Na topie

W sobotę otwarcie kolejnego salonu Xiaomi - Pocophone F1 za 999 zł

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Laptopy Mobile Telefony Gadżety Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Producenci: Xiaomi

Salon będzie zlokalizowany w Galerii Katowickiej. Największa walka powinna rozegrać się o smartfony, w kuszących cenach oferowane będą bardzo ciekawe modele tego chińskiego producenta.

  • W sobotę otwarcie kolejnego salonu Xiaomi - Pocophone F1 za 999 zł
A A

Bardzo szybko zwiększa się liczba salonów Xiaomi w naszym kraju. Lada chwila otworzą się drzwi kolejnego (piątego) z nich.

Kiedy konkretnie? W najbliższą sobotę, 8 grudnia. Zainteresowani powinni odnotować, iż otwarcie zaplanowano na godzinę 10:00. Salon o powierzchni 131 metrów kwadratowych będzie zlokalizowany w Galerii Katowickiej. Oczywiście kolejki ustawią się wcześniej. I tym razem nie zabraknie bowiem promocji.

Największa walka powinna rozegrać się o smartfony, w kuszących cenach oferowane będą bardzo ciekawe modele tego chińskiego producenta. Xiaomi Pocophone F1 za 999 złotych zgarnie 10 pierwszych osób. W przypadku Xiaomi Mi A2 Lite 32GB oraz Xiaomi Mi 8 Lite 64GB ceny wynosić będą odpowiednio 599 złotych oraz 999 złotych, ale już dla 100 pierwszych osób.

Promocje na otwarcie nowego salonu Xiaomi:

  • Xiaomi Mi A2 Lite 32GB za 599 zł (100 sztuk)
  • Xiaomi Mi 8 Lite 64GB za 999 zł (100 sztuk)
  • Xiaomi Pocophone F1 za 999 zł (10 stuk)
  • Mi Laptop Air 13,3 za 3199 zł (50 sztuk)
  • Xiaomi Mi Power Bank 2s za 59 zł (100 sztuk)
  • Xiaomi Mi Bunny Robot Builder 299 zł (50 sztuk)
  • Xiaomi Mi 4K Action Camera za 444 zł (100 sztuk)
  • Xiaomi Mi Band 3 za 99 zł (100 sztuk)
  • Xiaomi Mi Electric Scooter za 1999 zł + szczoteczka soniczna Mi Sonic Electric Toothbrush w prezencie
  • Xiaomi Mi Laser Projector 150" za 6999 zł

Xiaomi Katowice promocje

Xiaomi Katowice promocje

Źródło: Mi Polska - facebook

Odsłon: 5884 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. obcypl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-07 08:28

    Dzień w którym Xiaomi nauczy się, że NFC nie jest wyznacznikiem klasy premium, będzie kolejnym kamieniem milowym dla tej firmy. Póki co z tańszych chińczyków wolę Nokię ;-)

    Skomentuj

    1. HardCorak
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-07 09:54

      Nie rozumiem. Czego mają się nauczyć z tym NFC? Smartfon pokroju pocophone go nie ma ponieważ był kierowany na inne rynki gdzie jest ono niepotrzebne.

      Skomentuj

      1. angelboy
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-12-07 10:23

        jak dla mnie NFC to tylko burdel rozleniwiający ludzi i dający im przyzwolenie na brak myślenia a jak telefon zginie czy ukradną to dopiero jest problem jak karty są pozapisywane na telefonie ;)

        Skomentuj

        1. Samarytanin
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-12-07 13:22

          A jaki to niby problem, że karty są pozapisywane na telefonie. Kartę i tak musisz posiadać fizycznie, więc jak zgubisz telefon to korzystasz z karty. Ile tych kart masz tam zapisanych? 1 max 2. Chwila moment i podpinasz je od nowa na nowym telefonie. Jak ukradną to i tak nic nie zrobią, bo telefon musi być zabezpieczony aby korzystać z kart. Odpinasz je z telefonu tak samo szybko prosto z konta. Płacenie telefonem to wygoda dla wielu osób i nie obrażaj tych, którzy z tego korzystają tylko dlatego, że tego nie rozumiesz.

