Na topie

Śmierć na 10 sposobów w Total War: Warhammer II

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Twórcy gry Total War: Warhammer II przygotowali materiał, który pozwala spojrzeć na dziesięć spośród najciekawszych sposobów na śmierć.

 • Śmierć na 10 sposobów w Total War: Warhammer II
A A

Warhammer to uniwersum, które może fascynować swoją różnorodnością, ale zarazem przerażać brutalnością. Śmierć czyha w nim praktycznie na każdym kroku, co twórcy Total War: Warhammer II próbowali pokazać w swojej grze, a teraz przedstawiają także na wideo.

Firmy SEGA i Creative Assembly przygotowały wyjątkowy film zatytułowany „10 Ways to Die”, który zgodnie z tytułem przedstawia dziesięć (najciekawszych, najbardziej zaskakujących i robiących największe wrażenie) sposobów na unieszkodliwienie wroga w drugiej części trylogii Total War osadzonej w tym świecie.

Twórcy materiału (jak i samej strategii) zmieścili dziesięć akcji w niecałej minucie, co również ma podkreślać wspomniany we wstępie fakt, że nietrudno w tym świecie o (najczęściej widowiskową, dodajmy) śmierć. Każdy sposób otrzymał także wyjątkową nazwę. Zobaczcie sami:

Przypomnijmy, że gra Total War: Warhammer II od miesiąca dostępna jest w sprzedaży – oczywiście wyłącznie w wersji na PC. Kilka dni temu światło dzienne ujrzało rozszerzenie Mortal Empires, które pozwala zagrać w łączoną kampanię (na mapie z pierwszej i drugiej części trylogii).

Źródło: Cenega

Odsłon: 2797 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. kabat
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-31 18:07

  A mnie dalej krew zalewa jak widze tego warhammera od total war. Fani serii czekali na Medieval III. Z niego i tak powstał by mod warhammer.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!