Na topie

Polskie Seven powraca w wydaniu Enhanced Edition [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Aktualizacja: Zgodnie z zapowiedzią dziś odbyła się premiera gry Seven: Enhanced Edition. Pecetowcy otrzymują darmową aktualizację, a posiadacze PlayStation 4 – możliwość rozpoczęcia zabawy.

 • Polskie Seven powraca w wydaniu Enhanced Edition [AKT.]
A A

Aktualizacja, 26 marca 2019: Zgodnie z zapowiedzią na rynku oficjalnie zadebiutowała dziś rozszerzona wersja (zbierającej „w większości pozytywne” oceny) gry Seven: The Days Long Gone, obdarzona dopiskiem Enhanced Edition. W przypadku konsol PlayStation 4 jest to w ogóle pierwsze wydanie, pecetowcy zaś mogą kupić nową edycję albo też (bez dodatkowych opłat) pobrać dodaną zawartość.

Seven: Enhanced Edition to liczne zmiany i nowości (o których możecie przeczytać w newsie poniżej), z których najważniejszą jest DLC o nazwie Drowned Past przedstawiające opowieść, na której poznanie przeznaczyć trzeba ponad 7 godzin. Tymczasem zostawiamy was już z oficjalnym zwiastunem premierowym…

Seven: Enahnced Edition – trailer premierowy:

 

News, 12 marca 2019: „Klasyczne RPG z dawką szaleństwa” – tak podsumowaliśmy grę Seven: The Days Long Gone w recenzji, przyznając jej przy okazji 4 gwiazdki (i trochę) w pięciogwiazdkowej skali. Jeszcze w tym miesiącu ta udana polska produkcja powróci w wydaniu Enhanced Edition.

Seven: Enhanced Edition to specjalna, rozszerzona edycja izometrycznej gry RPG akcji z elementami skradankowymi i systemem parkouru, za którą stoi ekipa Fool’s Theory z Bielska-Białej. Posiadacze podstawowej wersji gry PC otrzymają nowości w ramach darmowej aktualizacji, a właściciele PlayStation 4 będą mogli kupić kompletne wydanie od razu na start. 

Seven: Enhanced Edition PS4

Oprócz „podstawki”, którą – jak wspomnieliśmy – oceniliśmy bardzo pozytywnie, w wydaniu Enhanced Edition znajdzie się również dodatek Drowned Past z nowymi lokalizacjami do odwiedzenia, zadaniami do wykonania, umiejętnościami do zdobycia i przeciwnikami do pokonania. Na poznanie tej nowej opowieści przeznaczyć będzie trzeba ponad 7 godzin, co wydłuża cały czas gry do jakichś dwóch pełnych dób.

Seven: Enhanced Edition screen

„W dodatku Drowned Past gracz dołączy do Enklawy, chaotycznej grupy tajemniczych wagabundów, którzy odkryli zatopiony, mitologiczny statek i eksplorują go w nadziei na odkrycie bogactw. Lecz rzeczy, które zatopiono, zatopiono nie bez powodu, co Teriel wraz z Enklawą poczują na własnej skórze” – czytamy w zapowiedzi.

W Seven: Enhanced Edition twórcy wprowadzili również nowe typy broni, stroje, zdolności i schematy do wytwarzania przedmiotów, a także postarali się o szereg innego rodzaju usprawnień rozgrywki. Premiera odbędzie się 26 marca 2019 roku, a już teraz możemy rzucić okiem na zwiastun…

Seven: Enhanced Edition – trailer gry:

Źródło: Cenega, Fool’s Theory

Odsłon: 8045 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. jaredj
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-12 11:43

  No i proszę - w grudniowej subskrypcji HumbleBundle była Seven The Days Long Gone (załapałem się, bo potem anulowałem) i proszę - aktualizacja do Enhanced Edition za darmo. Super!

  Skomentuj

  1. stach122
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-03-12 12:26

   A ja mam pudełkową za 40zł pół roku temu. Może po aktualizacji w końcu ogram XD

   Skomentuj

   1. kombajn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-12 13:24

    Ja wyrwałem za bodajże 4 euro na jakiejś promocji, i też może po aktualizacji w końcu ogram.

    Skomentuj

 2. Diuran
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-26 21:23

  Czekam na wersje na Nintendo Switch jeśli się pojawi.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!