Na topie

12-minutowa wycieczka po świecie The Crew 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Zaprezentowany materiał wideo skupia się na ukazaniu otwartego świata oraz pojazdów, jakie otrzymamy tutaj do wyboru. W The Crew 2 pojawią się nie tylko samochody i motocykle.

  • 12-minutowa wycieczka po świecie The Crew 2
A A

Sympatycy gier wyścigowych powinni mieć z tyłu głowy zbliżającą się powoli premierę The Crew 2. Producent i wydawca ostatnimi czasy nie prezentują nam nowych materiałów, ale teraz zostali wyręczeni.

Dość obszernym materiałem pochwaliła się redakcja IGN, która ma okazję do bliższego zapoznawania się z omawianą produkcją. Wideo trwa około 12 minut i skupia się na ukazaniu otwartego świata, z jakim będziemy mieli tutaj do czynienia.

Jednocześnie otrzymujemy mały pokaz szerokiego zaplecza pojazdów, z których można będzie korzystać. Przypomnijmy, że pojawią się nie tylko samochody i motocykle, ale również samoloty i łodzie. Przełączanie się pomiędzy nimi będzie możliwe w dowolnym momencie. I właśnie ta kwestia budzi pewne kontrowersje, niektórym bardzo się podoba, inni widzą tu element do krytyki. Wypada pamiętać, że zabawa w The Crew 2 ma oferować zręcznościowy model jazdy/lotu. Dajcie znać, jakie są Wasze odczucia.


Pierwotnie zakładano, iż The Crew 2 zadebiutuje w marcu. Premierę jednak przełożono, obecnie mówi się o dacie 29 czerwca. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One

Źródło: IGN

Odsłon: 3825 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. korbee
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-04-21 06:29

    Brałem udział w testach zamkniętej alphy i muszę stwierdzić, że gra jest rewelacyjna. Model jazdy o niebo lepszy od poprzedniej części a latanie to coś wspaniałego. Przęłączanie między pojazdami to najlepsze co mogli dodać.

    Skomentuj

  2. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-04-21 09:10

    Ciekawe czy będzie wyzwanie aby skosić jak najwięcej brzóz bez uszkodzenia samolotu :D

    Skomentuj

    1. Liran
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-04-21 10:14

      Ha ha ha! Ale przezabawny śmieszek.

      Skomentuj

    2. bajanoski
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-04-21 11:10

      Jak mnie wkurza to, że zawsze znajdzie się jakiś typ gdzie na temat zupełnie odmienny, musi do*ebać coś o polityce. Litości ludzie... To jest gorsze niż trolling.

      Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2018-04-21 11:47

    A co do wypadku ma polityka? To że PiS zrobił z tego szopkę i działania polityczne to już trzeba być sztywnym bo kogoś urażę? Trochę dystansu. Jak tworzone są memy o Magiku, Chadzie i Hawkingu to jest ok?

    Skomentuj

    1. bajanoski
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-21 12:38

      Serio? Katastrofa Smoleńska w żadnym stopniu dla ciebie nie łączy się z polityką?
      Sztywnym? Szopkę? Ja takiego nic nie powiedziałem. Ogarnij się.

      Tak wtedy jest okej bo nie są to memy POLITYCZNE.

      Ja i nie tylko ja, mam już dosyć wtykania polityki wszędzie gdzie się da.

      Włączasz tv - jeden przez drugiego nadaje,
      Wchodzisz na strony internetowe - co drugi artykuł o polityce,
      Wchodzisz na forum swojego miasta - co drugi post o polityce,
      Wychodzisz na dwór - połowa ludzi gada o polityce,
      Niedługo polityka będzie nawet w lodówce.

      A najgorsze z tego wszystkiego jest to, że na takich stronach jak benchmark.pl, znajdzie się ktoś to wyskoczy z polityką w wątku o grach. Już nawet nie wspomnę co dzieje się na innych stronach.
      Artykuł o jedzeniu, o samochodach, o domach, o sprzęcie elektronicznym, itp. itd. - zawsze ktoś wetknie politykę do zupełnie innego tematów. Rzygać mi się już tym chce.

      Skomentuj

      1. taki_jeden
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-23 09:57

        Po części masz rację. I zgadzam się, że komentarz nawiązujący do "katastrofy Smoleńskiej" był niepotrzebny. Aczkolwiek według mnie z innego powodu. Jest po prostu tak suchy, że już gryzienie piachu lepiej zaspokaja pragnienie.

        A rację masz po części, bo może i faktycznie polityki jest dużo wokoło, ale niestety bądź "stety" jest to część codziennego życia. I powiedziałbym, że dość ważna część.

        Skomentuj

  4. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-04-21 14:05

    Katastrofa jak każda inna tyle że z głową Państwa, żadnej polityki nie miałem na myśli, bo mnie też już denerwuje wszędzie gdzie nie spojrzeć to polityka.

    Skomentuj

  5. arturoski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-21 14:37

    Uderzył w lampę, po czym dostał +10 NEAR MISS...

    Skomentuj

  6. grzech717
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-04-21 15:28

    Ta gra to wielkie Gó....!

    Skomentuj

    1. taki_jeden
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-23 09:59

      Góry?

      Skomentuj

  7. jarrino
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-21 16:27

    Jako zabawa dla dwunastolatka,być może fajna...

    Skomentuj

  8. Skaza
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-21 16:43


    Przyznaję, dość nietypowy pomysł.

    Ale ileż można grać w tego samego Need for Speed...

    Jestem ciekaw, co z tego wyjdzie.

    Skomentuj

  9. sabaru
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-22 00:30

    To jest wersja z konsol? Te wcześniejsze gameplaye które pokazywali to o wiele ładniej wyglądały.

    Skomentuj

  10. sk3jcior
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-22 13:29

    Nudna będzie ta gra coś czuję :/