Na topie

Sharkoon SGK4 to nowa podświetlana „membranówka” dla graczy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Klawiatury

Kategoria: Komputery Peryferia Gry Sprzęt do gier Klawiatury Producenci: Sharkoon

Sharkoon SGK4, czyli nowa propozycja niemieckiego producenta, to coś dla graczy, których celem poszukiwań jest klawiatura membranowa do 150 złotych. Czym się cechuje to urządzenie?

 • Sharkoon SGK4 to nowa podświetlana „membranówka” dla graczy
A A

Od kilku miesięcy na rynku dostępna jest całkiem przyzwoita klawiatura mechaniczna dla graczy o nazwie Sharkoon SGK3. Jeżeli wolicie jednak modele membranowe, to być może zainteresuje was kolejna propozycja tego niemieckiego producenta – SGK4.

Choć Sharkoon SGK4 to klawiatura membranowa, zapewniać ma całkiem wysoki komfort rozgrywki. Producent zwraca również uwagę na szerokie opcje personalizacji, do których w dodatku ma być ułatwiony dostęp. 

Są klawisze z funkcjami multimedialnymi, są przyciski do aktywacji efektów sześciostrefowego podświetlenia RGB i jest również obsługa makr i kilku profili (a wszystko zapisuje się we wbudowanej pamięci). Anti-ghosting i n-key rollover są obecne, tak jak liczne tryby dla graczy. Na miejscu jest też podkładka pod nadgarstki.

Sharkoon SGK4 cechy

Producent deklaruje, że klawisze wytrzymają co najmniej 10 milionów wciśnięć i 180-centymetrowy przewód z oplotem również ma zapewniać odpowiednią trwałość. Wszystko to zostało wycenione na niespełna 140 złotych.

Źródło: Sharkoon

Odsłon: 2346 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. mutissj
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-07-26 15:17

  przynajmniej cichsza jest od mechanicznej, a sąsiedzi w nocy mogą spać

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!