Na topie

The Division dopiero w 2015 roku?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Producenci: Ubisoft

Wygląda na to, że poczekamy nieco dłużej.

The Division gra bohater

AA

Najnowsza gra sygnowana nazwiskiem słynnego, nieżyjącego już niestety pisarza Toma Clancy’ego – The Division – zapowiada się świetnie. Jak wynika z najnowszych doniesień – najprawdopodobniej będziemy musieli jeszcze na nią nieco poczekać.

Źródło mające być członkiem ekipy Ubisoft Massive przesłało redakcji GameReactor wiadomość o następującej treści – „Silnik gry działa dobrze, nie jest całkowicie ukończony, ale działa dobrze. Właściwe prace nad tworzeniem gry dopiero się jednak rozpoczęły. Nie będziemy w stanie wypuścić The Division w 2014 roku. To duży projekt, a my wciąż mamy jeszcze bardzo dużo do zrobienia”.

Ubisoft nie ma zbyt dobrej passy. Pod koniec ubiegłego roku, zaledwie na miesiąc przed zapowiadaną premierą gra Watch Dogs została przesunięta na maj bieżącego roku. Inną grę – Rainbow Six: Patriots – spotkała natomiast jeszcze gorsza przygoda. Otóż twórcy zatrzymali prace i rozpoczęli cały projekt na nowo.

Ubisoft odmawia na razie komentarza. Może więc być to tylko plotka. Cóż, pozostaje tylko czekać na informacje.

Źródło: VG247, GameReactor

Odsłon: 5324 Skomentuj newsa
Komentarze

19

Udostępnij
  1. Hulajdusza
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-01-07 17:57

    Czemu mnie to nie dziwi ? ;f

    Skomentuj

  2. Tabcin
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2014-01-07 17:58

    Znając Ubisoft będzie to tytuł nastawiony na $$$$$$$$$$$$$$$, a gracze będą na samym końcu. Tak jak ma to miejsce w Asasynie, Splinter cellu, czy też " darmowym " Ghost Recon Online. Nie napalałbym się tak na ten tytuł. Jak zwykle górą będą pieniądze, nic dla graczy.

    Skomentuj

    1. lukaszek2807
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2014-01-07 18:09

      UBI nie jest grupą głupców. W tym roku Ghost Recon Online ma wyjść z fazy open beta. Obecnie system f2p jest już nazywany jako pay2win, a więc UBI chce przez rok sprawdzić jak można najefektywniej dołożyć starań, aby nasz portfel się kurczył w tempie ekspresowym.

      Skomentuj

    2. hideo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-01-07 20:13

      Ubi od czasów Drivera San Francisco dla mnie robi naprawdę dobre gry, AC3, AC4, Splinter, FC3 (+Blood Dragon), Rayman a teraz czekam na Dogsów, chyba czasy crapu od Ubi minęły :) ostatnio prują hitami, to cóż pozostaje powiedzieć? Viva la France! ;D (bo to firma francuska)

      Skomentuj

      1. impulse_101
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-01-08 10:56

        No nie wiem czy wypuszczajac pierdyliard assasinow z czego moze z 2-3 sie udadza to to jest sukces. FC2 z ta ich 'dunia' to odkupione dziecko cryteka wiec to nie 100% ich sukces. Do tego polityka dmr i dlc... Nie uwazam ubisoftu za jakies wybitne studio.

        Skomentuj

    3. Drift3R
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-01-08 11:15

      Nie zgadzam się z Tobą. Nie każdy Assassin był wybitny, ale zawsze solidny. Ostatnia odsłona była kapitalna. Ubi miewa wpadki i nie jest idealne, ale robi solidne gry.

      Skomentuj

  3. WeeZooT
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2014-01-07 18:10

    I bardzo dobrze. Jeśli ma wyjść niedopracowana to lepiej nie wypuszczać. Jeszcze kilka lat temu to była "oczywista oczywistość". Dziś króluje mentalność wypuszczania półproduktów, na przysłowiową "krechę" zaciągniętą u graczy, z mentalnością "dawać kasę, a potem będziemy się martwić".

    Poza tym, moim zdaniem gry Ubisoftu ostatnio są lepsze (np. FC3, AC:BF, SC:BL). Tak więc teza, że firma ma ostatnio złą passę, jest dla mnie chybiona.

    Skomentuj

    1. Antiax
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-01-07 18:14

      Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie wiem czy osoby, które tak krytykują grę Assassin's Creed IV naprawdę w nią grały. Może się ona nie podobać, ale nie można o niej powiedzieć, że jest grą złą. Jak dla mnie ostatnio Ubisoft naprawdę solidnie wykonuje swoja pracę, co potwierdzają wyżej wymienione przez Ciebie tytuły.

