Na topie

Smartfon Samsung Galaxy S 3 bije kolejne rekordy sprzedaży - będą nowe kolorowe obudowy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Telefony

Kategoria: Telefony Producenci: Samsung

Nowe szaty Galaxy S3

W to, że smartfon Galaxy S 3 okazał się ogromnym sukcesem Samsunga już chyba nikt nie wątpi. Producent chwali się nowymi statystykami i zapowiada odświeżenie swojego flagowego modelu.

AA

O doskonałych wynikach sprzedaży Galaxy S 3 informowaliśmy już kilka razy. Ostatni raz wspominaliśmy o tym przy okazji przekroczenia bariery 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. Jak się okazuje, od tego czasu nic się nie zmieniło i smartfon nadal jest wręcz rozchwytywany.

Producent poinformował właśnie, że w ciągu 100 dni od rynkowej premiery Galaxy S 3 sprzedano 20 mln sztuk tego modelu. To absolutny rekord. Smartfon sprzedaje się szybciej niż którykolwiek z jego poprzedników.

Samsung Galaxy S 3 smartfon

Od premiery smartfona minęło już jednak trochę czasu i producent postanowił nieco odświeżyć swojego flagowca. Galaxy S 3 dostępny jest teraz (poza podstawowymi kolorami) także w barwach inspirowanych naturą oraz ozdobami noszonymi przez mieszkańców starożytnego Egiptu, Indii oraz Persji.

Amber Brown (bursztynowy): zainspirowany przez tajemniczy kamień szlachetny. Wierzono, że ukrywał we wnętrzu tajemnice ziemi. Głęboki i bogaty kolor Amber Brown ma klasyczny blask.

Samsung Galaxy S 3 smartfon bursztynowy

Garnet Red (rubinowy): inspirowany blaskiem almandynu. Almandyn był noszony jako amulet przez starożytnych Egipcjan, którzy wierzyli, że kamień zawierał ochronne moce.

Samsung Galaxy S 3 smartfon rubinowy

Sapphire Black (szafirowy): kolor mający w sobie tajemniczą moc i głębię ciemnych kamieni, używanych przez starożytnych mieszkańców Indii i Persji jako talizmany wzmacniające ich wolę. 

Samsung Galaxy S 3 smartfon szafirowy

Titanium Grey (tytanowo-szary): szary jest kolorem inteligencji, intuicji i ciekawości. Galaxy S 3 w tym kolorze ma, zdaniem producenta, futurystyczny i bardzo szykowny wygląd.

Samsung Galaxy S 3 smartfon tytanowo-szary

Trzeba przyznać, że nowe szaty Galaxy S 3 wyglądają naprawdę zachęcająco. Bez wątpienia zaryzykować można stwierdzenie, że jeszcze bardziej zwiększą zainteresowanie klientów i tym samym pozwolą Samsungowi na kolejne, duże zyski.

Który z nowych kolorów Galaxy S 3 podoba Wam się najbardziej?
 

Więcej o smartfonach firmy Samsung:

Źródło: inf. prasowa

Odsłon: 11102 Skomentuj newsa
Komentarze

28

Udostępnij
  1. mjk1238
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-09-09 20:33

    Błąd w tytule: "rekory" :)

    Skomentuj

    1. marek28
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2012-09-09 20:44

      Ja tam jestem zadowolony z II :)

      Skomentuj

      1. AndreoKomp
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-09-09 23:47

        Ja też :)

        Skomentuj

        1. PhobosX
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-09-10 07:32

          A ja już nie, bo mój sam z siebie się popsuł po roku ostrożnego używania..

          Skomentuj

  2. arturoski
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2012-09-09 20:36

    Myślę, że zyski firmy Samsung byłyby jeszcze większe, gdyby zainwestowali trochę w szczotkowane aluminium i powlekany gumą plastik

    Skomentuj

    1. Raider0001
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2012-09-09 20:44

      mądre słowa, sam czekałem z niecierpliwością na S3 wykonanego z tytanu lub stali lub choćby aluminium po premierze po wielkim otwarciu kupiłem HTC One X ot tak by sprawdzić co oferuje inna firma bo tym jak Galaxy S zostawili bez aktualizacji do ICS

      Skomentuj

  3. Michur
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-09-09 20:49

    Zamiast nowych kolorów obudowy mogli wymienić ten badziewny plastk z którego jest zrobiony na coś porządniejszego np. aluminium.

