Na topie

Trwa darmowy weekend z Rainbow Six Siege

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Czasu na zabawę jest jeszcze sporo. Na PC akcja kończy się 17 lutego o godzinie 21:00, a na konsolach dopiero 18 lutego.

 • Trwa darmowy weekend z Rainbow Six Siege
A A

Pisaliśmy już o darmowym weekendzie z Arma 3. Jeśli macie chwilę wolnego to możecie zapoznać się także z Rainbow Six Siege.

Również w tym przypadku mówimy o akcji darmowy weekend, która dla wielu producentów i wydawców stała się lubianą formą promocji swoich gier. Tym razem Ubisoft oddaje w ręce graczy właśnie Rainbow Six Siege i to na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Czasu na zabawę jest jeszcze sporo. Na PC akcja kończy się 17 lutego o godzinie 21:00, a na konsolach dopiero 18 lutego. Udostępniono wszystkie mapy i wszystkie tryby rozgrywki. Osiągnięte postępy można będzie zachować w przypadku zakupu pełnej wersji gry. Podczas darmowego weekendu można zrobić to ze zniżką, w zależności od wydań rabaty sięgają 60%.

Warto nadmienić, iż w Rainbow Six Siege cały czas pojawiają się nowe elementy. Jedną z nich będzie mapa Outback, którą ostatnio nieco nam przybliżono.

„Witamy w Outback! Położona w Red Heart w Australii mapa jest hołdem dla wszystkich zakurzonych stacji obsługi i moteli, które zaludniają zapomniane autostrady kontynentu, miejsca wypełnione ciężko pracującymi mieszkańcami i specjalnymi pozycjami menu, których nie znajdziesz nigdzie indziej.”


Źródło: ubisoft

Odsłon: 5295 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. stalkerpl
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-02-17 13:59

  szukają kolejnych chętnych by kupowali dlc

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!