Gry na konsole

Rockstar Games już wkrótce przypomni o Red Dead Redemption 2

z dnia 2017-09-23
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce duża zapowiedź związana z Red Dead Redemption 2.

Rockstar to jeden z nielicznych producentów, którzy są bardzo oszczędni w publikowaniu materiałów i informacji na temat szykowanych produkcji. Potwierdza się to także w przypadku Red Dead Redemption 2, o którym mówi się naprawdę niewiele. W najbliższych dniach może się to jednak zmienić.

Ku uciesze wielu graczy ogłoszono bowiem, iż w przyszłym tygodniu będzie miała miejsce duża zapowiedź związana z Red Dead Redemption 2. Do Internetu warto zajrzeć 28 września po godzinie 17:00 naszego czasu.

Red Dead Redemption 2

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 miało zadebiutować jesienią, ale ostatecznie Rockstar zdecydował się zmienić plany i tym samym na premierę trzeba poczekać do przyszłego roku.

Nieoficjalnie mówi się, że gra nabrała już kształtów i producent będzie mógł rozpocząć jej promowanie, a tym samym pochwali się sporą dawką informacji i najpewniej nowymi materiałami wideo.

Miejmy nadzieję, że faktycznie zobaczymy coś konkretnego. Red Dead Redemption 2 powstaje z myślą o konsolach PlayStation 4Xbox One.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: Rockstar Games

marketplace

Komentarze

11
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pragnę nadmienić, że Rockstar publikuje również po polsku i na polskiej wersji ich strony jest dostępna taka grafika w naszym pięknym języku ;)
 • avatar
  Zapowiedz zapowiedzi :).
  Zaloguj się
 • avatar
  Ciekawe co z tego wyjdzie od czasów kiedy odszedł Leslie Benzies z R*. Nie był to byle kto. Oby nie przerwali passy robienia w zasadzie tylko dobrych gier.
 • avatar
  Ciekawe dlaczego nie wydali pierwszej części na PC.Ma ktoś jakieś pomysły? Za dużo pracy by z tym było, czy co?
  Sprzedało by się na pewno nieźle.
  Zaloguj się
 • avatar
  przypomnieli o tym że wkrótce przypomną
 • avatar
  Pierwsza część była świetna, bawiłem się przy niej lepiej niż przy GTA, może z racji całkiem innego klimatu, te GTA mi się już przejadło :).
 • avatar
  Ciekawe jak długo będziemy czekać na versje PC od dnia premiery Konsol .
  Zaloguj się
  -5