Na topie

Vader - fanowski film w świecie Star Wars to coś, co warto obejrzeć

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Star Wars

Cyfry na liczniku odsłon zmieniają się w mgnieniu oka, a liczba łapek w górę jest zdecydowanie większa niż tych w dół. Vader: A Star Wars Theory Fan-Film to fanowski film, który ma w sobie to „coś”.

 • Vader - fanowski film w świecie Star Wars to coś, co warto obejrzeć
A A

Nowe filmy spod znaku Star Wars przyciągają do kin prawdziwe tłumy, ale bywają nie najcieplej przyjmowane przez fanów. Ci ostatni wiedzą jednak „z czym to się je” i potrafią sami zaserwować kawał dobrego kina w nieco mniejszej skali. Najnowszy dowód na to nosi tytuł Vader: A Star Wars Theory Fan-Film.

Jest to tworzony przez fanów cykl filmów koncentrujących się na postaci Dartha Vadera. Pierwszy, kilkunastominutowy epizod zatytułowany Shards of the Past (według scenariusza Nikolaja Wejpa-Olsena i w reżyserii Danny’ego Ramireza), jest już dostępny do obejrzenia zupełnie za darmo w serwisie YouTube. I choć do jego obejrzenia fanów uniwersum nie trzeba raczej dodatkowo zachęcać, to dodajmy, że jest to kawał solidnej produkcji…

Vader: A Star Wars Theory Fan-Film to fanowski film i dlatego też jego przyszłość nie jest do końca znana. Twórcy chcieliby kontynuować projekt, ale w dużej mierze zależy to od tego, jak dobrze się on przyjmie. Dobra wiadomość jest taka, że – sądząc po wynikach oglądalności i ocenach – jest nieźle. 

Dodajmy też, że fan stojący za kanałem Star Wars Theory na realizację projektu wydał aż 100 tysięcy dolarów i otrzymał „błogosławieństwo” ze strony Lucasfilm (które zabroniło zdobywania budżetu przez crowdfunding i zarabiania na filmie, w zamian za możliwość wykorzystania marki).

Źródło: Dork Side of the Force, Star Wars Theory. Foto na wejście: kadr z filmu (Star Wars Theory)

Odsłon: 4706 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
 1. PITUCH3
  Oceń komentarz:

  -6    

  Opublikowano: 2018-12-23 17:48

  no comments

  Skomentuj

 2. HegemoN
  Oceń komentarz:

  11    

  Opublikowano: 2018-12-23 20:26

  Ktoś pozamiatał Disney`a

  Skomentuj

 3. HegemoN
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2018-12-23 20:29

  Ktoś pozamiatał Disney`a :D Prezent dla fanów?

  Jak widać budżet to nie wszystko i da się w 10 minut zrobić coś większego niż odgrzewany kotlet starej trylogii wypchany kasą

  Szacunek i trzymam kciuki(aż się doczekać nie mogę kontynuacji ost. sceny)

  Skomentuj

 4. Eternal1
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-12-23 23:34

  Spinoff-y StarWars zawsze mile widziane.

  Skomentuj

 5. kombajn
  Oceń komentarz:

  8    

  Opublikowano: 2018-12-24 08:22

  Zaliczyłem opad szczęki, fanowski film który jest lepiej pomyślany i o niebo lepiej zagrany od filmów pełnometrażowych z gigantycznym budżetem, i przede wszystkim ma głębie scenariusza zamiast wydmuszki dla 5 latka. A i efekty specjalne są zupełnie na poziomie.

  Skomentuj

  1. bullseye
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-12-24 09:20

   Bo to jest trochę jak z dziewczynami, jak jest wyjątkowo brzydka to będzie się ratowała "efektami specjalnymi" mimo że lepiej jej jest bez nich, a gdy jest wyjątkowo ładna to "efekty" są jej zbędne :)

   8 część SW najlepsza, w domu z 4 razy starałem się obejrzeć do końca, i cieszę się że nie wydałem 30zl na bilet..... lepiej byłoby oddać ta gotówkę Żulowi który lepiej ją spożytkuje.

   Na 9 też na 100% już się nie wybiorę.

   Skomentuj

 6. xxx.514
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-12-25 22:51

  Tak się kończy, jak za rzeczy biorą się ludzie, którym naprawdę zależy. Trzymam kciuki za sukces i przejęcie marki od Myszki Miki.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!