20

    ok, to się firmie chwali.

    ze swojej strony jestem ciekaw, czy huawei zacznie brandować swoje słuchawki przez innego chińskiego producenta, wobec wypięcia się na huawei wielu ważnych i mniej ważnych podmiotów.

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!