Na topie

Warsztaty techniczne QNAP w Szczecinie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Konferencje i szkolenia IT Sprzęt do firmy Producenci: Qnap

Jest już dostępny formularz rejestracyjny, który pozwala zarezerwować sobie miejsce na warsztatach technicznych dla Partnerów firmy QNAP, podczas których będzie można poznać możliwości systemu QTS.

  • Warsztaty techniczne QNAP w Szczecinie
A A

QNAP jest aktualnie jednym z kluczowych producentów magazynów danych dla firm, a jest tak dlatego, że ma w swojej ofercie wiele atrakcyjnych urządzeń. Jego najlepsze serwery NAS otwierają przed administratorami spore możliwości, których nie zawsze są oni świadomi. Właśnie po to organizowany jest cykl warsztatów, a najbliższy przystanek to Szczecin.

29 maja 2018 roku w szczecińskim Hotelu Vulcan przy ulicy Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6A odbędą się bezpłatne warsztaty techniczne dla Partnerów firmy QNAP. Będzie to okazja, by poznać możliwości systemu QTS, który zapewnia funkcjonalność serwerom NAS tego producenta. Wśród tematów znajdują się: migawki, konfiguracja przestrzeni dyskowej, udostępnianie danych, backup, wirtualizacja i inne.

Trwające 3 godziny warsztaty są bezpłatne, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Każdy z 20 uczestników otrzyma do dyspozycji serwer NAS (natomiast laptop z portem ETH powinien zabrać ze sobą), a po przebyciu szkolenia (poza doświadczeniem) zdobędzie certyfikat. Dla zainteresowanych zostawiamy link do formularza rejestracyjnego.

Źródło: QNAP

Odsłon: 2223 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!