          Skomentuj Historia edycji

          1. angelboy
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-12-07 16:53

            rozumiem to bardziej niż Ci którzy płacą telefonami ;) życie uzależnione od telefonu to nic fajnego ;)

            Skomentuj

          2. ahael
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2018-12-08 12:09

            Raczej Nie bardzo to rozumiesz. To obecnie najwygodniejszy system płatności. Zanim wyciągnięta zostanie karta i zapłacisz to ja już w dobie dzisiejszych czasów będe w sklepie obok robić zakupy...

            Skomentuj

          3. angelboy
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-12-08 16:50

            ;D to mnie rozbawiłeś

            Skomentuj

          4. tomchina
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-12-09 10:12

            Bedzie wygodniejszy jak telefon będzie wielkości karty :)

            Skomentuj

        2. taki jeden
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-12-09 12:34

          Tak wszyscy zachwalają to płacenie telefonem, tylko że ja w sklepie jakoś nie widzę żeby ludzie tym płacili a nawet mało kto zbliżeniowo placi kartą. Wiekszość wyciąga gotówkę.

          Skomentuj

      2. Samarytanin
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-07 13:28

        Skoro telefon jest kierowany na rynek gdzie NFC nie jest potrzebne, to co on robi na naszym rynku? Twoje stwierdzenie jest bez sensu. Tylko Xiamoi ma dziwne podejście do implementacji NFC w telefonie. Jakoś inni producenci nie mają problemu aby wsadzić coś co kosztuje ich 20-30zł w telefony ze średniej półki.

        Skomentuj

        1. HardCorak
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-12-08 19:52

          Pocophone jest u nas ponieważ w naszym kraju cała reszta smartfonów z wysokiej półki kosztuje za dużo dla przeciętnego polaka. a tak naprawdę wszystko kosztuje za dużo.

          Poza tym to tylko brak NFC ale są ludzie co bez tego żyć nie mogą.

          Skomentuj

        2. HardCorak
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-08 19:52

          Pocophone jest u nas ponieważ w naszym kraju cała reszta smartfonów z wysokiej półki kosztuje za dużo dla przeciętnego polaka. a tak naprawdę wszystko kosztuje za dużo.

          Poza tym to tylko brak NFC ale są ludzie co bez tego żyć nie mogą.

          Skomentuj

        3. HardCorak
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-08 19:52

          Pocophone jest u nas ponieważ w naszym kraju cała reszta smartfonów z wysokiej półki kosztuje za dużo dla przeciętnego polaka. a tak naprawdę wszystko kosztuje za dużo.

          Poza tym to tylko brak NFC ale są ludzie co bez tego żyć nie mogą.

          Skomentuj

        4. HardCorak
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-08 19:52

          Pocophone jest u nas ponieważ w naszym kraju cała reszta smartfonów z wysokiej półki kosztuje za dużo dla przeciętnego polaka. a tak naprawdę wszystko kosztuje za dużo.

          Poza tym to tylko brak NFC ale są ludzie co bez tego żyć nie mogą.

          Skomentuj

      3. pawluto
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-12-08 10:03

        Chyba nie ma nic bardziej debilnego niż płacenie telefonem.

        Skomentuj

        1. ahael
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2018-12-08 12:06

          Chyba nie masz zielonego pojęcia jak to jest wygodne...

          Skomentuj

          1. angelboy
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-08 16:51

            wygodne dopóki wszystko jest ok :) generalnie jest więcej negatywnych możliwości płacenia telefonem niż kartą z portfela :)

            Skomentuj

  2. MrAve
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-12-07 10:14

    10 sztuk...Przecież to absurd. Jeszcze zanim otworzą sklep 4 pewnie już nie będzie.
    Śmiech na sali. Jakby wyrzucili 100 sztuk, ok, ale 10...? Już Xiaomi zrobiłe taki numer, że niby promocja, że niby super oferta na otwarcie nowego sklepu, a okazało się, że mieli 2 czy 3 sztuki w promocyjnej cenie i nim doszło się do lady, już ich nie było.
    Co za marketingowy bullshit. No ale jest postęp. z 2-3 zrobiło się 10. Ambitnie.

    Skomentuj

  3. 1zboro1
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-07 19:14

    Za 97zł to ja mi band 3 kupiłem i nie była to promocja, śmiechawka to xiaomi

    Skomentuj

  4. RedRidingReaper
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-07 22:32

    Salon w tej galerii był otwarty już w czwartek 05.12.2018.
    To o co chodzi z tym "otwarciem"?