Klawiatury

Sharkoon SGK4 to nowa podświetlana „membranówka” dla graczy

z dnia 2018-07-26
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Sharkoon SGK4, czyli nowa propozycja niemieckiego producenta, to coś dla graczy, których celem poszukiwań jest klawiatura membranowa do 150 złotych. Czym się cechuje to urządzenie?

Od kilku miesięcy na rynku dostępna jest całkiem przyzwoita klawiatura mechaniczna dla graczy o nazwie Sharkoon SGK3. Jeżeli wolicie jednak modele membranowe, to być może zainteresuje was kolejna propozycja tego niemieckiego producenta – SGK4.

Choć Sharkoon SGK4 to klawiatura membranowa, zapewniać ma całkiem wysoki komfort rozgrywki. Producent zwraca również uwagę na szerokie opcje personalizacji, do których w dodatku ma być ułatwiony dostęp. 

Są klawisze z funkcjami multimedialnymi, są przyciski do aktywacji efektów sześciostrefowego podświetlenia RGB i jest również obsługa makr i kilku profili (a wszystko zapisuje się we wbudowanej pamięci). Anti-ghosting i n-key rollover są obecne, tak jak liczne tryby dla graczy. Na miejscu jest też podkładka pod nadgarstki.

Sharkoon SGK4 cechy

Producent deklaruje, że klawisze wytrzymają co najmniej 10 milionów wciśnięć i 180-centymetrowy przewód z oplotem również ma zapewniać odpowiednią trwałość. Wszystko to zostało wycenione na niespełna 140 złotych.

Źródło: Sharkoon

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    przynajmniej cichsza jest od mechanicznej, a sąsiedzi w nocy mogą spać
  • avatar
    Ładna i tania .