Na topie

Najlepsze horrory na Halloween - w co warto zagrać?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W co zagrać w Halloween? Oto 10 najlepszych komputerowych horrorów!

AA

Komputerowe, konsolowe i mobilne gry w konwencji horroru przeżywają swoisty renesans. Pomimo tego, że znane i uznane serie jak Silent Hill czy Resident Evil, albo odeszły w zapomnienie albo przeistoczyły się w zwykłe strzelaniny, to sam gatunek ma się naprawdę nieźle.

Halloween jest akurat odpowiednią porą, by zapoznać z grami z gatunku grozy. Warto też wspomnieć, że nasi rodzimi twórcy poczynają sobie w tej konwencji nadzwyczaj śmiało!

Jeśli więc macie ochotę na jak najbardziej rzetelny top horrorów z tego roku (załapały się też gry, które w 2015 otrzymały aktualizację - DLC lub Redux), chociaż przedstawiany przez wyjątkowo nietypowego prowadzącego, charakteryzującego się absurdalnym poczuciem humoru - to zapraszamy do oglądania!

Program IT Hater powstaje w ramach platformy blogowej benchmark.pl.

Żródło: informacja własna

Odsłon: 9477 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
  1. prime27pl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-10-30 17:20

    Silent Hill 2

    Skomentuj

  2. Marucins
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2015-10-30 17:22

    A graliście w coś takiego - ruszasz tyłek na cmentarz aby zapalić znicze dziadkom, ciotkom, wujkom i pozostałej rodzinie?

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2015-10-30 17:31

      dla ciebie to horror ?

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2015-10-31 09:38

        tak bo on zapala znicze tym jeszcze zyjacym :)

        Skomentuj

      2. Marucins
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-10-31 17:57

        Chodziło mi raczej o pchaniu się w tradycję Zachodu.
        Właśnie wbiłem na FB aż rzygać się chce tym Halloween i to kumple ze szkolnych ławek. "Najlepsze horrory na Halloween"
        Moje widziało dynie w przedszkolu.

        Skomentuj

    2. patryk009
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-10-30 18:10

      31 pazdziernika? A sam sobie idź.

      Skomentuj

    3. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-10-30 19:56

      chciales byc zabawny ale takie cos robie raz w miesiącu i niekoniecznie 31.

      Skomentuj

    4. Snack3rS7X
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-10-30 20:30

      I masz tylko jedno życie :D

      Skomentuj

  3. Hedrox
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-10-30 17:43

    Amnesia

    Skomentuj

  4. Kapucynek
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-10-30 18:16

    Silent Hill 2. Wolał bym się bić po twarzy niż kolejny raz w to grać - masochizm! :D

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-10-30 18:42

      świetna gierka :D

      Skomentuj

      1. Kapucynek
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2015-10-31 09:58

        Pamiętam jak byłem mały i w to grałem... Nie mogłem spać po nocach. No i ten 1 film Silent Hill... scena gdzie Piramidogłowy zerwał z kobiety skórę... też nie mogłem usnąć. Do tej pory mam uraz psychiczny do odgłosu syreny. :)

        Skomentuj

  5. Marboro
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-21 21:53

    Gdzie te czasy gdy grało się w stare dobre Silent Hill :)