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2012-09-09 20:51

      Zgadza się. Przez obudowę człowiek czuje że ma zabawkę w ręku a nie jeden z najpotężniejszych smartfonów na rynku.

      W dodatku jedno upuszczenie i obudowa idzie na spoczynek.

      Skomentuj

      1. Michur
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-09-09 21:06

        Dlaczego samsung swoje flagowce robi na wzór chińskich zabawek? przecież pokazali, że potrafią zrobić porządną obudowę czego doskonałym przykładem jest model Wave.

        Skomentuj

      2. Igoruss
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2012-09-09 21:56

        Akurat w kwesti upadków lepszy jest plastik. Bardziej plastyczny i elastyczny przez co lepiej amortyzuje upadek. Ale to prawda, w sprzęcie za 2 tysiące to aż wstyd dawać tak tanie materiały...

        Skomentuj

  4. git444
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-09 21:03

    Powinni do nowych obudów dodawać tapetę w odpowiednim kolorze. W użytkowaniu zmiana to nie problem, ale ładniej by wyglądał na renderach/zdjęciach.

    Skomentuj

    1. rafcik_er
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2012-09-09 21:12

      ta to już by była kompletna chińszczyzna...

      Skomentuj

  5. R2rrO
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-09 21:58

    Nowe kolory mydelniczek :) No piękne, piękne :D

    Skomentuj

  6. mirage
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2012-09-09 22:29

    Myślę, że kolor AMBER brown będzie się słabo sprzedawał w naszym kraju...

    Skomentuj

    1. Pio69
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-09-09 23:50

      Gdyby gold nie upadł - to zamówiłby serię Amber Gold :)

      zgniłe japko zrobiło reklamę sajsungowi i sprzedaż skoczyła SII :)

      Skomentuj

  7. Rakoth
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-09-10 00:18

    Wszyscy się czepiają obudowy w Galaxy S I-III. Posiadałem każdy model i każdy parę razy upadł i nic się z nimi nie stało.

    Skomentuj

  8. RexRX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-10 10:57

    Titanium grey jest bardzo fajny ale sapphire black też.

    Skomentuj

  9. Gakudini
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-09-10 12:22

    Zgniłe te kolorki. Okropieństwo. Gdyby dali taką żółć jak Nokia w Lumii 920 to byłoby coś.

    Skomentuj

    1. Preston2009
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2012-09-10 12:38

      Lepiej nie bo Nokia pozwie Samsunga za kopiowanie ich pomysłów i skończy się w sądzie. :-D

      Skomentuj

  10. gatto_nero
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-10 19:01

    Samsung nie przebił Apple - Samsung zmiażdżył Apple

    Skomentuj

  11. Saurian X
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2012-09-10 19:48

    Zbierz je wszystkie!

    Skomentuj

  12. luk9400
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-10 21:41

    Dwa pierwsze kolory są paskudne!

    Skomentuj

  13. hideo
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-09-11 12:14

    kolejne kolory nic nie dają bo kształt tego smarta jest po prostu brzydki

    Skomentuj

  14. Silent25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-12 17:27

    jest tak brzydki dla wszystkich ze samsung sprzedał już ponad 10mln... jak dla mnie ten czerwony całkiem fajnie wygląda...albo szary?? albo czarny...będzie ciężko się zdecydować

    Skomentuj

  15. sonicx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-12 20:07

    Fajny tel, ale szkoda trochę, że "stary" procek tam włożyli i ekran podobny technologicznie do tego sgs zamiast taki jak w sgs2, na ramie i lte też przyoszczędzili w porównaniu z wersją azjatycką. Nie wspominając o mobilnej TV która już była standardem w sgs1 w innych regionach świata. Pewnie niedługo wyjdzie wersja Plus lub Advanced i znów zacznie się zabawa z kupowaniem najbardziej topowego telefonu. HTC właśnie się czi z modelem z matrycą FullHD więc zapowiada się ciekawa jesień.

    Skomentuj

  16. elemat28
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-13 09:11

    Ja posiadam niebieskiego S3, i nie czuje go w dłoni jako zabawkę a bardziej jak cienki i lekki supersmartfon. A spadł mi nie raz i nie mną najmniejszego defektu na obudowie ani w działaniu.

    Skomentuj

  17. rs777
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-09-13 12:30

    Moj szfagier ma białego, kupił go w angli, ale telefonik to bajka jest. iPhone suck :P