Na topie

UberEATS - usługa działa już w Krakowie

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Mobile Aplikacje mobilne Ciekawostki Internet Tematyka: Uber

Od roku w Warszawie, od pół roku w Poznaniu i od dzisiaj w Krakowie – usługa UberEATS działa już w trzech polskich miastach, umożliwiając ich mieszkańcom zamawianie jedzenia z popularnych restauracji prosto do domu czy miejsca pracy.

 • UberEATS - usługa działa już w Krakowie
A A

Po Warszawie i Poznaniu przyszedł czas na Kraków. Mieszkańcy dawnej stolicy naszego kraju mogą już zamawiać jedzenie za pośrednictwem UberEATS.

UberEATS w Krakowie

19 lutego wystartowała usługa UberEATS w Krakowie. Oznacza to, że osoby przebywające w tym mieście mogą skorzystać z aplikacji, by w godzinach 11.00-23.00 (od poniedziałku do niedzieli) zamówić jedzenie ze współpracującej restauracji i otrzymać w ciągu od około pół godziny do godziny paczkę do wybranego miejsca, co kosztuje 8 złotych bez grosza.

W usłudze zamówienia są realizowane samochodami, rowerami i skuterami. Pomoc w wyborze potrawy jest zaś oferowana w aplikacji (która z czasem sama odkrywa, co smakuje użytkownikowi i potrafi mu doradzić).

UberEATS screen

Do skorzystania z UberEATS wystarczy konto Uber (to samo, co w usłudze transportowej) oraz aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. 

Pobierz aplikację Uber Eats

Pobierz UberEATS na Androida
Pobierz UberEATS na Androida
Pobierz UberEATS na iOS
Pobierz UberEATS na iOS

UberEATS dzisiaj i jutro

Aktualnie UberEATS działa w trzech polskich miastach, współpracując przy tym z prawie tysiącem restauracji – około 700 w Warszawie, 200 w Poznaniu i kilkudziesięcioma w Krakowie. Właściciele chwalą się, że średnio dostawa do klienta trwa pół godziny.

W najbliższej przyszłości właściciele zamierzają kontynuować wydłużanie listy współpracujących restauracji. Wiele wskazuje również na to, że usługa trafi do kolejnych polskich miast.

Źródło: Business Insider, Gazeta Wyborcza, Uber

Odsłon: 4707 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. dkol9
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-02-25 11:46

  Gdyby ktoś chciał kodzik na pierwszą dostawę: eats-6hs3mue

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!