      Skomentuj

      1. Dudi4Fr
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-01-07 18:27

        Mówić co chcecie ale dla Mnie IV jest najlepsza częścią tuz po fenomenalnej II.... Ostatnio fabula (zwłaszcza ta z czasu obecnego) mnie tak nie ruszyła własnie jak w AC4, poprzednia gra to był Bioshock Infinite którego fabula według mnie rozgromił rok 2013.

        Skomentuj

        1. hideo
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2014-01-07 20:30

          dla mnie najlepsza fabularnie była 3 (Ameryka za pięknych czasów walki o wolność!) i też dzięki grywalnie dzięki znacznie usprawnionej walce i grafice w stosunku do poprzedniczek, od 3 Asasyn zaczął być dla mnie hitem :) 4 też świetna, czekam na pc wersję Liberation bo nadchodzi :)

          Skomentuj

    2. Sir R
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-01-07 19:05

      Dokładnie, lepiej poczekać i dostać produkt dopracowany niż byle co pełne bugów. Lecz pierw zobaczymy jakie rezultaty da takie przesunięcie w grze Watch Dogs - tu również mam nadzieję, że dostanę produkt dopięty na ostatni guzik.

      Skomentuj

    3. Drift3R
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-01-08 11:17

      Zgadzam się z Tobą.

      Skomentuj

  4. Antiax
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2014-01-07 18:11

    Takie narzekania graczy, że grę dostaniemy dopiero w 2015 roku mnie martwią. Przecież jeśli premiera jest przesuwana w celu poprawienia rozgrywki, ulepszenia gry itd. to dlaczego gracze narzekają ? Naprawdę tego nie potrafię zrozumieć, bo gdy potem dostają gracze takiego bubla jakim jest np. BF 4 na PC to jest wielkie rozgoryczenie, ale sama presja jaka wywierana na twórcach jest nie zdrowa. Ostatni Assassyn pokazał, że Ubi się nie skończyło i ma naprawdę ogromny potencjał - dla mnie takie przesuwanie premiery to nic wielkiego, przecież w tym roku dostaniemy od nich Watch Dogs, więc z chęcią zaczekam na jeszcze bardziej rozbudowane The Division.

    Skomentuj

    1. piccardo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-01-07 23:23

      A potem znów mogą przełożyć... I co ważne TERAZ gra robi wrażenie a co jeżeli na 2015 jest zaplanowane więcej takich tytułów? To UBI wiele straci bo konkurencja przejmie spore kawałki "tortu" Po za tym co ich powstrzymuje? Maja banalną platformę pod wieloma względami bo Xone, PS4 i PC to jedno i to samo więc w czym problem? Brak ludzi wątpie, brak kasy raczej nie a może boją się że inne tytuły które wypuścili jeszcze w starej "plastikowo-konsolowej" formie starej daty by się nie sprzedały i nie można od tak rzucić czegoś świeżego bo co z tymi kapciami które mają teraz?

      Skomentuj

  5. Kessarath
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-01-07 18:11

    Kur******a,... wiedziałem....

    Skomentuj

  6. AndreoKomp
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-01-07 18:57

    Szkoda, bo teraz robi wrażenie, a w 2015 roku będzie pewnie już nie jedna taka produkcja.

    Skomentuj

  7. alkold
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-01-07 22:37

    spore rozczarowanie dla nas ze strony ubisoft ale może się jeszcze bardziej i gra będzie nieziemska więc można poczekać niecierpliwie, poczekamy dowiemy się ale niech tego nie spartolą bo jak na razie gierka zapowiada się w pierwszej dziesiątce najlepszych gier.Wiec życzę powodzenia i dobrej gry .

    Skomentuj

  8. luk4so
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-01-08 12:23

    Jako zapalony gracz nie mogę zrozumieć Waszego narzekania i ciągłego obrzucania błotem Ubisoft'u i ich projektów. Wyznam Wam że na premierę DayZ Standalone czekałem nieco ponad rok. Oczywiście że byłem bardzo niezadowolony i rozczarowany z tego powodu. Moja wewnętrzna natura Polaka chciała napisać co o tym myśli, w wulgarny sposób ofc. jednak skutecznie się powstrzymywałem.
    W końcu w ubiegłym m-cu gra wyszła, w wersji Alpha. Ma sporo błędów ale grywalność jest obłędna. Do tego dużo dużo lepsza grafika.
    Z tego doświadczenia wiem że na The Division warto poczekać. A przesunięcie premiery w celu dopracowania gry mnie nie dziwi. Widzieliście możliwości silnika? Zapierają dech w piersiach co? Ale grafa to nie wszystko, potrzebujemy fabuły.
    A co do FreeToPlay ... nie ma nic za darmo, nie nauczyłeś się jeszcze?

    Skomentuj

  9. FreeManPOL
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-01-11 21:45

    Ja mam kredyt zaufania dla Ubisoftu i ich projektów. Wiadomo, że każda ich produkcja zakończy się sukcesem kasowym :) Z chęcią poczekam do 2015 roku, tym bardziej, że gra wygląda niesamowicie.