Gry Android

Star Wars: Knights of the Old Republic na Androida już jest

z dnia 2014-12-23
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Android (w wersji 4.1 lub nowszej) mogą już zagrywać się w tę niemal już legendę.

Star Wars: KOTOR Android

Wydana w 2003 roku gra Star Wars: Knights of the Old Republic do dziś uznawana jest nie tylko za najlepszą grę fabularną w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale i za jednego z najlepszych RPG-ów w historii. Po dziesięciu latach (w maju 2013) produkcja ta trafiła także na urządzenia mobilne z systemem iOS, gdzie również spotkała się z ciepłym przyjęciem (średnia ocen na poziomie 88 proc.). 

Teraz, zaraz przed Gwiazdką studio Aspyr Media postanowiło przygotować bardzo pozytywną niespodziankę. Gra Star Wars: Knights of the Old Republic oficjalnie zadebiutowała w sklepie Google Play – oznacza to, że posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Android (w wersji 4.1 lub nowszej) mogą już zagrywać się w tę niemal już legendę.

Gra Star Wars: Knights of the Old Republic w wersji mobilnej to przede wszystkim zmodyfikowany pod ekrany dotykowe interfejs oraz nieco zmieniona oprawa wizualna. Niezmienne pozostają natomiast fabuła i mechanika rozgrywki (bazująca na systemie d20) – a więc właśnie te elementy, za które produkcję studia BioWare pokochało tak wielu graczy. 

Obecnie (ale nie wiadomo na jak długo), w sklepie Google Play trwa promocja, w ramach której chętni mogą nabyć Star Wars: Knights of the Old Republic za połowę ceny – dokładnie za 17,39 złotych. Warto w tym miejscu podkreślić, że w cenie tej zawarta jest już całość gry – słowem: nie mamy tutaj do czynienia z żadnymi mikropłatnościami. Jest to całość, a co za tym idzie – rozmiar pliku jest naprawdę spory (co warto uwzględnić przed rozpoczęciem pobierania) – to 2,4 GB.

Przejdź: Star Wars: Knights of the Old Republic na Google Play

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: Eurogamer, Google Play

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Najlepsze Gwiezdne Wojny jakie kiedykolwiek powstały. ten klimat... ahh... ;c chyba zaraz zainstaluje na PC i ogram któryś dziesiętny raz.
 • avatar
  W sumie wole Kotora 2 z Restoration Project, ale jedynka jest zdecydowanie lepsza od podstawowego Kotora 2. Zarowno 1 jak i 2 ukonczylem po przeszlo 20 razy. Gra jest swietna, Bioware mial jeszcze wtedy swietnych fachowcow, teraz mi ichnie produkty kompletnie nie pasuja. Jak kiedys wymienie sobie swojego starego LG gt540 to z pewnoscia sie zaopatrze w to cudenko :D
 • avatar
  Literówka w tytule "Knghts".

  Ciekawe, jak wymienię telefon to może nawet kupię.
  Zaloguj się
 • avatar
  Znając fabułę i zakończenie to już nie to ;) Twisty jednak były mocne.
 • avatar
  " 50% off to celebrate the launch on Android!"
  Więc korzystajcie póki jest za 17,39zł potem będzie więcej :D