Na topie

Można już obejrzeć film Strażnicy Galaktyki vol. 2 w Netflix

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Disney Film Netflix Telewizja internetowa

Nie dotarliście rok temu do kina na film Strażnicy Galaktyki vol. 2? Nic się nie stało – teraz możecie obejrzeć go w usłudze Netflix. Czy warto? Zdecydowanie tak!

  • Można już obejrzeć film Strażnicy Galaktyki vol. 2 w Netflix
A A

Wśród wielu lipcowych nowości w Netflix znaleźli się Strażnicy Galaktyki vol. 2. Jeśli więc w ubiegłym roku jakoś nie po drodze było wam do kina, teraz macie doskonałą okazję, by nadrobić zaległości – szczególnie, że naprawdę warto.

Strażnicy Galaktyki to dość specyficzna seria w katalogu filmów spod znaku Marvel Cinematic Universe, ale zarazem jest jedną z najbardziej lubianych, bo też jedną z najbardziej udanych. Zarówno pierwsza, jak i druga część momentami bawi, wzrusza i emocjonuje – wszystkiego jest tutaj po trochu. 

Drugi rozdział opowieści o Strażnikach Galaktyki zachwyca nie tylko obrazem, ale też oprawą dźwiękową. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji się o tym przekonać, teraz możecie zmienić ten stan rzeczy – do wyboru jest wersja z lektorem i z napisami. Tymczasem przypomnijmy sobie zwiastun:

Zatem jeśli macie ochotę, znajdziecie film Strażnicy Galaktyki vol. 2 na Netflix. A co jeśli nie widziało się części pierwszej? Tę z kolei można odszukać w katalogu HBO GO. Jakby nie było to dość zagmatwane, trzecia, planowana na 2020 rok odsłona najpewniej trafi do jeszcze innej, należącej do Disneya usługi.

Źródło: Netflix, inf. własna. Foto: Marvel/Disney

Odsłon: 5128 Skomentuj newsa
Komentarze

19

Udostępnij
  1. solasoft
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-07-02 15:45

    Film jest w systemie dolby atmos z netflix
    Jezeli ktos ma amplituner z tym systemem polecam :)

    Skomentuj

    1. Guczi04
      Oceń komentarz:

      -14    

      Opublikowano: 2018-07-02 16:19

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Nawet najlepsza oprawa dźwiękowa i graficzna pod słońcem, nie uratuje kiepskiego filmu.

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-07-02 17:13

        W końcu to pojmiesz i sobie pójdziesz smutny, że nikogo nie denerwujesz już dawno - czyli nikt się tobą nie interesuje.

        Skomentuj

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-07-04 08:24

          Szkoda, że razem z jego komentarzami nie wywalono tych pod nim...

          Skomentuj

  2. Skaza
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2018-07-02 16:16


    Zastanawiam się, dla kogo to... Każdy, kto chciał zobaczyć ten film, z pewnością odwiedził kino już dawno temu. Zatem, jeśli nie dla kinomaniaków, to dla kogo jest ta oferta?

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-07-02 16:23

      Randomów.

      Skomentuj

    2. Jake_24
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-07-02 16:28

      Ja akurat w kinie nie byłem, ale jednak film widziałem dużo wcześniej na HBO GO. Co do filmu - kompletnie mi się nie podobał, ale to jest tylko moja opinia.

      Skomentuj

    3. mesjan
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-07-02 17:37

      Wyobraź sobie że większość miejscowości w Polsce nie ma kin a są też osoby mieszkające na wsi. Dojazd do kina oddalonego od miejsca zamieszkania np. 60-80km zwiększa znacznie koszty obejrzenia filmu. W dodatku są filmy średnie na które nie chce się iść do kina ale byś obejrzał gdyby był np. jak tu na netflixie.

      Skomentuj Historia edycji

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-07-03 16:09

        Dodałbym osoby mieszkające poza Polską. Po co mam iść do kina w Hamburgu? Żeby oglądać film z niemieckim dubbingiem? Dziękuje postoje. Jako tako znam niemiecki ale żeby płacić za oglądanie filmów po niemiecku....

        Skomentuj

        1. rlistek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-07-03 17:43

          W sensie, że tam nie ma do wyboru seansów z napisami? oO

          Skomentuj

    4. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-03 14:35

      pewnie dla mnie bo w domu mam lepszy zestaw do oglądania filmow niż to co jest obecnie w większości kin - słaba jakość obrazu, dźwięk albo za głosny albo za cichy, do tego buraki które raz w roku ida do kina i zachować się nie potrafią bo już po starcie filmu zaczyna się chodzenie do kibla co 5 min

      zdecydowanie wole ogladac w domu.

      Skomentuj

    1. benutzer
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-04 08:35

      Katoliku i patrioto, przypomnij sobie 7 przykazanie!!!

      Skomentuj

  3. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-02 19:04

    Następna sprawa ,że film jest w pełnej 10bitowej palecie kolorów a nie 8bitowej jak wiele pojawiających się tytułów z rozdzielczością 4k.
    Ja tam czekam z utęsknieniem na filmy w rozdzielczości 8k i 12bitach dla kolorów oczywiście z HDR:).
    Poczytajcie sobie o ludziach co na kupywali do domu sobie odbiorniki z fejkowym 4k za małe pieniądze i mają taką mgłę podczas oglądania mundialu w tej rozdzielczości.Żaden z nich nawet nie wpadł na pomysł ,że "udające piksele" ich odbiorniki wraz ze słabej jakości kablem HDMI ma na to wpływ:D.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-07-03 14:36

      mówisz o telewizorach LG?

      Skomentuj

    2. mesjan
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-07-03 17:05

      Nie jakość przewodu hdmi (bo nie ma on żadnego znaczenia w jakości przesyłu obrazu cyfrowego) a standard przewodu hdmi, który w 4K powinien być minimum wersją 2.0 wzwyż ze względu na przepustowość. Jakość przewodów ma znaczenie w standardach analogowych.

      Skomentuj

  4. Alcedo1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-02 22:43

    Mam pytanie czy Ktoś wie czy jest nadzieja na sezon 5 i 6 serialu "Arrow". Panie Wojciechu może coś udało by się dowiedzieć w tym temacie.

    Skomentuj

    1. Guczi04
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-07-03 07:40

      Ja mam odpowiedź na Twoje pytanie. Proszę - 'google.com"

      Skomentuj

    2. Alcedo1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-03 21:48

      Ludzie zadałem pytanie, a i tak jakaś ameba musiała "zminusować''. Pogratulować ogólnie pojętego intelektu.

      Skomentuj

  5. frug000
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-16 23:22

    Przeglądałem przed chwilą NETFLIXa i nie znalazłem Strażników Galaktyki vol.2
    Czy ktoś może sprawdzić czy tytuł nadal jest dostępny?