Na topie

Rockstar Games prezentuje Rockstar Editor

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Grand Theft Auto Zwiastuny gier Producenci: Rockstar

Producent cały czas promuje Grand Theft Auto V w wersji PC.

GTA 5

AA

Do premiery Grand Theft Auto V w wersji PC pozostały już ostatnie godziny. Mimo tego Rockstar Games cały czas promuje swoje dzieło.

Zwiastunów prezentujących grę było mnóstwo, ale zanosi się na to, że po jej debiucie nic się w tej kwestii nie zmieni. Swoimi filmikami z szerszą publicznością dzielić będą się bowiem gracze, a skala tego zjawiska może być naprawdę szeroka, do czego przyłoży się wspomniany w tytule Rockstar Editor.

Będzie to jedna z nowości, jaka pojawi się w komputerowej wersji gry. W założeniu jest to prosty edytor, który da graczom szansę na rejestrowanie, edytowanie i wrzucanie do Internetu materiałów z rozgrywki.

Ma być on dostępny zarówno w trybie fabularnym, jak i w GTA Online. Z racji prostego interfejsu i sporych możliwości zainteresowani bawić powinni się świetnie, o czym producent zapewnia na poniższym materiale omawiającym owy edytor.


Źródło: youtube, rockstargames

Grand Theft Auto V (PC)

Cena od 169 do 179.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 8762 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. jerry1333
    Oceń komentarz:

    -14    

    Opublikowano: 2015-04-13 20:35

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Mogli by na PS3 dodać.

    Skomentuj

    1. mikipl21
      Oceń komentarz:

      15    

      Opublikowano: 2015-04-13 20:40

      Taki jest biznes, ograłeś na ps3 to kup na pc dla dodatkowych "ficzerów". Jakoś muszą wynagrodzić rok czekania :)

      Skomentuj

      1. tazik21
        Oceń komentarz:

        -5    

        Opublikowano: 2015-04-13 21:49

        Ja to i tak wyłączę. Zapewne będzie tak samo jak w GTA IV.

        Skomentuj

      2. jerry1333
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2015-04-14 12:24

        Niby tak. Generalnie zdaję sobie sprawę że możliwości PS3 są ograniczone, ale jakąś namiastkę aby chociaż ostatnią akcję zapisać (parę ostatnich minut) mogli by dać. Może w którymś przyszłym patchu?

        Skomentuj

    2. szefuncio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-13 20:45

      Cierpliwość tak w cenie ^^ .

      Skomentuj

      1. jerry1333
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2015-04-14 12:27

        A co ma do tego cierpliwość? Rockstar do tej pory w miarę równo traktował wszystkie wszystkie platformy.

        Skomentuj

  2. gacek585
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-04-13 20:52

    Już widzę jak kręcą erotyki :))

    Skomentuj

  3. Dooku
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-14 00:21

    Ja podziękuje za GTA V, tyle czekałem że aż mi ochota na grę przeszła, cena też z kosmosu. Za miesiąc mamy premierę Wiedźmina wytrzymam do tego czasu. Kiedyś jak stanieje na pewno zagram.

    Skomentuj

  4. kitamo
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-04-14 01:35

    Ja czekam az ludzie zobacza ze na TITANIE X i FHD wyciaga na maxa ustawieniach ok 45-70 fps
    Masakra.

    Skomentuj

    1. Dark Devill
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 07:41

      Ciekawe ile będzie na moim R290, 30-60 fps?

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-14 09:27

        Jak nie ruszysz draw distance to problemu nie ma a z tego co widze to nawet przy 30% nie ma problemu z rysowaniem sie tła.
        Przy przesunieciu draw distance pamiec zjada strasznie i znacznie wplywa to na wydajnosc.
        Do tego wystarczy MSAA2 i mozna juz grac.

        Jest dosc nierowno- czasem pojawiaja sie sytuacje gdzie framedropy sa o 50% i to w scenach gdzie praktycznie niewiele jest na ekranie.

        wiem ze w nocy byl chyba jeszcze jakis patch - moze sporo poprawic.

        Mowimy tu oczywiscie o maksymalnych detalach, bo jak wylaczy sie juz sam MSAA8 to wzrost wydajnosci jest spory.

        Niestety musi byc mocny procesor i to minimum 4 rdzeniowy - bez tego nie ma szans nawet na titanie przeskoczyc 30 fps

        Skomentuj

  5. lysycoprobo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 07:26

    Pójdzie mi to na Ps 2 ??

    Skomentuj

    1. Dark Devill
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 07:41

      Oczywiście :)

      Skomentuj

    2. mdj777
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 08:34

      Na Pentium 200 Mhz MMX też ;)

      Skomentuj

  6. kruk200
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 08:36

    A ja już myślałem że udostępnią edytor (taki do robienia modów) albo całe źródło żeby pomóc im skończyć wreszcie tą grę na PC xD

    Skomentuj

    1. PL_SBX
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 10:54

      Zgaduje że pół świata pobiera to w tym samym momencie. Jak to ma niby wyrabiać? Na świecie nie ma łączy o przepustowości 23895937845672983456387456348756 Pb/s więc to nie jest ich wina w 100%. Oczywiście mogliby w każdym kraju serwery mieć i tam wrzucić to, ale to się mija z celem.

      Skomentuj

  7. lysycoprobo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 09:27

    będzie test gta 5 pc ???

    Skomentuj

  8. PL_SBX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 10:49

    Hmm... dobrze wynagrodzili PCtowi to czekanie. Kiedyś w GTA SA odkryłem coś podobnego, ale bez cofania itp. tylko ostatnie 30 sekund chyba. Było to pod F2 albo F3.