Na topie

Tryb rywalizacji na nowym zwiastunie Destiny 2 [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Bungie powoli kończyć będzie prace nad Destiny 2. Wedle obietnic, gracze nie będą się tutaj nudzić.

 • Tryb rywalizacji na nowym zwiastunie Destiny 2 [AKT.]
A A

Zaczynamy stawiać coraz większe kroki do premiery Destiny 2. Póki co twórcy nie zasypywali nas nadmiarem materiałów, ale możliwe, że teraz będzie ich więcej. Przynajmniej jeden nowy zwiastun już mamy.

Wedle deklaracji twórców, Destiny 2 będzie zauważalnie bardziej rozbudowane niż poprzednia odsłona serii. Ciekawsza fabuła, usprawniony gameplay i ładniejsza grafika to tylko niektóre zmiany. Gracze otrzymać mają sporo trybów rozgrywki, w tym kilka opcji rywalizacji w sieci.

Przywołany zwiastun prezentuje tryb rywalizacji 4 na 4. Chociaż nie jest szczególnie długi przybliża kilka klas postaci oraz ich umiejętności i uzbrojenie. Dobitnie potwierdza też, że zmagania będą tu bardzo dynamiczne.

Omawiane wideo zamieszczamy poniżej, a jednocześnie przypominamy, że premiera gry we wrześniu na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a w październiku na PC.


AKTUALIZACJA, 09.08.2017

Zwiastun dostępny jest już także w polskiej wersji.


Źródło: PlayStation EU

Odsłon: 2873 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Gry w marketplace

 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-09 09:05

  zapowiada się fajnie tylko mam wrazenie ze troche postarzała się sama i to co było w jedynce naprawde fajne to teraz po prostu jest tylko kontynuowane bez nowych elementów.

  Skomentuj

  1. kitamo
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2017-08-10 00:23

   To nie jest kwestia żadnego pokolenia, to kwestia tego że pręznie rozwijają się gatunki gier esportowych które to nie potrzebują fabuły a wazna jest dynamika rozgrywki.
   Destiny to gra w ktorej liczy się po prostu gra i grind. Fabułe ma i to nie najgorszą ale to nie od tego jak bardzo skomplikowana jest fabuła zalezy jakosc gry tylko od tego jak bardzo wpasuje się w to czym ma faktycznie być i czemu ma służyć.
   Jak robisz przygodówkę to fabuła jest na pierwszym miejscu. Jak robisz shootera to sam gameplay jest ważniejszy niz fabula.
   Tak więc glupoty gadasz albo nie grales w destiny i nie wiesz czym ta gra wlasciwie jest.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!