Na topie

Tak God of War będzie reklamowane w TV

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Zwiastuny gier Producenci: SONY

Premiera God of War planowana jest na 20 kwietnia. Sony już teraz zdecydowało się rozpocząć kampanię reklamową, co nie mogło obejść się bez dynamicznego spotu.

  • Tak God of War będzie reklamowane w TV
A A

Wydaje się, że nowe God of War jest grą, która nie wymaga większej rekomendacji. To jeden z najciekawszych tytułów, jakie trafią w tym roku na konsole PlayStation 4 Pro, ale mimo tego Sony zdecydowało, iż graczom przyda się dodatkowa zachęta do zakupu.

W związku z tym przygotowana została reklama telewizyjna. Wprawdzie coraz większe znaczenie odgrywa Internet, ale twórcy i wydawcy nadal nie rezygnują z tego sposobu promowania swoich produkcji. Poniższa reklama God of War pojawi się w pierwszej kolejności w amerykańskiej TV.

Co prezentuje? Nie ma większego sensu omawianie spotu, ponieważ i tak każdy zechce rzucić na niego okiem. Można jednak dodać, że jest widowiskowo i dynamicznie, prym wiodą oczywiście Kratos i Atreus.


Jak przypomina końcówka materiału, premiera God of War zaplanowana została na 20 kwietnia.

Planujecie zakup? Przypominamy, że w sprzedaży wyląduje również PlayStation 4 Pro w barwach God of War.

Źródło: PlayStation

Odsłon: 2624 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
    1. szmalcownikżydowski
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-03-19 13:22

      Kolejny debil, któremu nasra się na talerz, napisze SONY i to wpieprzy, aż mu się uszy będą trzęsły.

      Co do gry to godna polecenia, ale już nie będzie takiego szału jak w przypadku wcześniejszych części.

      Skomentuj

    2. mesjan
      Oceń komentarz:

      15    

      Opublikowano: 2018-03-19 13:36

      Rozumiałbym twoją podnietę gdybyś był posiadaczem akcji firmy sony. Jeśli nie to przemawia przez ciebie fanatyzm co jest domeną ludzi o niskiej inteligencji.

      Skomentuj

    3. volverine5000
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2018-03-19 14:29

      PS4RaceMaster każda gra z Sony by lepiej wyglądała na PC wystarczy sobie porównać FF XV na Sony Kontra FF XV PC i od razu widać jak te twoje Playstation 4 i PS 4 PRO zostało zmiażdżone do tego jeszcze te Exploity co pozwalają grać w gry piracke na konsoli wydane do 8 czerwca 2017 roku.
      Tak samo było z Playstation 3 ładowanie Exploita i jazda po pandzie.Nie potrafią zabezpieczać swoich konsol i taka prawda.Niedawno był to soft 4.05 teraz już 4.55 więc całkiem playstation 4 poległo bo dostać konsole z softem 4.55 to żaden problem tylko patrzeć jak rozwalą najnowsze softy.

      Microsoft patrzy i się śmieje!Ta ich najnowsza wersja konsoli to porządny produkt a nie jakaś popierdółka jak ps4 pro.

      Playstation nie tylko że ma przestarzałą grafikę to jeszcze zostało zalane piratami jak PC więc twoje argumenty że tylko na PC piractwo istnieje skończyło się a FF XV pokazuje jak konsola jest denna na dzisiejsze czasy i jak duża potrzeba jest zrobienia nowej generacji.

      Kupisz ps4 ograsz te gry i nuda bo te wszystkie gry są tylko na raz i wracanie do nich po prostu nudzi widać na allegro i olx masowe wyprzedaże konsol ps4 na gwarancji co świadczy że ludziom się po prostu znudziły!

      Skomentuj Historia edycji

  1. daniyal
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2018-03-19 12:52

    Kiedy będzie na PC ? ^^

    Skomentuj

    1. bajanoski
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2018-03-19 13:39

      Jakby to powiedział Michnik "Jak ty sku***synu zmądrzejesz".
      Skończcie już tę wojnę konsola vs pc, ile można...

      Skomentuj

      1. leon-san
        Oceń komentarz:

        14    

        Opublikowano: 2018-03-19 14:23

        Gdzie tu wojna? Jako posiadacz tylko i wyłącznie PC, też bym chciał zagrać w niektóre gierki. Zwłaszcza, że dla kliku exclusivów nie będę kupował konsoli. Oraz dlatego, że mimo prób, nie jestem w stanie przestawić się na sterowanie padem.

        Skomentuj

        1. bajanoski
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-03-19 15:16

          Na razie nie ma, ale takie komentarze do takiego czegoś prowadzą. Sam ostatnio byłem świadkiem g*wonburzy na innej stronie pod postem odnośnie nowego GOW. Ludzie tak przekonywali do swojej racji i ubliżali innym, że nastukali 300 komentarzy...
          Sam osobiście mam PC, a GOW to kolejna gra, która zachęca mnie do kupienia w końcu PS4 i prawdopodobnie to uczynię za jakiś czas. Na konsoli najlepiej gra się w gry, które są z widoku tpp.

