Gry komputerowe

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - zwiastun z okazji premiery na PC

z dnia 2015-03-17
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Koniec z obowiązkowym abonamentem w The Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online

Dziś (17 marca) na komputerach osobistych debiutuje The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Co to oznacza? Ano całkiem sporo.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to najnowsza, kompletna edycja sieciowej odsłony tej jednej z najpopularniejszych serii w branży. Zawiera ona pełną wersję gry oraz pakiet sześciu wydanych dotąd aktualizacji. 

Ci, którzy nabyli The Elder Scrolls Online wcześniej, będą mogli za darmo zaktualizować swoje wersje do Tamriel Unlimited. Jest to o tyle istotne, że edycja ta wprowadza potężne zmiany w modelu biznesowym. Czyniąc długą historię krótką: całkowicie zniesiony zostaje obowiązek opłacania miesięcznego abonamentu.

Niemniej jeśli chcecie płacić – śmiało. W zamian możecie liczyć na dodatkowe bonusy do zdobywanego doświadczenia i złota oraz dostęp do kolejnych rozszerzeń DLC bez dodatkowych opłat.

Przy okazji warto przypomnieć, że The Elder Scrolls Online już 9 czerwca trafi też na konsole PlayStation 4Xbox One (oczywiście również w wersji Tamriel Unlimited).

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Z okazji premiery ukazał się nowy zwiastun gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, zawierający fragmenty rzeczywistej rozgrywki. Możecie go obejrzeć poniżej:

Źródło: Cenega

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Co się stało nikt nie gra więc znoszą abonament? teraz jak na złość powinno jeszcze więcej graczy odejść lub dalej tego nie kupować żeby pokazać niechęć dla gier tego typu.
 • avatar
  Niech się lepiej po prostu wezmą za nowego Fallouta, lub ewentualnie kontynuację normalnego TES'a.
  Zaloguj się
 • avatar
  Gra wymaga zakupu podstawki.
  Ceny kiedyś 33zł na G2A, 50zł w Biedronce.

  Teraz gra niestety kosztuje 160 - 220 zł w zależności od źródła.
 • avatar
  A co lipne to mmo? bo właśnie tak się zastanawiałem czy qpić to czy Guild Wars 2
  Zaloguj się
 • avatar
  nie widzę sensu kupowania tej gry na XBox. i tak trzeba płacić abonament, tyle że microsoftowi, ok. 80pln na kwartał. za xbox to ja serdecznie dziękuję. Xbox360 jest prawdopodobnie moją ostatnią konsolą.
 • avatar
  Model biznesowy oparty o "zapłać żeby mieć więcej" (złoto, exp) jest bardzo niebezpieczny, gdyż może prowadzić do "zapłać aby mieć lepsze staty" a z tego co mi wiadomo ludzie raczej niechętnie grają w takim syfie. ;]

  Ogólnie akceptowalne metody mikropłatności to wszelkiego rodzaju ozdobniki estetyczne, niewpływające bezpośrednio na dorobek w grze.