Na topie

Park rozrywki dla fanów Gwiezdnych wojen

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Disney Star Wars

Star Wars: Galaxy’s Edge to specjalna strefa w parkach rozrywki Disneya, która w całości zostanie poświęcona temu wyśmienitemu uniwersum. Dla fanów – coś niezwykłego!

 • Park rozrywki dla fanów Gwiezdnych wojen
A A

Disneylandy to wyjątkowe miejsca, w których niezależnie od wieku można świetnie się bawić w otoczeniu bohaterów i krajobrazów z ulubionych produkcji tej wytwórni. Na tegoroczne lato zaplanowana została kolejna ciekawostka i będzie to nie lada gratka dla miłośników Gwiezdnych wojen. Konkretnie – Star Wars: Galaxy’s Edge, czyli specjalna strefa poświęcona w całości tej jednej z najznakomitszych marek science fiction.

W strefie o powierzchni niemal 6 hektarów na fanów Gwiezdnych wojen czekać będą wiernie odtworzone elementy z uniwersum oraz – przede wszystkim – dwie wyjątkowe atrakcje. Millennium Falcon: Smugglers Run zaprosi odwiedzających do wnętrza kokpitu Sokoła Millennium, a Star Wars: Rise of the Resistance zaprezentuje emocjonującą kosmiczną bitwę. Jednej i drugiej możemy przyjrzeć się na niedługim klipie opublikowanym na kanale Disneya:

Latem strefa Star Wars: Galaxy’s Edge zostanie otworzona w kalifornijskim Disneylandzie, a jesienią w parku Disney’s Hollywood Studios na Florydzie. Jeśli więc będziecie wtedy akurat w pobliżu, a Gwiezdne wojny są wam bliskie, to poważnie powinniście zastanowić się, czy nie warto wpaść tam przynajmniej na chwilkę (choć na chwilce pewnie się nie skończy). Niestety na razie nie wiadomo, czy atrakcje trafią też do innych parków, choć plan rozwoju jest już ponoć rozpisany.

Źródło: Disney, Fox 13 News

Odsłon: 2455 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. noizebeat
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-03 13:42

  Czekam na park rozrywki 'Śródziemie' Tolkiena.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!