          Skomentuj

  2. PayStation4PowerOF18fps
    Oceń komentarz:

    -12    

    Opublikowano: 2018-03-19 14:12

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Chętnie ograłbym na PC. Szkoda że nie będzie :)

    Skomentuj

  3. Chong-li
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2018-03-19 18:15

    PS4RaceMaster dlaczego już nie piszesz że na komputerach jest piractwo a na Sony nie ma? i dlaczego nie wypowiedziałeś się na temat FF XV które na PC wygląda o niebo lepiej niż na Playstation 4 widzimy wszyscy że i ciebie piecze i zwykły puder do pupci nie pomoże.

    Dlaczego piszesz że każda gra wydana na wyłączność Playstation 4 ma lepsza oprawę audio wizualną niż gry na PC skoro square pokazało nam że konsola playstation 4 jest właśnie ograniczona wizualnie względem komputerów osobistych i udowodnili wszystkim że właśnie gra przeniesiona z Playstation 4 wygląda lepiej na PC i obsługuje nawet textury 8k.

    Czemu mają służyć te twoje prowokacje oprócz wywołania kłótni w komentarzach?

    Skomentuj Historia edycji

  4. Zapinator
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2018-03-19 18:28

    PS4RaceMaster jak widzimy nie potrafisz odpowiedz na pytania panów wyżej bo tak bardzo cie piecze tyłek do czego i ja się przekonuje że temat Final Fantasy XV omijasz szerokim łukiem.

    Widzimy teraz dokładnie "Ten twój Final z pc to może co najwyżej z pożałowaniem spojrzeć na takiego Uncharted4 czy Horizon ZD w kwestii oprawy"

    Nie zapomnij że ten "nasz" final pokazał się najpierw na konsoli playstation 4 a potem na pc i Pecetowa wersja depcze tą z konsoli w glebę

    "A i pokaż ten swój HDR w grach ech...... szkoda słów :) "

    Final Fantasy 15 na PC posiada HDR i teksturowanie 4k oraz 8k

    Czyli prawda jest taka jakby przenosili wszystkie gry z konsoli Sony to wszystkie by wyglądały na PC lepiej czyli poprostu ps4 jest słabiutka technologicznie na dzisiejsze czasy bo nie można zrobić na niej tak dobrze wizualnie gry jak na kompie o czym pisali nawet twórcy FF XV

    Widzimy również że na temat piractwa na PS4 też milczysz....a tak byłeś zawsze wyszczekany że na konsola nie jest spaczona piraceniem....i co głupio ci teraz co?

    Piecze cie teraz mocniej co?

    Skomentuj Historia edycji

      1. dopelfinger
        Oceń komentarz:

        14    

        Opublikowano: 2018-03-19 18:53

        Ha ha ha znowu omija temat Final Fantasy 15 na PC buahahahaahahah co za typ ludzie mu piszą że gra wydana na pc lepiej wygląda a ten jakieś bzdety pisze hahahaahah i jeszcze do tego pisze o piractwie na pc skoro każdy mu zadaje pytanie dlaczego teraz nie gada że piractwo właśnie zjada konsole sony playstation 4 ten PS4RaceMaster to jakiś fanatyk.

        Człowieku pytania brzmią!!!!

        1.Dlaczego nie piszesz że Final Fantasy 15 wygląda lepiej na PC skoro wygląda lepiej!!!

        2.Dlaczego nie piszesz jak zawsze że tylko pc zjada piractwo jak kiedyś skoro każdy już wie że sony 4 jest piracona na potęge ????!!!!!


        Co ty masz w głowie że ludzie się ciebie pytają a ty nie odpowiadasz na pytania tylko piszesz jakbyś mózgu nie miał o czymś innym.Koleś ogarnij się bo rozwalasz system swoim debilizmem.

        Co ty pierdaczysz o oprawach audiowizualnych ja sam mam ps4 pro kupioną w dniu premiery o czym ty mogłeś tylko pomarzyć,posiadam 75 calowy telewizor oled z HDR i zestaw kina domowego Dolby Atmos 7.1.2 więc chociaż mi nie pitol o swoim dupnym sprzecie który posiadasz bo koło mojego to nawet nie stał i długie lata nie będzie.

        CZłowieku FF XV na PC rozpierdziela ten z Soniacza w drobny mak a gier na PC z HDR jest na maksa (część jest nie te symulowane cześć prawdziwe tak samo jest na sony więc zamilcz)co ty za bzdury skrobiesz ja piernicze!

        Skomentuj Historia edycji

          1. dopelfinger
            Oceń komentarz:

            16    

            Opublikowano: 2018-03-19 19:13

            PS4RaceMaster zostałeś pozamiatany dzieciaku przypominam ci ze każdą konsole mam w dniu premiery nie przebijesz mnie wiec zaprzestań durnych zaczepek, dla takiego oganiętego człowieka jak ja nie ma problemu posiadania komputera i konsoli na raz w domu przez co nie pitole bzdur na temat grafiki tak jak ty to robisz.

            Za rok będzie nowa generacja konsol dla mnie nie ma problemu będe miał od ręki tak samo jak nową generacje kart graficznych i znowu będziesz pozamiatany.

            Piszesz bzdury wnerwiasz ludzi sowimi głupotami kubeł zimnej wody na łeb ci się przyda.

            Prawdziwy gracz nie robi gówno burzy tak jak ty.Dla prawdziwego gracza każda platforma jest piękna i ma szacunek do innych ludzi wymienia się poglądami doświadczeniem i wspólnie się zagrywa TO JEST prawdziwy Gracz!


            Skomentuj Historia edycji

  5. Zapinator
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-03-19 18:38

    .